WRZESZCZ Marcin
1995-04-13
UKS Kusy Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTOSIUK Marcin
1997-03-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHOŁODY Mariusz
1993-06-19
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZAJKOWSKI Bartłomiej
1993-10-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DUSZCZYK Jakub
1995-02-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DYCZKOWSKI Mikołaj
1995-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FELCZAK Jakub
1994-07-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GAŁĄZKA Karol
1995-05-09
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GAŁCZYŃSKI Marek
2002-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GIŻYŃSKI Jakub
1990-07-03
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GŁOWACKI Bartłomiej
1996-01-30
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GŁOWACKI Bartosz
1997-11-13
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRZELAK Jakub
1999-06-22
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HUPAŁO Anatol
1994-03-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANCZEWSKI Adam
1998-07-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JASTRZĘBSKI Adam
1995-11-30
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KACNER Sebastian
1990-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KALBARCZYK Bartłomiej
1996-12-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KASPROWICZ Przemysław
1995-04-19
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KASZUBA Paweł
1994-09-10
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KLEBANIAK Mateusz
1997-07-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KLIMEK Karol
1997-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOBIERECKI Konrad
1999-05-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KONSTAŃCZUK Arkadiusz
1979-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOPKA Rafał
1996-04-09
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KRZYŻANOWSKI Krzysztof
1996-12-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KUCZEWSKI Tomasz
1995-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KULMACZEWSKI Jan
1995-04-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KWIATKOWSKI Kamil
1997-08-09
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LEWANDOWSKI Maciej
1995-02-08
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁAZICKI Piotr
1996-07-10
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MAGNUSZEWSKI Łukasz
1997-03-18
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MAŁECKI Mateusz
1993-12-19
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MARCZAK Piotr
1997-02-09
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MATUSIK Maciej
1996-01-01
UKS Białe Orły
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MAZANEK Andrzej
1995-07-17
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MIŁOSZ Daniel
1994-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
NOWIŃSKI Aleksander
1994-04-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OKRZEJA Marcin
1997-09-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OLCZYK Hubert
1995-02-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
OSTRYSZ Mateusz
1995-05-25
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PACZEK Bartłomiej
1996-09-23
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PAZYRSKI Krystian
1996-09-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PIEŃKOWSKI Patryk
1999-07-19
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PIKORA Emil
1996-04-09
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
RĘBISZ Bartłomiej
1997-03-28
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ROGÓŻ Michał
1995-09-27
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ROKICKI Kacper
1998-08-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ROSŁANIEC Patryk
1995-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
RÓŻYCKI Karol
1996-05-10
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SĘKTAS Adam
1991-05-04
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SKIBIŃSKI Mateusz
1995-05-05
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SŁOWIK Maciej
1997-02-06
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SZCZYGLAK Wojciech
1996-02-29
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZWEDZIK Adrian
1995-05-22
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SZYSZKOWSKI Mateusz
1994-08-24
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
TALACHA Przemysław
1995-03-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ULATOWSKI Jan
1999-09-27
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WALCZUK Paweł
1994-01-07
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WIENCŁAW Paweł
1995-02-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WIERCIŃSKI Michał
1993-02-21
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WILK Juliusz
1997-02-02
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WITKOWSKI Adam
1993-09-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WOJCIECHOWSKI Piotr
1996-12-14
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WOJTASIŃSKI Rafał
1994-06-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WÓJCIKOWSKI Jakub
1993-04-12
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ZAPERTY Jacek
1997-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ŻAKOWSKI Michał
1997-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik