ŁYSENKO Justyna
1985-12-01
ULKS Ilno Torzym
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BĄCZYK Karolina
1987-10-19
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOROWSKA Aneta
1983-06-26
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRYŚ Sabina
1987-08-10
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUŁAT Julia
1986-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BZDĘGA Natalia
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CICHA Anna
1986-03-11
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CYWIŃSKA Natalia
1986-01-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DANKIEWICZ Edyta
1986-05-12
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRAJEWSKA Joanna
1986-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DROP Małgorzata
1985-01-18
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FELIŃSKA Paulina
1987-06-05
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FRĄCZYK Alicja
1986-01-01
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAŁĘZIOWSKA Małgorzata
1986-07-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GĘŚLA Agata
1984-09-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GŁÓW Katarzyna
1985-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOLIS Agnieszka
1986-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HRYŃ Magdalena
1986-10-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
IGNACIUK Anna
1985-01-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JARMUŻEK Agnieszka
1984-02-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KACZMAREK Karolina
1987-07-18
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KACZMAREK Katarzyna
1985-04-20
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KAL Jadwiga
1984-02-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KAMIŃSKA Iwona
1985-04-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KASPRZAK Anna
1986-04-10
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KIJAŃSKA Agnieszka
1986-07-17
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KITA Katarzyna
1984-07-04
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOPEĆ Katarzyna
1988-07-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KORALEWSKA Izabela
1985-01-29
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOŹLAKOWSKA Anna
1982-12-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KRECHEL Małgorzata
1987-05-16
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUBASIAK Agnieszka
1985-12-12
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LEGIEŻYŃSKA Magdalena
1986-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LITOWIŃSKA Katarzyna
1987-11-05
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁUKASZEWSKA Bożena
1987-07-17
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MAKOWSKA Anna
1987-01-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MAROSZEK Aleksandra
1983-06-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MIGDA Alicja
1985-05-03
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MORYC Justyna
1984-05-12
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
NOWAK Dorota
1987-05-18
UKS Szafir Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
NOWOSIELSKA Aurelia
1984-04-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OLSZEWSKA Izabela
1983-06-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OTTO Daria
1987-07-21
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PAMRÓW Kamila
1986-11-20
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PASEK Małgorzata
1987-11-10
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PAWŁOWSKA Agnieszka
1987-01-31
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PODOLSKA Justyna
1986-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
POGROSZEWSKA Agnieszka
1977-02-20
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PREDEL Edyta
1985-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PRENDECKA Agnieszka
1984-02-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
RATYŃSKA Anna
1987-02-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SEWIŁO Dorota
1986-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SIELUK Agnieszka
1988-11-13
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SKOLIMOWSKA Kamila
1982-11-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SKOTNICKA Magdalena
1987-05-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SPŁAWSKA Marta
1986-10-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
STACHOWSKA Marta
1987-08-26
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STONOGA Dorota
1986-04-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SWINARSKA Beata
1984-01-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
TYMIŃSKA Karolina
1984-10-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WECHMAN Paulina
1985-02-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WIAK Jolanta
1986-04-22
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WŁODARCZYK Anita
1985-08-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WOJTULEWICZ Malwina
1985-04-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WÓJTOWICZ Katarzyna
1984-02-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZADURA Małgorzata
1982-10-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ZIMMERMAN Dagmara
1985-03-26
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ZIÓŁKOWSKA Michalina
1983-12-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik