OLKO Zuzanna
2006-02-26
SKLA Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia
2006-10-22
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRZEZINSKA Katarzyna
2008-12-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BULCZAK Anita
2012-08-13
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZOSKA Katarzyna
2007-04-16
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GRELEWICZ Agnieszka
2008-06-12
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRELEWICZ Katarzyna
2006-02-20
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GROŻYŃSKA Pola
2007-02-02
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KASZUBA Agnieszka
1998-08-31
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KLIMASZEWSKA Julia
2009-06-12
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KNIGAWKA Zuzanna
2007-10-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOŻUCH Zuzanna
2010-12-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KRASOWSKA Karolina
2006-02-15
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KUSY Emilia
1998-12-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LEWANDOWSKA Natalia
2005-09-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ŁOCHYŃSKA Weronika
2008-12-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MACIEJEWSKA Wiktoria
2005-08-30
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAJEWSKA Martyna
2003-08-07
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MELZACKA Lidia
2011-06-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MICHNIEWSKA Lukrecja
2009-11-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MIECZKOWSKA Anastazja
2010-12-27
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
OGIEGŁO Pola
2002-12-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PIERZYŃSKA Patrycja
2012-01-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PUK Sonia
2003-10-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SŁABEK Olimpia
2009-11-28
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SOBCZAK Julia
2007-09-08
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
2006-06-22
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
TYSZKO Laura
2007-12-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik