WAŁKUSKI Stanisław
2010-07-23
AKL Ursynów Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Jan
2011-06-21
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELECKI Oskar
2010-03-31
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORZYM Stanisław
2009-01-25
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZÓZKA Antoni
2010-09-15
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHROMIŃSKI Kacper
2009-03-22
LKS EkoSport Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRUPIŃSKI Franciszek
2009-11-06
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JANKOWSKI Błażej
2009-12-05
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JĘDRZEJEK Mateusz
2009-06-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KIEWRA Grzegorz
2009-10-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KLIMCZAK Hubert
2010-10-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOSMOWSKI Bartosz
2010-03-16
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOWALCZYK Igor
2007-03-15
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LISOWSKI Julian
2010-11-08
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MALALE Charles
2009-07-20
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MAŁECKI Piotr
1981-06-29
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
NYKIEL Jakub
2010-10-15
LKS EkoSport Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
OLEJNIK Filip
2010-09-20
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OZIMEK Jan
2009-07-30
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PAUL Benedykt
2010-12-18
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PIPIÓRKA Bartosz
2010-02-24
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PRACHNIO Franciszek
2009-01-30
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PUSZCZ Mateusz
2010-02-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ROLEWICZ Jakub
2006-12-20
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RYMARZ Adam
2007-05-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SADŁOŃ Ignacy
2010-09-24
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WIETESKA Nikodem
2010-05-21
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WI¦NIEWSKI Filip
2010-01-11
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WITOWSKI Jan
2008-06-22
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WÓJCIK Cezary
2005-08-14
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ZIORKIEWICZ Błażej
2006-06-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik