ZAJĄC Jakub
2004-05-01
KU AZS Politechniki Krakowskiej
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
GODAWSKI Tomasz
2002-10-12
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
GROCHOWSKI Michał
2002-06-08
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GRZELKA Cyprian
2001-05-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
JANCZYLIK Jarosław
1999-04-06
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
JASICA Paweł
2005-01-21
KU AZS UEK w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JEREMICZ Kamil
1998-11-06
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KACZOR Miłosz
2003-08-13
KU AZS UEK w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOŁDRAS-PTAK Michał
2003-01-19
KU AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOWALEWICZ Patryk
2003-03-31
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MADZIAR Wiktor
2001-09-06
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MIKA Maciej
1995-07-04
KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
NIEDZIAŁEK Michał
1999-08-08
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
NOWAK Kosma
2002-07-08
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
OGÓREK Rafał
2000-03-18
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
OLSZEWSKI Eryk
2002-08-30
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
OŻDŻYŃSKI Michał
2002-05-26
KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PEITLER Antoni
2002-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PERLIŃSKI Miłosz
2002-08-28
KU AZS ANS w Koninie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SOPEL Hubert
2001-07-23
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŚMIAROWSKI Janusz
2000-07-11
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŚWIĄTEK Mateusz
2002-01-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
TABER Konrad
1996-06-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WITKOWSKI Jakub
2003-12-14
KU AZS LAW w Dęblinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WOLNY Karol
2004-05-10
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik