MICHALAK Lidia
2009-03-14
LKS Orkan Ostrzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTZ Ewa
2010-04-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEREŹNICKA Monika
2000-11-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BISKUP Emilia
2010-11-20
UKS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BURCHACKA Maria
2009-03-17
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIECIERSKA Amelia
2008-12-26
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KAROLAK Martyna
2008-04-25
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KOŁACKA Nadia
2011-04-23
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KRAWCZYK Lena
2009-09-24
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KUKUŁA Alicja
2004-08-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
LASECKA Iga
2010-06-17
UKS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
LIZIŃSKA Anna
2004-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MALIŃSKA Zofia
2009-08-22
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MICHALAK Emilia
2009-07-14
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
2010-10-20
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
NASKRĘT Julia
2009-05-24
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
OCHĘDZAN Gabriela
2010-02-09
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
OGRODNIK Alicja
2007-09-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PIETRAS Kinga
2001-10-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PRUCHNIEWICZ Olga
2009-08-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
STAWRAKAKIS Helena
2010-09-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
WIELICHOWSKA Milena
2010-03-24
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WIERZCHOWSKA Hanna
2010-05-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ZAMIARA Gabriela
2010-01-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik