UFEL Marcelina
2004-02-22
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANAS Wiktoria
2003-09-14
KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOREK Bogumiła
2000-12-23
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRACHUCY Weronika
1999-03-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BROŻEK Oliwia
2004-05-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DOMINIAK Paulina
2005-05-03
KU AZS Politechniki Poznańskiej
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DRWAL Sara
2001-02-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FILIPEK Kinga
2001-07-12
KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GŁUCHOWSKA Zofia
2001-02-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HRYBEL Veronika
2003-09-06
KU AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JAWORSKA Oliwia
2001-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KASPRZYK Anna
2000-07-26
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOZŁOWSKA Kinga
1999-03-28
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KRUPOWICZ Wiktoria
1999-09-23
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KUJAWSKA Ewa
2000-12-04
KU AZS Politechniki Gdańskiej
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LEWIŃSKA Agata
2003-03-24
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAŁACZEWSKA Zofia
1997-01-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAŁEK Emilia
2000-04-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MAŁEK Monika
2001-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
NITSCH Karolina
2004-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SASIN Jagoda
2003-07-30
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SENDEROWICZ Justyna
1996-08-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SKRZYPEK Lena
2004-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SLĘCZEK Kinga
2002-02-16
KU AZS Politechniki Bydgoskiej
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SOT Aleksandra
2004-04-05
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SURDZIEL Małgorzata
2002-08-21
KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SZYMAŃSKA Dominika
2002-05-14
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŚLOŃSKA Bernadeta
2003-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TKOCZ Zofia
2003-03-16
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
TROŚCIANKO Kornelia
2003-12-02
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ZAJDA Joanna
1986-10-06
LKS Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ZUJKO Kinga
1996-06-01
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik