SZABLEWSKA Agnieszka
1986-06-13
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Magdalena
1987-03-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMAS Sylwia
1993-01-01
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANIELAK Paulina
1993-10-09
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTOŃCZYK Anna
1987-09-23
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BACHMATIUK Magdalena
1986-01-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJKO Anna
1990-08-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAŁTRUSZEWICZ Marta
1986-01-01
KS Piast Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BANASIK Monika
1990-09-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARTUŚ Maja
1988-08-27
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAUMGART-WITAN Iga
1989-04-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BAZYLUK Angelika
1990-04-25
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BEDENICZUK Magdalena
1987-06-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEDNAREK Anna
1992-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDNORZ Anna
1995-06-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEJNAR Monika
1981-03-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BENEDYK Karina
1993-01-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BERETA Natalia
1993-11-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BHEBHE Urszula
1992-02-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIAŁOSKÓRSKA Agnieszka
1988-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIEDRZYCKA Julita
1988-08-08
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIEGAŃSKA Monika
1991-04-11
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIELAK Monika
1986-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIELAWSKA Martyna
1990-11-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BILIŃSKA Joanna
1987-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BLAUTENBERG Angelika
1994-12-08
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BLICHARSKA Zofia
1990-08-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOCZKIEWICZ Paulina
1996-05-14
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOGUS Beata
1992-05-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BORKOWSKA Marta
1982-12-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BOROWSKA Agnieszka
1991-10-21
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BOROWSKA Sylwia
1986-11-03
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BORUTA Joanna
1990-09-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BRĄGIEL Wioletta
1992-09-11
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRONIEWICZ Magdalena
1991-04-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRONISZ Agnieszka
1986-03-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRZEZIŃSKA Iwona
1986-05-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZOZOWSKA Ewa
1987-12-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BUGAJ Adrianna
1992-01-01
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BUKOWCZYK Agnieszka
1992-11-21
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BUNIKOWSKA Karmen
1988-03-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BURNICKA Monika
1987-10-13
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHACIŃSKA Natalia
1996-03-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHAŁAS Magdalena
1988-01-11
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHANDRYSIAK Izabela
1991-06-08
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHOMCZYK Dominika
1997-04-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHORĄŻAK Anna
1991-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CHRUST-ROŻEJ Marta
1978-09-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CHRUŚCIEL Andżelika
1995-04-26
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CHUDOMIĘT Olga
1986-01-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CHUDZIK Kamila
1986-12-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CHUKWU Sandra
1987-03-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CICHOCKA Dagmara
1993-01-25
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CICHOSZ Justyna
1986-07-29
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CICHOSZ Sandra
1988-05-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CICHOWLAS Agnieszka
1988-08-17
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CIEŚLAK Izabela
1996-07-17
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CIEŚLIK Monika
1990-03-19
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CUBAŁA Aneta
1985-01-10
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CYBUL Monika
1987-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CZAJKOWSKA Karolina
1993-10-23
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CZUPERSKA Małgorzata
1993-05-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CZUREK Julita
1986-01-01
MMKS Puszcza Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CZYŻ Agnieszka
1985-10-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ĆWIKLIŃSKA Marta
1990-08-03
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DASZKOWSKA Iga
1989-06-25
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DĄBROWSKA Sylwia
1986-05-07
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DEREJCZYK Adrianna
1991-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DOBIJA Anna
1985-01-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DOBIJA Teresa
1982-10-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DOMAŃSKA Justyna
1988-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DOMIZA Joanna
1989-05-19
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DOROSZCZUK Magdalena
1993-04-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DRABIK Justyna
1993-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DROP Magdalena
1986-09-21
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DROZDOWSKA Dagmara
1988-05-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DRUZD Elżbieta
1985-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DUDA Aleksandra
1990-06-10
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DUDZIŃSKA Agnieszka
1988-03-16
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DWORAKOWSKA Natalia
1991-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DZIECH Justyna
1994-09-02
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FICK Ewelina
1986-02-04
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FICNER Anna
1985-02-09
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FILA Dorota
1990-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
FILA-BOBRZYK Aleksandra
1983-08-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FISZER Karolina
1995-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FLAK Izabela
1990-02-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
FOJT Kinga
1997-05-09
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
FORNAL Karolina
1995-04-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
FRĄTCZAK Martyna
1992-03-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
FRYŚ Marta
1988-10-29
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
FUMINKOWSKA Marlena
1985-09-22
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
FURMAN Daria
1994-03-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
FURMAŃSKA Marta
1992-09-29
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GAJDA Sylwia
1992-07-30
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GAPSA Martyna
1994-05-16
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GARDZIELEWSKA Urszula
1988-07-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GAWLIK-KOTELNICKA Oliwia
1981-06-01
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GAWROŃSKA Emilia
1992-08-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GAWROŃSKA Helena
1992-08-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GAWROŃSKA Joanna
1990-09-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GAWRYSZCZAK Malwina
1993-07-18
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GDULSKA Agnieszka
1989-10-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GIZA Aleksandra
1990-12-25
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GIZA Karolina
1989-04-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GLAPIŃSKA Aleksandra
1997-12-02
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GŁOWACKA Katarzyna
1988-07-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GŁUCHOWSKA Monika
1987-08-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GNIEŁKA Ewa
1991-01-06
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GODZWON Magdalena
1990-12-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GORZELAŃCZYK Beata
1985-01-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GÓRAK Agnieszka
1994-02-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GÓRECKA Agnieszka
1990-11-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GÓRSKA Aleksandra
1986-06-28
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GRABARCZYK Martyna
1994-11-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GRABAREK Monika
1987-08-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GRABOWSKA Małgorzata
1988-02-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GRESZTA Aleksandra
1994-06-11
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GROBLIŃSKA Olga
1987-08-18
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GROMADA Agnieszka
1985-01-31
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GRONAU Karolina
1984-07-12
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GRONAU Katarzyna
1989-06-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GRYŚ Natalia
1996-08-22
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GRZEGORCZYK Anna
1989-05-16
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GRZEGORZEWSKA Daria
1990-08-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GRZESIAK Joanna
1980-08-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GRZYWACZ Aleksandra
1993-07-14
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GRZYWACZEWSKA Justyna
1988-05-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GUTOWSKA Anna
1990-01-17
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GUZOWSKA Paulina
1989-09-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GWIAZDOWICZ Paulina
1993-04-18
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
HABIB Amalia
1993-02-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
HAJDACKA Malwina
1991-02-07
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
HALISTA Patrycja
1990-01-05
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
HAS Joanna
1983-10-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
HEJNA Edyta
1987-05-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
HYJEK Katarzyna
1990-03-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
HYŻY Natalia
1997-01-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ILCZUK Weronika
1986-03-27
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
IMIOŁEK Monika
1990-02-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
IZYDOREK Katarzyna
1979-10-04
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
JAGACIAK MICHALSKA Anna
1990-02-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
JAGIEŁA Patrycja
1987-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
JAGODA Emilia
1994-11-16
UKS Skaut Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
JAKÓBCZAK Aneta
1985-07-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
JAKUBCZYK Katarzyna
1992-11-16
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
JANAS Ilona
1990-07-24
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
JANECKA Katarzyna
1987-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
JANIEC Karolina
1987-05-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
JAROSZ Katarzyna
1987-10-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
JAROSZEK Karolina
1990-04-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
JARZYNA Aleksandra
1994-09-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
JAWOROWSKA Katarzyna
1986-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
JAWOROWSKA Marta
1987-10-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JAWORSKA Kinga
1992-02-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JAWORSKA Marta
1991-04-15
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JAWORSKA Sylwia
1992-07-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JOSZCZYK Agnieszka
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JUNGOWSKA Joanna
1986-09-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JURASIK Monika
1988-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KACPEREK Joanna
1986-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KACZYŃSKA Anna
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KADUSZKIEWICZ Aleksandra
1987-12-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KAJTOCH Monika
1982-01-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KALACZYŃSKA Elżbieta
1996-02-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KALINOWSKA Anna
1990-03-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KALINOWSKA Zuzanna
1993-06-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KALISZEWSKA Marta
1991-11-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KAŁEK Marta
1989-03-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KAMIŃSKA Patrycja
1989-05-29
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KANIECKA Magdalena
1985-10-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KAPŁANEK Agata
1986-07-30
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KARCZMAREK Zuzanna
1990-08-10
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KARPIESIUK Agnieszka
1982-04-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KARPOWICZ Katarzyna
1990-03-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KASPRZYCKA Ewelina
1991-07-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KASPRZYCKA-PYRA Justyna
1987-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KAŹMIERCZAK Marlena
1989-09-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KAŹMIERSKA Anna
1987-01-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KĄKOL Edyta
1987-03-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KĘCZKOWSKA Agnieszka
1992-04-10
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KĘDZIA Karolina
1990-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KĘPA Oliwia
1990-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KĘPSKA Izabela
1992-08-13
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KIEŁBASIŃSKA Anna
1990-06-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KILJAN Anna
1990-05-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KINAST Paulina
1986-10-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KISZYSZJAN Paulina
1987-03-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KLEPACZKA Dagmara
1988-01-01
KU AZS UM Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KLIMUK Barbara
1986-01-01
MMKS Puszcza Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia
1989-09-05
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KNIEFEL Aleksandra
1986-01-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KOCIELNIK Joanna
1983-03-11
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KOCIMA Magdalena
1987-07-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KOCIOŁEK Aleksandra
1990-01-26
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KOŁACZ-BUCKA Patrycja
1987-08-11
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KOŁDEJ Małgorzata
1990-11-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KOŁODZIEJCZAK Natalia
1998-02-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KOMINIAK Ewelina
1993-07-26
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KONERT Anita
1987-01-28
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KOPEĆ Jowita
1988-05-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KOPYDŁOWSKA Magdalena
1991-01-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KORNAS Anna
1984-10-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KORNILUK Ewa
1994-07-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KOSMALA Sylwia
1994-01-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KOSTECKA Julianna
1994-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KOSZALIŃSKA Agata
1991-03-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KOŚCIELNIAK Marzena
1989-12-28
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KOT Oksana
1987-10-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KOTECKA Julita
1991-03-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KOTERAS Marta
1984-02-13
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KOTWICA Ewa
1993-12-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KOWALCZYK Agnieszka
1994-12-15
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KOWALCZYK Dorota
1989-08-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KOWALCZYK Karolina
1992-02-15
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KOWALSKA Patrycja
1990-02-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KOZIEŁ Aneta
1988-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KOZIOŁ Aneta
1991-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KRAJEWSKA Joanna
1990-04-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KRASOŃ Marta
1995-01-19
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KRYŁOWICZ Joanna
1993-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KRZEMIEŃ Daria
1987-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KRZYSICA Katarzyna
1987-01-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KUBIAK Kinga
1994-02-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KUBIŃSKA Aleksandra
1997-12-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KUBIŃSKA Marta
1987-02-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KUC Paulina
1992-01-31
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KUCHARSKA Joanna
1987-06-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KUCHARZAK Dobrosława
1987-11-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KUCZYŃSKA Kinga
1989-04-19
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KUKUŁA Kinga
1993-07-02
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KULESZA Anna
1986-10-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KUPISZ Marta
1993-03-16
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KUSION Renata
1985-04-13
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KUŹMA Maja
1994-04-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KWAŚNIEWSKA Michalina
1991-10-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KWIATKOWSKA Dominika
1990-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KWIATKOWSKA Marta
1990-03-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KWIECIEŃ Iwona
1987-02-27
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KWIT Katarzyna
1984-09-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
LABUT Małgorzata
1989-09-02
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
LANGE Hanna
1990-04-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
LAPCZYK Paulina
1995-02-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
LECHOWICZ Hanna
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
LENTKA Joanna
1987-11-23
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
LESZCZYŃSKA Agnieszka
1987-10-25
SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
LESZCZYŃSKA Aleksandra
1996-05-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
LESZCZYŃSKA Maja
1994-04-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
LESZCZYŃSKA Zuzanna
1989-04-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
LEWANDOWSKA Magdalena
1994-04-20
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
LIĆWINKO Kamila
1986-03-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
LIGARSKA Dominika
1985-03-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
LINKIEWICZ Joanna
1990-05-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
ŁABENTOWICZ Paulina
1988-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
ŁABNO Ewa
1994-01-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
ŁASKA Katarzyna
1988-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
ŁAZARZ Patrycja
1995-03-26
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
ŁĄCZNA Emilia
1991-02-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
ŁĘCZYŃSKA Monika
1988-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
ŁUGOWSKA Patrycja
1995-07-20
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MACIEJEWSKA Aneta
1988-07-19
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MACIEJEWSKA Justyna
1987-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MADEJ Anna
1990-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MAJ Marlena
1990-03-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
MAJDAK Sylwia
1986-07-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
MALCZEWSKA Klaudia
1987-07-05
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
MALINOWSKA Andżelina
1989-05-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
MAMCARZ Beata
1992-03-21
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
MAMROT Paulina
1993-11-22
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
MANTUR Klaudia
1993-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
MARCINIAK Patrycja
1987-06-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
MARCISZONEK Anna
1992-04-02
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
MARKIEWICZ Karolina
1993-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
MARLICKA Marika
1994-07-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
MATUSIAK Joanna
1993-06-28
ŁKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
MATUSIŃSKA Tina
1988-07-12
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
MATYSIAK Anna
1988-12-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MATYSIAK Katarzyna
1988-12-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MAZAN Sandra
1987-02-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
MAZUREK Martyna
1988-08-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
MĄDRY Małgorzata
1989-10-16
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
MERWA Monika
1985-07-19
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
MICHALSKA Alicja
1990-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
MICHALSKA Joanna
1989-08-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
MIERNIK Agnieszka
1987-04-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
MIERZWA Maria
1995-06-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
MIGAS Katarzyna
1993-01-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MIKOŁAJCZUK Paulina
1991-06-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MIKOŁAJCZYK Izabela
1990-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MIKOŁAJCZYK Olga
1988-08-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MIŁOŚ Sylwana
1992-09-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MISIAK Aleksandra
1987-02-28
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MISZCZAK Dominika
1985-04-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MISZEWSKA Magdalena
1993-01-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MODRZEJEWSKA Ewelina
1985-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MOJSIEJ Weronika
1991-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MORTON Marlena
1995-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MROCZKOWSKA Karolina
1991-07-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MURAWSKA Sabina
1987-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MYSZOR Marta
1998-04-28
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
NABIAŁEK Monika
1986-04-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
NABIELEC Joanna
1988-01-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
NADAŁA Maja
1987-12-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
NAPIERALSKA Roksana
1998-01-28
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
NIDERLA Paulina
1995-06-14
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
NIEWIEDZIAŁ Maja
1997-04-05
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
NOWACKA Nicoleta
1993-02-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
NOWAK Joanna
1986-09-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
NOWAK Kamila
1991-08-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
NOWAK Marta
1983-10-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
NOWAK Martyna
1989-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
NOWAK Olimpia
1988-04-21
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
NOWAKOWSKA Dominika
1985-01-25
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
NOWAKOWSKA Ewa
1981-12-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
NOWAKOWSKA Zofia
1987-10-23
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
NOWICKA Anna
1992-10-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
NOWICKA Paulina
1991-01-22
LUKS PMOS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
NYCZ Nina
1993-08-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
OCHMAŃSKA Julia
1997-04-12
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
OGŁOSZKA Karolina
1988-11-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
OGÓREK Izabela
1991-04-24
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
OLEARCZYK Magdalena
1990-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
OLEJNICKA Dominika
1988-01-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
OLEK Kamila
1998-06-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
OLEKSY-KACZOROWSKA Justyna
1983-09-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
OLĘDZKA Joanna
1991-12-12
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
OLKIEWICZ Monika
1987-02-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
OLSZEWSKA Dominika
1988-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
OLSZEWSKA Emanuela
1991-07-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
OSICA Katarzyna
1991-01-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
OSOWIECKA Milena
1992-01-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
OSTANEK Aneta
1991-01-01
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
OWCZAREK Ewelina
1992-07-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
OWCZAREK Małgorzata
1989-09-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
PABICH Marta
1990-03-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
PAŁYS Judyta
1988-01-24
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
PARTYKA Alicja
1996-09-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
PASIERBEK Magdalena
1990-04-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
PATERKA Agnieszka
1986-06-05
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
PAWLUCZUK Anna
1993-07-26
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
PAŹDZIOR Katarzyna
1983-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
PERYCZ Urszula
1985-04-10
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
PIECZARKOWSKA Zuzanna
1989-11-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
PIETREWICZ Dorota
1986-02-02
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
PIETRZAK Anna
1990-01-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
PIETRZAK Ewa
1989-07-23
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
PIETRZYK Katarzyna
1984-02-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
PIGULSKA Anna
1993-07-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
PILICHOWSKA Katarzyna
1997-04-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
PLIŚ Renata
1985-02-05
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
PŁONKA Anna
1987-01-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
PŁONKA Katarzyna
1988-06-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
POCZEKAJSKA Lidia
1989-01-01
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
POKORSKA Milena
1993-02-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
POSZYTEK Paulina
1991-03-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
POTOCKA Urszula
1991-10-05
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
PRAŻUCH Agnieszka
1988-05-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
PSKIT Agata
1991-07-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
PTAK Ewelina
1987-03-20
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
PURA Edyta
1986-05-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
REK Joanna
1990-03-20
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
REK Magdalena
1992-01-01
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
RESZKA Małgorzata
1989-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
REŚLIŃSKA Anna
1989-05-20
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ROGOWSKA Joanna
1990-11-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ROKICKA Katarzyna
1986-07-02
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ROMANOWICZ Anna
1991-11-13
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ROMANOWSKA Klaudia
1995-10-31
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ROMISZEWSKA Marta
1987-04-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ROSJAN Karolina
1984-06-21
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ROŚ Paula
1990-10-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
ROTECKA Martyna
1989-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
RUCZKOWSKA Aleksandra
1986-06-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
RUCZKOWSKA Joanna
1987-12-10
LUKS Skarbek Złotoryja
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
RYBAK Justyna
1989-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
RYDZ Aneta
1994-03-30
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
RYTTER Joanna
1986-07-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
RZĄDZIŃSKA Julia
1992-05-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
SADACH Aneta
1975-04-22
KB Geotermia Uniejów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
SADŁOWSKA Daria
1990-10-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
SAKOWICZ Alicja
1988-02-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
SAMUL Agata
1987-10-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
SĘK Marta
1991-09-22
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
SICIARZ Klaudia
1998-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
SIECZKOWSKA Martyna
1990-10-23
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
SIEMIENIAKO Paulina
1987-02-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
SIEMIEŃSKA Barbara
1985-09-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
SIWIK Magdalena
1983-01-18
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
SKALSKA Jagoda
1988-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
SKIBA Dorota
1993-04-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
SKIBIŃSKA Joanna
1985-02-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
SKÓRA Anna
1989-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
SKUPNIEWICZ Dobrawa
1990-10-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
SMYRSKA Alicja
1984-08-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
SOBIESZEK Magdalena
1986-05-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
SOCHAŃSKA Sylwia
1992-06-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
SOŁDYŃSKA Agnieszka
1989-03-28
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
SOŁTYS Paulina
1993-03-26
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
SOŚNIAK Monika
1987-12-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
SÓJKA Marta
1997-12-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
SPADARZEWSKA Małgorzata
1992-02-19
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
STANEK Karolina
1992-12-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
STANIEC Agnieszka
1985-05-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
STARZAK Anna
1988-05-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
STASIAK Natalia
1993-01-01
UKS Korczak Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
STASIAK Paulina
1991-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
STEFANIAK Joanna
1988-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
STEPANIUK Agnieszka
1988-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
STĘPIEŃ Agnieszka
1988-01-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
STĘPIEŃ Aleksandra
1990-01-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
STĘPNIK Agata
1990-02-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
STOKOWSKA Dominika
1982-07-06
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
STRZELCZYK Izabela
1991-10-16
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
STRZYŻ Izabela
1990-08-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
STUSIO Monika
1995-09-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
STYRCZ Anna
1982-04-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
SUCHAN Małgorzata
1990-03-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
SUCHODOLSKA Anna
1992-09-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
SUPIŃSKA Justyna
1987-09-18
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
SYGDZIAK Dagmara
1988-11-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
SZAJEWSKA Justyna
1985-06-12
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
SZCZEBLEWSKA Marta
1992-11-08
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
SZCZEPAN Joanna
1982-01-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
SZCZEPANIAK Aleksandra
1990-04-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
SZCZEPAŃSKA Magdalena
1980-01-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
SZCZĘSNA Monika
1987-12-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
SZCZYGIELSKA Joanna
1983-06-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
SZEWCZAK Katarzyna
1992-07-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
SZKLAREK Paulina
1989-02-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
SZNABEL Kamila
1987-04-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
SZULC Justyna
1982-09-17
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
SZUMSKA Julia
1993-07-19
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
SZYMANIAK Izabela
1993-03-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
SZYMAŃSKA Karolina
1993-10-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ŚLUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
ŚLUSARCZYK Katarzyna
1989-08-15
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
ŚWIERCZYK Martyna
1989-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
ŚWIOSTEK Katarzyna
1987-09-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
TARKA Dominika
1992-10-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
TEICHMANN Wioletta
1985-07-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
TOKARSKA Kaja
1985-07-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
TOMASIUK Anna
1991-06-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
TOMCZYK Agata
1987-08-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
TOMZA Magdalena
1991-03-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
TOPCZYŃSKA Natalia
1988-07-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata
1981-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia
1976-05-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
TRZOP Katarzyna
1988-04-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
TWOREK Eliza
1990-04-08
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
TYMIŃSKA Karolina
1984-10-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
TYSZKO Anna
1988-01-20
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
URBAN Justyna
1991-09-25
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
URBANEK Karolina
1992-04-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
URBANIEC Agata
1986-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
URNIAŻ Dominika
1986-10-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
URZĘDOWICZ Barbara
1992-03-02
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
WAL Paulina
1991-06-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
WALCZAK Magdalena
1995-12-26
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
WALCZYK Katarzyna
1987-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
WALIGÓRSKA Anna
1989-01-24
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
WANDACHOWICZ Katarzyna
1991-01-01
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
WAŻYŃSKA Klaudia
1997-02-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
WESOŁOWSKA Mirela
1989-07-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
WIECZORKIEWICZ Monika
1988-03-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
WIEKIERA Monika
1994-10-02
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
WIERUSZEWSKA Marta
1994-08-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
WIĘCŁAWEK Dominika
1993-03-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
WILGOCKA Agnieszka
1998-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
WIŚNIEWSKA Małgorzata
1989-03-05
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
WIŚNIEWSKA Paulina
1994-11-29
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
WIŚNIEWSKA Paulina
1995-05-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
WIŚNIK Aleksandra
1992-05-07
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka
1986-07-08
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
WITEK Ewa
1988-09-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
WITKOWSKA Justyna
1992-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
WLEKLIŃSKA Dagna
1988-12-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
WŁODARCZYK Natalia
1991-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
WODZYŃSKA Marta
1994-06-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
WOJCIECHOWSKA Agnieszka
1987-08-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
WOJTCZAK Edyta
1991-05-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
WOLSKA Monika
1987-09-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
WOŹNIAK Klaudia
1988-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
WÓJCIK Aleksandra
1984-01-24
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
WRONA Agnieszka
1982-05-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
WRÓBEL Katarzyna
1994-04-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
WYRĘBKOWSKA Ewelina
1989-11-18
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
WYSOCKA Emilia
1986-04-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
WYZGA Monika
1986-08-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
ZAGACKA Liliana
1977-01-28
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
ZAGAJEWSKA Karolina
1993-04-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
ZAKRZEWSKA Marta
1991-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
ZARECKA Aleksandra
1986-03-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
ZAREMBSKA Patrycja
1988-10-08
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
ZARĘBSKA Ewa
1990-01-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
ZAWADA Natalia
1990-06-10
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
ZAWADZKA Gabriela
1994-03-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
ZAWADZKA Izabela
1989-05-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
ZAWIŁA Karolina
1986-11-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
ZDROJEWSKA Paulina
1993-06-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
ZELGA Malwina
1992-02-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
ZIELIŃSKA Paulina
1993-07-12
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
ZIELIŃSKA Weronika
1986-03-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
ZIOMEK Małgorzata
1989-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
ZIÓŁKOWSKA Karolina
1992-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
ZIÓŁKOWSKA Weronika
1991-07-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
ZUBRZYCKA Natalia
1987-08-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
ŻABOWSKA Kesja
1990-04-13
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
ŻAK Kamila
1993-09-19
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
ŻEBROWSKA Karolina
1990-06-26
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
ŻOCHOWSKA Marta
1985-02-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
ŻOCHOWSKA Zuzanna
1987-03-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
ŻUK Kinga
1996-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
ŻUREK Klaudia
1991-09-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik