NIKIELSKI Radosław
2011-12-06
MKS Baszta Szamotuły
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALEKSANDRZAK Michał
2012-01-28
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRASZAK Bartosz
2011-02-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARCZYKOWSKI Maksymilian
2012-07-26
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHWIAŁKOWSKI Kamil
2012-02-01
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CRAWFORD Shaun
2012-11-20
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
HANKIEWICZ Jan
2012-11-07
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JERZYŃSKI Miłosz
2012-05-29
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KAPELA Krzysztof
2012-03-13
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KARCZEWSKI Igor
2011-05-09
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KILKOWSKI Franciszek
2011-09-07
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KNIE Wojciech
2012-02-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
LAJSZNER Szymon
2011-03-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LIPOWCZYK Wojciech
2012-11-07
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ŁABANOWICZ Oskar
2011-02-19
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MAĆKOWIAK Marcel
2012-01-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MAJKA Jan
2012-07-24
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
NOWAK Jakub
2011-04-22
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PAJOR Dorian Piotr
2011-11-18
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PASZKIEWICZ Aleksander
2012-11-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
RZEPKA Filip
2011-01-01
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RZEPKA Paweł
2011-02-07
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SIWIAK Ksawery
2012-09-13
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SKRZYPCZAK Michał
2011-05-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
STACHOWIAK Wiktor
2012-03-19
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
STASZKIEWICZ Tymon
2012-01-05
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SZUDROWICZ Łukasz
2012-10-07
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WERWIŃSKI Tomasz
2012-06-09
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZANDECKI Wojciech
2012-02-17
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik