TRACZYK Natalia
2004-11-13
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BORKOWSKA Martyna
2004-12-01
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZAPSKA Aleksandra
2002-02-26
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZUJ Jagoda
1998-11-12
KU AZS Politechniki Łódzkiej
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DĘBOWSKA Martyna
2003-06-03
KU AZS UEK w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DĘBSKA Izabela
1999-08-31
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GEPPERT Aleksandra
2002-04-23
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GIL Milena
2000-05-05
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRUCA Gabriela
2003-05-27
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HULISZ Zuzanna
1999-07-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JARZEMBOWICZ Ewa
2001-01-15
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KIEŁBASA Kinga
2004-11-29
KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KORZEC Anna
2005-01-09
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOTWICA Agata
2000-02-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KUZORA Małgorzata
1999-12-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LAUMER Róża
1994-05-23
KL Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LIS Aleksandra
2002-04-25
KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MACHA Aneta
2002-03-21
MKS-R Centrum Dzięgielów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MAJCHER Karolina
2001-01-04
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MARMAJEWSKA Urszula
2003-02-11
KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MIDURA Agnieszka
2004-09-10
KU AZS UEK w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MORAWSKA Anna
2003-01-25
KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
OLAJOSSY Wiktoria
2004-03-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
OSTROWSKA Daria
2004-05-21
KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PANASIUK Patrycja
1998-05-14
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PECHTA Amelia
2002-02-23
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PIENIĄŻEK Wiktoria
2000-01-23
KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
POLAKOWSKA Agnieszka
2004-01-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PYZNAR Karolina
2003-01-28
KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
REMBOWICZ Dominika
2003-07-03
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RUTA-KOWALCZYK Dagmara
2004-12-19
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
RYŚ Gabriela
2004-03-21
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SADŁOCHA Aleksandra
2003-02-11
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SHTOHRYN Kateryna
2002-05-26
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SŁAWSKA Amelia
2003-04-13
KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SŁOWIŃSKA Julia
2002-04-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
STACHOŃ Małgorzata
2001-09-23
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
STOJAK Ada
2002-10-24
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
TALASKA Justyna
1999-07-11
KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WIECHEĆ Zuzanna
2000-01-26
KU AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WIKA Wiktoria
2002-07-21
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WOJAKOWSKA Helena
2002-02-06
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WYSOCKA Kiara
2002-05-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZELEK Justyna
2000-03-25
KU AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik