STACHOWIAK Olga
1989-03-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAM Katarzyna
1990-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTKOWIAK Justyna
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BˇK Halszka
1987-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOCK Ilona
1988-03-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOJANOWSKA Dominika
1990-01-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORKOWSKA Dagmara
1988-05-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CICHOSZ Sandra
1988-05-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CICHY Grażyna
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CI¦LAK Magdalena
1989-07-07
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GÓRNA Ewelina
1989-06-27
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GUZOWSKA Paulina
1989-09-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JÓ¬WIAK Anna
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KAMIŃSKA Patrycja
1989-05-29
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KANIECKA Agata
1989-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KIEDROWSKA Beata
1988-02-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOCZAN Marta
1989-01-01
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KORPIK Agnieszka
1989-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOSOWSKA Karolina
1990-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOWALCZYK Dorota
1989-08-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KOWALSKA Milena
1989-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOZUBSKA Katarzyna
1988-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LESZCZYŃSKA Zuzanna
1989-04-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LE¦NIEWSKA Marta
1989-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LEWANDOWSKA Roksana
1989-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ŁODEJ Edyta
1989-11-21
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ŁUCZAK Kinga
1990-11-07
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MALINOWSKA Andżelina
1989-05-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MALINOWSKA Joanna
1989-12-10
GLKS ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MALU¦KIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MAZUREK Martyna
1988-08-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MICHALSKA Agata
1988-09-23
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MISIAK Sylwia
1990-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MUELLER Katarzyna
1988-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
NABOŻNA Agata
1989-07-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ODROBNA Marta
1988-01-26
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
OGŁOSZKA Karolina
1988-11-20
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
OLIWKOWSKA Ewelina
1989-03-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
RESZKA Małgorzata
1989-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ROSTKOWSKA Dorota
1988-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RUSIECKA Edyta
1989-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SAWICKA Katarzyna
1989-02-20
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SKOWROŃSKA Katarzyna
1989-03-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SORBIAN Anna
1991-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STASZAK Jagienka
1990-01-01
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SZCZE¦NIAK Magdalena
1990-01-01
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
¦RONKOWSKA Magdalena
1989-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
¦RONKOWSKA Małgorzata
1989-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WOŁEJSZO Aleksandra
1990-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WO¬NA Karolina
1988-01-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WRÓBLEWSKA Urszula
1989-03-13
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ZAWADZKA Izabela
1989-05-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ZBORALSKA Katarzyna
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŻEBRACKA Patrycja
1989-02-26
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik