BURLIŃSKI Antoni
2013-03-26
MKL Jurand Szczytno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIAZIK Ernest
2011-05-23
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUKOWIECKI Alex
2013-08-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUSKA Antoni
2012-08-27
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DUCHNA Tomasz
2012-06-04
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DUDKOWSKI Szymon
2015-01-31
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRĄDEK Jakub
2011-06-07
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GUZOWSKI Julian
2013-04-12
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HARBACZONEK Bartosz
2014-02-07
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HARBACZONEK Jakub
2014-02-07
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HERMAN Krzysztof
2014-02-28
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JAKACKI Stanisław
2013-04-10
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KONDRATOWICZ Mateusz
2013-06-03
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KRAWCZYK Kornel
2013-01-12
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KRYSZYŁOWICZ Kornel
2011-09-07
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KUCZYŃSKI Tomasz
2013-12-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KWATERKIEWICZ Jakub
2013-09-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MORGAŚ Miłosz
2015-01-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
NAPIÓRKOWSKI Piotr
2013-08-07
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
NARWOJSZ Andrzej
2015-01-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
OBARZANEK Oliwier
2013-03-29
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
OKLIŃSKI Jakub
2013-06-16
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OLSZEWSKI Wojciech
2011-09-26
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PERŁOWSKI Filip
2013-09-04
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RANT Julian
2013-08-05
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SADOWSKI Wojciech
2013-10-07
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SUŁEK Milan
2016-01-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŚLEDŹ Jakub
2013-01-08
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WIAK Jarosław
2012-09-20
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WÓJTOWICZ Adam
2013-11-24
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WRONKOWSKI Bartosz
2012-05-24
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ŻYGADŁO Bartłomiej
2012-10-24
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik