ZIELIŃSKI Filip
2013-04-07
UKS Skoczek Władysławów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BASZYŃSKI Władysław
2013-08-13
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUDZIŃSKI Wojciech
2013-05-08
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUSZ Marcel
2013-07-08
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FIGAJ Mateusz
2013-08-15
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GORZELANNY Borys
2015-03-13
KKS Biały Orzeł KoĽmin Wielkopolski
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
IONESI Julian
2013-01-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JEŻEWICZ Przemysław
2013-10-23
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOSMOWSKI Szymon
2014-08-27
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOWALSKI Jakub
2014-09-30
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KRUSZNIEWICZ Paweł
2014-05-07
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRYSMALSKI Joachim
2013-10-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KUMOR Mikołaj
2013-06-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MARCINEK Maksymilian
2013-10-04
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MATUSIAK Olaf
2013-03-05
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MATYJASZCZYK Tomasz
2013-01-30
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MICHALAK Piotr
2013-02-28
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MIERZCHAŁA Dominik
2013-06-29
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OSUCH Jan
2013-04-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PAWLAK Wojciech
2013-02-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
POLACZEK Maksymilian
2016-01-15
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
STANECKI Adrian
2013-10-13
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
TOMCZYK Jan
2013-03-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
WIATROWSKI Krzysztof
2013-09-16
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
WOJTASIK Bartosz
2014-01-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ZAORSKI Marcin
2013-01-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ZAWAŁA Igor
2013-05-10
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik