WILK Juliusz
1997-02-02
UKS LA Basket Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
1998-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Patryk
1994-01-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIUK Marcin
1997-03-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BˇCZEK Jakub
1997-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁY Kamil
1997-04-16
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELECKI Konrad
1996-08-05
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIEŃKO Jakub
1998-06-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKI Jakub
1997-03-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORYSIUK Adrian
1997-10-02
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHˇDZYŃSKI Piotr
1998-02-16
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHMIELEWSKI Karol
1996-03-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHYLIŃSKI Grzegorz
1996-06-06
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIARKA Jakub
1996-04-01
UKS Misiaczki Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CICHOCKI Piotr
1998-04-29
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CIEBIELSKI Bartłomiej
1998-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIURZYŃSKI Krzysztof
1997-01-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DAWID Bartosz Oskar
1996-03-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DˇBROWSKI Paweł
1996-03-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOBRZYŃSKI Michał
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DYCZKOWSKI Mikołaj
1995-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DYJA Michał
1996-06-12
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DYNOWSKI Michał
1996-03-27
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DYZIO Mateusz
1996-08-15
UKS Orły Glinianka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FLORYSZCZYK Bartosz
1995-04-30
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GACA Bartłomiej
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GAWARECKI Przemysław
1997-03-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GBUR Sebastian
1997-01-29
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GIESZCZYŃSKI Rafał
1994-02-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GŁOWACKI Bartosz
1997-11-13
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GOS Paweł
1997-03-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRECZKO Marcin
1999-01-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GWIAZDOWSKI Mateusz
1995-09-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HAMPEL Ernest
1997-12-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HANNOUSH Dany
1996-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
IWIŃSKI Jakub
1996-10-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JABŁOŃSKI Adam
1994-02-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JAGUSZEWSKI Paweł
1997-09-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JĘDRASZEK Oskar
1997-12-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JUREK Filip
1997-03-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KACZMARCZYK Rafał
1996-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KAFARA Patryk
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KAKAREKO Grzegorz
1990-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KALBARCZYK Bartłomiej
1996-12-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KALIŃSKI Jakub
1997-04-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KAMIŃSKI Damian
1995-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KAMIŃSKI Michał
1999-08-30
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAWULSKI Michał
1999-01-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KIERSKI Dawid Jarosław
1996-03-25
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KILJAN Krzysztof
1999-12-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KISZKA Tytus
2000-03-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KLEBANIAK Mateusz
1997-07-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KLIMEK Karol
1997-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KNAPIK Kamil
1997-03-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOLETYŃSKI Mateusz
1998-05-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOŁODZIEJ Szymon
1999-08-13
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOMUDA Artur
1994-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KORDYLEWSKI Jędrzej
1997-01-01
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSEWSKI Adam
2000-02-04
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOSIOREK Łukasz
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOWALCZYK Jakub
1999-08-23
SIG Novum Grójec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALCZYK Rafał
1993-06-28
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOZŁOWSKI Dominik
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRASZEWSKI Dominik
1997-07-27
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRYGIER Michał
1997-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KRZYŻANOWSKI Krzysztof
1996-12-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KWIATKOWSKI Kamil
1997-07-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LASEK Sebastian
1998-09-16
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LEK Mateusz
2000-02-06
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
LISIESKI Karol
1997-01-07
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LUSZTAK Bartosz
1998-10-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MADEJ Michał
1996-05-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MAKSIMOWSKI Bartosz
1997-09-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MARACHA Sebastian
1994-01-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MATEUSIAK Cezary
1997-02-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MATEUSIAK Radosław
1998-10-05
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MATUSIK Maciej
1996-01-01
UKS Białe Orły
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MAZANEK Andrzej
1995-07-17
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MIŁOSZ Daniel
1994-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MISIAREK Bartek
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MOCZYDŁOWSKI Paweł
1994-12-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MROZEWSKI Patryk
1998-02-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MUSZYŃSKI Tomasz
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
NESKA Patryk
1997-01-02
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
NOWAK Jakub
1998-03-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
NOWIŃSKI Aleksander
1994-04-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
NOWOCIEŃ Michał
1993-03-29
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NUCKOWSKI Adam
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
OKRZEJA Marcin
1997-09-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
OLCZYK Hubert
1995-02-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
OSADNIK Dawid
1993-02-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
OSIŃSKI Marcin
1994-04-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OSTRYSZ Mateusz
1995-05-25
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OZDARSKI Łukasz
1994-01-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PAKOCA Rafał
1997-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PASZKOWSKI Paweł
1996-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PAWŁOWSKI Patryk
1997-09-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PAZYRSKI Krystian
1996-09-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PERKUSZEWSKI Kamil
1997-04-18
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PIKORA Emil
1996-04-09
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PŁOKITA Wiktor
1997-07-06
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PODKOWA Michał
1996-05-17
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PRYCZYK Kacper
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PUSZKARSKI Artur
1997-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
RACINOWSKI Dawid
1997-04-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ROMANIUK Daniel
1997-07-10
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ROSŁANIEC Patryk
1995-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
RUTKOWSKI Gerard
1997-06-29
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
RZECZKOWSKI Michał
1996-09-14
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SIEMAKOWICZ Patryk
1998-07-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SIUDZIŃSKI Jakub
1996-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SIWIŃSKI Marek
1998-08-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SKOCZEK Oskar
1997-05-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SKOCZYLAS Dawid
1997-01-29
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SKOWROŃSKI Grzegorz
1997-04-02
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SŁOMCZYŃSKI Grzegorz
1995-09-28
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SMOLIŃSKI Jakub
1992-07-21
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SMOLIŃSKI Michał
1997-05-18
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SOBCZYŃSKI Damian
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SOBCZYŃSKI Karol
1996-06-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SOŁTYS Patryk
1991-01-12
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
STELMACH Jarosław
1999-09-20
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
STRUBIŃSKI Konrad
1995-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
STUKIN Mateusz
1998-06-01
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SYPULA Piotr
2001-05-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZCZEPANIAK Daniel
1996-01-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SZCZYGLAK Wojciech
1996-02-29
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
¦LˇZEK Michał
1995-09-29
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
¦LUZEK Krzysztof
1996-06-16
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
TALACHA Przemysław
1995-03-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
TRUSZKOWSKI Karol
1998-10-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WˇSIK Wojciech
1997-03-06
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WERBANOWSKI Patryk
1999-02-17
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WĘSEK Patryk
1999-01-18
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WIESIOŁEK Kacper
1996-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WILK Michał
1999-03-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WOŁYNIEC Piotr
1997-01-09
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WO¬NIAK Daniel
1996-11-15
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WRONA Łukasz
1986-02-15
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WRÓBEL Filip
1997-02-13
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WRZESZCZ Marcin
1995-04-13
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZABIELSKI Maciej
1997-03-29
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ZAPERTY Jacek
1997-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ZAWIŁA Sebastian
1997-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ŻURAWSKI Jakub
1998-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik