HIBSZER Paweł
2009-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BĄK Karol
2006-05-18
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRODZICKI Wiktor
2010-08-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BROŹ Kamil
2010-11-06
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHYŁA Sebastian
2010-03-04
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CUDEK Iwo
2010-02-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZERWONKA Miłosz
2005-07-12
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DĄBEK Oliwier
2009-09-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOLEZY Kuba
2010-09-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FECIUCH Paweł
2011-09-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FOŁTA Nikodem
2013-08-14
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRZEBYK Borys
2010-04-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JACH Marcin
2011-03-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JAKUBIK Michał
2009-08-14
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KASZANY Kacper
2012-07-03
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KASZANY Karol
2008-04-10
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KAWALEC Wiktor
2010-06-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KISZKA Bartłomiej
2004-05-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KLUZ Filip
2009-10-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KUSZ Marcin
2006-05-22
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KWITEK Grzegorz
1982-03-08
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LESZCZYŃSKI Szymon
2007-06-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁABA Karol
2006-01-09
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PAJA Szymon
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PAJA Tomasz
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PEMPUŚ Adrian
2005-11-18
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
RABEŁ Kacper
2010-08-10
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SOBOLEWSKI Wiktor
2009-03-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
STYŚ Szymon
2011-08-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SZUMEŁDA Oskar
2009-02-20
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SZYDŁOWSKI Igor
2006-04-22
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
TYMUŁA Adrian
2009-08-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WOJCIECHOWSKI Mateusz
2011-02-05
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WOJTASZEK Piotr
2007-08-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WOŁOSZ Bartosz
2009-08-23
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ZAJĄC Gabriel
2011-11-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ZALCMAN Michał
2009-09-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ZĄBCZYŃSKI Karol
2009-12-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZĄBKIEWICZ Mikołaj
2009-11-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik