TOKARZ Maria
2001-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BOGDANIK Milena
2010-11-05
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CIERNIAK Anna
2005-05-31
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CIESIELSKA Nikola
2006-10-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DIAKUN Kateryna
2008-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DYDUCH Aleksandra
2010-11-15
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRODOWSKA Zofia
2010-06-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GRYBOŚ Hanna
2008-09-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HUETTER Barbara
2008-08-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
IWANIEC Nikola
2009-09-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JANIK Lena
2009-05-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KANIA Justyna
2010-03-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KANICKA Inga
2005-01-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOPYCKA Julia
2009-12-26
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
NOGA Wiktoria
2008-08-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PASIERBEK Nikola
2009-10-17
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PITUŁA Blanka
2010-07-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PODBIELSKA Karolina
2010-06-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PYTLIK Paulina
2009-05-07
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SYNOWIECKA Ewa
2009-07-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ŚLIWA Julia
2003-10-14
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŚMIETANA Lena
2010-02-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WYGRECKA Alicja
2009-06-02
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ZABAWA Eliza
2010-05-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik