BIENIEK Mikołaj
2009-01-05
SMKS Parasol Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BUDNIK Paweł
2010-10-11
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHĘCIŃSKI Tomasz
2010-04-16
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CICHOCKI Marek
1988-03-18
EDI Team Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DALECKI Alexander
2009-11-02
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
FIDOT Mateusz
2011-01-18
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FOJNA Dawid
2011-06-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GAŁUCHA Olaf
2011-03-09
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GAŁUSZKA Igor
2010-01-15
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRZYWACZ Tomasz
2010-06-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GUTOWSKI Łukasz
2010-10-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GUTOWSKI Mateusz
2010-10-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HORODECKI Szymon
2010-05-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
IDZIAK Jędrzej
2009-09-22
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAMROZEK Jakub
2010-09-06
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KNIEJA Dawid
2009-04-21
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSIEDOWSKI Marcel
2012-10-11
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KUCHARSKI Maciej
2009-04-17
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KUSZ Kamil
2009-01-19
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
LAJKS Michał
2009-02-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LENART Jacek
1970-08-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LENART Oliwier
2009-10-22
EDI Team Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LEŃSKI Kacper
2010-06-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MACIEJEWSKI Eryk
2010-04-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MIODYŃSKI Jakub
2009-05-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
OSAJDA Michał
2009-08-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PAJĄK Oliwer
2008-09-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
REWAJ Filip
2010-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SIEDNIENKO Miłosz
2011-11-16
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
STEFAŃSKI Kamil
1991-07-23
EDI Team Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SZLACHTER Antoni
2011-05-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SZYKUŁA Łukasz
2010-10-10
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
VLASOV Artem
2009-05-17
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WAWROWSKI Dominik
2005-10-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WILCZYŃSKI Patryk
2009-04-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ZAŁUBSKI Jakub
2009-10-03
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik