GAŁECKI Michał
1997-04-09
MKS Polonia Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1994-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJ Dariusz
1995-12-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BURZYŃSKI Cezary
1996-01-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHABIERA Patryk
1999-01-19
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KOBYŁKA Adam
1994-01-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KOŁODZIEJCZYK Emil
1999-10-11
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOPROWSKI Piotr
1993-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOZŁOWSKI Dominik
1999-01-16
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
MIERZEJEWSKI Sebastian
1998-10-15
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
NIED¬WIECKI Mateusz
1996-02-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
PALUCH Mariusz
1997-11-05
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ROGOZIŃSKI Karol
1999-01-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
SOKOŁOWSKI Bartosz
1998-03-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
STRUBIŃSKI Konrad
1995-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
TABISZEWSKI Wojciech
1998-03-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
TYC Michał
1998-05-05
UKS Misiaczki Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
WILK Sylwester
1996-05-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
WÓJCIK Bartłomiej
1996-03-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ZABIELSKI Dawid
1996-05-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ZABIELSKI Miłosz
1996-05-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ZARĘBA Adrian
1998-10-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik