WITKOWSKI Piotr
1996-10-07
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
1996-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Jakub
1998-05-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AJDACKI Igor
1998-09-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTCZAK Jakub
1995-03-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ARCZYŃSKI Grzegorz
1995-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BACZEWSKI Julian
1998-03-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARWIKOWSKI Kacper
1997-02-08
MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BLEJA Jacek
1999-01-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BLEJA Marek
1996-05-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁASZCZYK Jan
1996-01-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BŁASZCZYK Patryk
1995-04-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BORKOWSKI Jakub
1997-03-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BOROWIK Rafał
1992-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BUDZISZEWSKI Mirosław
1995-03-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CERANOWSKI Adam
1997-01-28
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHICHEŁ Przemysław
1999-11-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHOROŚ Bartłomiej
1998-06-17
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHRUSTNY Daniel
1996-04-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIESIELSKI Arkadiusz
1999-02-03
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CIESIELSKI Karol
1995-07-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CYBULSKI Filip
1995-02-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZARNECKI Radosław
1996-10-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DANILUK Łukasz
1998-02-10
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DELIŃSKI Igor
1996-05-17
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOMINO Jan
2000-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DYJA Michał
1996-06-12
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DZIAŁOWSKI Jan
2001-07-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DŻAMAN Borys
1996-09-17
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FIGURA Michał
1995-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GAWENDA Andrzej
1972-07-07
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GIERYSZEWSKI Albert
1995-01-04
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GÓRSKI Karol
1995-07-31
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GÓRSKI Mikołaj
1997-07-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRUSZCZYŃSKI Roch
1998-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HUPAŁO Anatol
1994-03-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANUS Maciej
1998-08-10
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JARCZOK Krzysztof
1996-03-17
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JERZY Mateusz
1995-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JESIOTR Filip
1998-09-18
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JEZIERSKI Jakub
1996-07-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JURGA Łukasz
1988-07-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KALBARCZYK Bartłomiej
1996-12-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KALUŻNY Paweł
1998-08-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAPTURSKI Albert
1998-08-03
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KASZAŃSKI Jakub
1998-01-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KLIMEK Karol
1997-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KORPIK Dominik
1995-08-01
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOSTEK Dawid
1996-06-06
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOWAL Karol
1997-06-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOZŁOWSKI Mariusz
1994-04-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRUPKA Artur
1996-09-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KRZESZEWSKI Rafał
1990-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRZYSZCZAK Konrad
1999-12-21
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUKIEŁKO Igor
1997-06-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUPKA Kamil
1996-05-06
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KWIATKOWSKI Dawid
1993-01-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LASKUS Łukasz
1998-10-12
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŁADO Michał
1997-05-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ŁASKI Andrzej
1999-05-07
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ŁEMPICKI Maciej
1997-07-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ŁUKANOWSKI Bartosz
1998-08-05
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MACIEJOWSKI Dawid
1998-01-11
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MADEJ Michał
1996-05-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MARCINIEWICZ Mateusz
1998-06-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MARCZYK Andrzej
1991-08-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MĘDRZYCKI Paweł
1996-12-04
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MICHALAK Kamil
1994-06-23
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MICHALSKI Łukasz
1988-08-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MICHALSKI Michał
1996-12-18
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MIELIŃSKI Mateusz
1992-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MIKOŁAJCZYK Adrian
1999-03-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MILASZEWSKI Paweł
1998-02-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MISIOŁEK Adrian
1996-02-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MŁYŃSKI Krzysztof
1997-09-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MYSZKOWSKI Igor
1997-12-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NOWAK Maciej
1996-03-15
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem
1995-10-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
OLSZAŃSKI Szymon
1995-12-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PARZYSZEK Fryderyk
1999-02-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PASZCZUK Bartosz
1990-08-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PIĆ Dominik
1997-06-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PIETRZAK Mateusz
1997-05-07
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PIKORA Emil
1996-04-09
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PIWOWARSKI Jakub
1998-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
POLAK Arkadiusz
1997-04-30
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PRZYWARA Dawid
1994-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PUCZKO Daniel
1995-07-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PUCZKO Paweł
1998-05-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
REWIŚ Jakub
1992-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ROCZON Przemysław
1992-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
RYŃSKI Patryk
1997-06-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SAMELA Patrycjusz
1997-07-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SANOCKI Kornel
1997-02-28
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SĄCZAWA Jakub
1993-08-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SETA Maciej
1996-03-29
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SĘKULSKI Michał
1997-03-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SOBCZYK Radosław
1998-06-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SOŁTYSIAK Sebastian
1997-10-18
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SPRENGEL Mateusz
1999-05-17
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SWATOWSKI Hubert
1996-04-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZABŁOWSKI Damian
1996-05-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZEWCZYK Stanisław
1997-03-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZUMNY Michał
1999-03-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZYMAŃSKI Oliwier
1997-03-19
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ŚLADOWSKI Jan
1996-02-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ŚWIATCZYŃSKI Maciej
1997-03-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
TOMALIK Damian
1993-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TOMCZAK Aleksander
1999-03-26
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
TRUSIAK Kacper
1997-01-06
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
TRUSZKOWSKI Karol
1998-10-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WACŁAWIAK Michał
1992-01-09
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WALCZAK Jakub
1997-10-06
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WALCZAK Mateusz
1993-04-09
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WALĘCKI Wiktor
1997-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WALKOWSKI Filip
1999-04-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WESOŁOWSKI Krzysztof
1999-08-15
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WILK Paweł
1994-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WOJCIECHOWSKI Paweł
1989-06-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WOJDA Hubert
1998-03-27
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WOLSKI Marcin
1995-02-13
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WÓJCIK Mateusz
1996-04-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZAPERTY Jacek
1997-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZDUŃCZYK Adrian
1996-05-13
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZDUŃCZYK Patryk
1991-11-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŻEWŁAKOW Kamil
1992-12-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŻUKOWSKI Kamil
1995-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik