CIĘCIWA Patryk
2011-04-26
KS Vertical Rytro
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCER Adam
2015-06-21
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELENIN Wojciech
2010-05-18
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIGAJ Jan
2014-02-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOCIANOWSKI Jakub
2012-08-22
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUGAŃSKI Jakub
2012-12-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BURNS Stefan
2010-12-30
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CEBULA Szymon
2010-02-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CICHORZ Grzegorz
2009-04-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CYGAL Miłosz
2010-08-27
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZECH Tymon
2010-05-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DULĘBA-MOSKAL Dominik
2012-12-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FECIUCH Paweł
2011-09-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HOŁDA Antoni
2011-12-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JURUSIK Jan
2011-07-04
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KĄKOL Piotr
2013-03-13
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOPACZ Filip
2010-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KWAŚNY Bartosz
2012-01-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ŁUNIEWSKI Piotr
2011-11-26
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MALEC Maciej
2011-02-18
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MALEC Wojciech
2013-07-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MOS Mikołaj
2013-08-20
KS Vertical Rytro
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
NOWAK Mikołaj
2012-09-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
OGORZAŁY Wojciech
2011-05-01
KS Vertical Rytro
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PIĄTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PISKOREK Nikodem
2010-05-20
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PITUCH Antoni
2012-08-07
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PODBIELSKI Arkadiusz
2012-05-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PROKOP Alan
2011-08-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PRZYBYŁO Jakub
2012-02-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PSICA Bartosz
2010-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RADWAŃSKI Tymoteusz
2011-12-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
RAJCHEL Filip
2012-06-18
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ROSZAK Filip
2011-06-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SADOWSKI Leon
2012-11-02
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STACHYRA Marcel
2012-01-25
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STASZKIEWICZ Tymon
2013-08-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SUDEK Leon
2014-02-10
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WAL Mikołaj
2012-04-06
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WALKOWICZ Jan
2009-10-15
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZAJĄC Mieszko
2013-07-01
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZĘBALA Beniamin
2011-04-23
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik