LISZKA Renata
1987-11-20
ULKS Technik Trzcinica
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BROŻONOWICZ Anna
1988-08-30
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRYŚ Sabina
1987-08-10
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CIEŚLAK Marta
1984-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GRUBBA Izabela
1987-11-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GUBAŃSKA Anna
1988-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
HANUS Joanna
1986-09-13
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAWOROWSKA Marta
1987-10-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JĘDRASZEWSKA Katarzyna
1987-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KAMIŃSKA Agnieszka
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KARŁOWICZ Joanna
1987-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KITA Katarzyna
1984-07-04
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOCIMA Magdalena
1987-07-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KONIECZNA Marta
1989-01-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOPEĆ Katarzyna
1988-07-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KRAWCZYK Patrycja
1987-08-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LEWANDOWSKA Kamila
1988-03-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LIPIŃSKA Anna
1987-08-16
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
LITOWIŃSKA Katarzyna
1987-11-05
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MAŃKOWSKA Aleksandra
1987-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MAŚLANKA Ewa
1986-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MUSIOLIK Anna
1987-01-10
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OTTO Daria
1987-07-21
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SIELUK Agnieszka
1988-11-13
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SUPIŃSKA Justyna
1987-09-18
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WAWRZYNIAK Magdalena
1988-05-11
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WENSIERSKA Renata
1987-04-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WITTING Magdalena
1987-04-09
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WRZOSEK Justyna
1986-01-01
SKS Wisła Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik