BAŃKA Kacper
2010-04-15
KS Zamek Kurzętnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANIEĆKO Miłosz
2008-11-21
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGIŃSKI Jakub
2010-03-02
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEŃ Wiktor
2009-04-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BERG Jakub
2010-08-30
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BROVINSKYI Omelian
2013-08-31
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHEŁSTOWSKI Bartosz
2010-02-10
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CICHOREK Szymon
2009-02-13
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
EMILIANÓW Olaf
2011-11-28
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FISZER Eryk
2009-06-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FLENC Bruno
2008-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FRESONKE Cezary
2008-10-27
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GIERACH Jakub
2009-08-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JADCZAK Kordian
2010-03-15
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JANKOWSKI Adam
2012-12-18
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KACPROWICZ Miłosz
2010-07-27
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KARWASZ Miron
2010-08-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KONCEWICZ Krzysztof
2010-10-26
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KORZENIECKI Szymon
2010-07-11
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRESIN Kamil
2010-07-06
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRÓLIKOWSKI Dominik
2009-08-19
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KULA Adam
2009-12-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KURCEWICZ Patryk
2010-06-29
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LESZCZYŃSKI Oliwier
2010-12-16
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LUBAŃSKI Wiktor
2009-06-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LUŹNY Adam
2011-11-10
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAZURKIEWICZ Krzysztof
2009-09-08
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
NARKOWICZ Adrian
2010-04-09
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
OLEJNIK Filip
2010-09-20
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PADUCH Konrad
2009-07-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
RAWIŃSKI Dawid
2011-03-28
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RYBICKI Franciszek
2010-05-18
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SADOWSKI Igor
2013-10-27
UKS Piorun Barczewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SOKOŁOWSKI Antoni
2011-01-20
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SPACHT Wojciech
2007-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STYPIK Maciej
2011-11-22
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SZOPIŃSKI Piotr
2009-10-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WERKOWSKI Dawid
2010-06-03
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WIŚNIEWSKI Dominik
2009-03-10
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WIŚNIEWSKI Tymoteusz
2009-04-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WNUK Bartosz
2010-08-06
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŻMUDA Karol
2008-09-10
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik