SADOWSKI Wojciech
2013-10-07
LKS Lubawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Arkadiusz
2013-04-05
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIEGAJSKI Fabian
2012-01-06
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUKOWIECKI Alex
2013-08-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BURLIŃSKI Antoni
2013-03-26
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUSKA Antoni
2012-08-27
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DEMBSKI Kacper
2012-08-30
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DROZDOWSKI Karol
2014-09-07
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUCHNA Tomasz
2012-06-04
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUDKOWSKI Szymon
2015-01-31
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FURTAK Wiktor
2011-06-06
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRĄDEK Jakub
2011-06-07
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HARBACZONEK Bartosz
2014-02-07
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HARBACZONEK Jakub
2014-02-07
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HERMAN Krzysztof
2014-02-28
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KAZANOWSKI Tymoteusz
2013-03-29
AMS by Adrian Olbryś Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KONDRATOWICZ Mateusz
2013-06-03
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KUCZYŃSKI Tomasz
2013-12-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
LEŚNY Igor
2014-01-17
KS Schulo Team Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MADEJ Oskar
2016-02-20
KS Schulo Team Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MORGAŚ Miłosz
2015-01-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
NARWOJSZ Andrzej
2015-01-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OBARZANEK Oliwier
2013-03-29
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PANKIEWICZ Jakub
2011-08-09
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PERŁOWSKI Filip
2013-09-04
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SUŁEK Milan
2016-01-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ŚLEDŹ Jakub
2013-01-08
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WIAK Jarosław
2012-09-20
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WÓJTOWICZ Adam
2013-11-24
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŻYGADŁO Bartłomiej
2012-10-24
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik