WOJTAS Wiktoria
2008-12-29
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABYNINA Tamila
2008-02-22
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BÓJKO Martyna
2011-02-09
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZAJA Olga
2004-06-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DOBKOWSKA Aleksandra
2006-05-16
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRABOWSKA Hanna
2005-06-12
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
HORCZAK Izabela
2007-06-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KRZESZOWSKA Nina
2012-08-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
PATEJUK Milena
2006-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
PIECZENIAK Amelia
2008-10-06
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
PIOTROWSKA Agata
2012-06-06
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
SALA Malwina
2006-05-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
SYPNIEWSKA Amelia
2007-04-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
SZPIGANOWICZ Hanna
2011-03-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
SZPIGANOWICZ Lena
2009-04-14
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SZWICHTENBERG Zofia
2007-12-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
TWARDOWSKA Emilia
2005-08-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
TYLOCH Paulina
2011-05-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
WO¬NIAK Martyna
2008-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ZAKRZEWSKA Agnieszka
2007-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ZIÓŁKOWSKA Zuzanna
2007-07-26
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik