ANTKOWICZ Zuzanna
2012-07-01
MUKS Gim 2 Nysa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BRE¦ Milena
2012-03-28
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DEI Daria
2011-09-19
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DYTKO Lena
2012-01-07
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
HOFFMANN-JAWOREK Wiktoria
2012-07-05
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
INDRA Nela
2012-03-01
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
LUTECKA Lena
2011-02-05
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ŁOPOTT Karolina
2011-11-21
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
MAREK Maja
2012-10-04
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
MIZIA Antonia
2012-06-15
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
MYRONIUK Zuzanna
2012-05-15
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
OZIMEK Julia
2012-10-31
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
PACHURA Lena
2012-12-18
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
PISZCZATOWSKA Nina
2012-01-05
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
SACHA Paulina
2012-03-18
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
SKLAREK Maja
2011-07-04
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
SULIKOWSKA Joanna
2012-06-16
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
¦WIERCZYŃSKA Wiktoria
2011-05-01
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
TABASZEWSKA Liliana
2012-11-15
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
WOJCIECHOWSKA Barbara Jagoda
2012-05-13
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik