JABŁOŃSKA Magdalena
1985-05-18
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIELONKO Magdalena
1985-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRONISZ Agnieszka
1986-03-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DˇBROWSKA Justyna
1988-03-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DORSZEWSKA Kamila
1986-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
FALASA Agnieszka
1979-02-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GLANC Żaneta
1983-03-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GŁOWACZ Izabela
1984-11-07
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GOŁĘBIEWSKA Monika
1986-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRAJDEK Katarzyna
1986-03-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JANKOWSKA Malwina
1986-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JARMUŻEK Agnieszka
1984-02-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JAWOROWSKA Katarzyna
1986-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KACZMAREK Katarzyna
1985-04-20
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KASPRZAK Anna
1986-04-10
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KIERES Alina
1988-03-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOCIMA Magdalena
1987-07-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KORALEWSKA Izabela
1985-01-29
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOWOLIK Beata
1985-06-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOZŁOWSKA Dorota
1985-09-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRAWCZUK Agnieszka
1983-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KRAWCZYK Patrycja
1987-08-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KRZYŻAN Małgorzata
1968-05-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KSIĘŻNA Magdalena
1982-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ŁUKAWSKA Karolina
1988-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MACHURA Monika
1986-01-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAJCHRZAK Agnieszka
1988-08-26
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MARZEC Kamila
1986-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MECH Paulina
1989-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MIGDA Alicja
1985-05-03
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MIREK Magdalena
1986-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MUSIOLIK Anna
1987-01-10
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
NORAS Marta
1989-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
OCZAK Justyna
1985-08-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ORCZYK Agnieszka
1986-10-31
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
OTOLA Sylwia
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
OTTAWA Małgorzata
1985-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PAWĘSKA Joanna
1982-09-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
POCIASK Lidia
1982-03-17
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PODRYGAŁA Agnieszka
1986-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
POGORZELSKA Aleksandra
1984-04-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
POTĘPA Wioletta
1980-12-13
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PREDEL Edyta
1985-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PRENDECKA Agnieszka
1984-02-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
RACIBORSKA Ewa
1979-01-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RENUSZ Klaudia
1984-12-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SADOWSKA Małgorzata
1989-01-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SŁOWIK Natalia
1987-07-17
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SMĘTEK Aneta
1986-04-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SOBIESZEK Magdalena
1986-05-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
STONOGA Dorota
1986-04-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZCZEPANIK Dorota
1969-10-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SZEWERDA Agata
1987-01-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZUMLICKA Natalia
1985-12-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZYSZKA Paulina
1987-01-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TOKARZ Renata
1970-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
URBANIAK Daria
1982-08-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WAJSZCZYK Dagmara
1986-04-17
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WANIEK Anna
1988-01-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WEŁNA Emilia
1989-08-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WIKIERA Joanna
1985-04-03
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WINIAREK Sandra
1989-08-11
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WI¦NIEWSKA Joanna
1972-05-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WŁODARCZYK Anita
1985-08-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WÓJCICKA Maria
1985-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WYLEŻAJEK Magdalena
1985-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WYSOCKA Marzena
1969-02-17
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik