MACIUCH Maria
2014-12-08
LKS Zarzewie Prudnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
CHĘCIŃSKA Zuzanna
2014-04-24
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CZARNOPOLSKA Karolina
2013-07-30
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
IWANOWSKA Zuzanna
2013-05-03
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
JASIŃSKA Lena
2013-07-06
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
JURCZYK Lena
2013-06-26
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KAMIŃSKA Maja
2013-10-28
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KLESZCZYSKA Natalia
2013-12-23
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KLIMASZEWSKA Lena
2013-03-06
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOZACZEK Aneta
2014-04-07
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KRAIŃSKA Hanna
2013-06-16
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MAKOWSKA Marcelina
2013-12-18
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
OŚRÓDKA Kaja
2013-12-21
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
PAMUŁA Maja
2013-04-25
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
PIĘTAK Kaja
2014-07-06
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ROSIŃSKA Aleksandra
2013-10-13
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
SAJDAK Hanna
2013-04-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SOBOTA Zuzanna Wiktoria
2013-02-10
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
WALCZAK Barbara
2014-01-22
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
WIETRZYKOWSKA Karolina
2013-05-21
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik