OLIWKOWSKA Ewelina
1989-03-12
UKS Cyprianka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAM Katarzyna
1990-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AFANASJEW Hanna
1989-03-20
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONOWICZ Agata
1987-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁDYGA Joanna
1986-12-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASZEK Elżbieta
1983-01-01
AZS UMK Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNAREK Agata
1993-06-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAS Anna
1986-01-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLASZKOWSKA Magdalena
1989-01-01
KS Wda Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOHONOS Anna
1990-05-31
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOJANOWSKA Dominika
1990-01-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORKOWSKA Aleksandra
1995-01-04
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOROWSKA Agnieszka
1990-01-01
UKS przy LO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOŻYK Paulina
1989-01-01
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CEMBROWICZ Agnieszka
1988-05-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHYŁA Patrycja
1993-04-23
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CWYNAR Oliwia
1989-10-28
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZAJKOWSKA Urszula
1990-02-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZARNOWSKA Ewa
1991-09-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZUBACHOWSKA Magdalena
1989-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DĄBROWSKA Aneta
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DĄBROWSKA Justyna
1988-03-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOBROSIELSKA Martyna
1986-02-15
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DOMAŃSKA Joanna
1989-10-06
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DOMŻALSKA Dorota
1987-06-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DROŃ Aneta
1988-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DROZD Barbara
1988-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DYL Małgorzata
1987-08-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FELICIAK Ewelina
1986-06-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FILIPIAK Aleksandra
1996-04-14
LUKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FIODOROW Joanna
1989-03-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FRANICZEK Dominika
1990-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FURMANEK Dominika
1992-10-14
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAJDA Dorota
1988-01-01
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GARCZAREK Beata
1989-01-16
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GEMBARA Agnieszka
1990-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GODZWON Magdalena
1990-12-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOLIŃSKA Aleksandra
1991-06-15
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GOŁĘBIEWSKA Monika
1986-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GORAJ Magdalena
1990-03-26
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GÓRNA Ewelina
1989-06-27
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRABOWICZ Anna
1989-01-01
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRALICKA Julia
1985-04-23
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRASZKA Małgorzata
1987-06-08
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZELA Natalia
1987-12-07
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HOFFMAN Aneta
1989-03-03
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAKIMOWICZ Urszula
1988-06-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JAKUŁA Dominika
1989-12-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JANKOWSKA Anna
1990-06-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JETTER Justyna
1996-09-03
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JĘCHOREK Monika
1992-01-03
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JÓŹWIAK Anna
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAMIŃSKA Karolina
1989-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KARNICKA Karolina
1990-01-01
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAŹMIERCZAK Marlena
1989-09-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KĄKOL Marta
1992-02-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KIŚLUK Izabela
1989-06-08
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KLOCEK Lucyna
1989-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOKOSZA Irmina
1989-02-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOMUDA Agata
1990-01-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KORPIK Agnieszka
1989-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOWALSKA Magdalena
1990-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALSKA Marta
1988-06-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALSKA Marta
1992-02-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOWALSKA Milena
1989-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRUPIŃSKA Weronika
1993-02-04
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KRYSTEK Wioletta
1989-11-03
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUBECKA Beata
1989-10-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KUBIŃSKA Marta
1987-02-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KULAS Aleksandra
1994-07-12
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KUZIOR Zuzanna
1988-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUŹMICKA Martyna
1990-12-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
LENCZEWSKA Żaneta
1992-02-23
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LEŚNIEWSKA Marta
1989-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LEWANDOWSKA Agnieszka
1988-09-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LEWANDOWSKA Roksana
1989-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ŁUCZAK Kinga
1990-11-07
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ŁYSZCZYŃSKA Agata
1990-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MACIEJA Natalia
1991-01-17
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MAJEWSKA Iwona
1989-08-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MAJOR Marta
1990-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MALINOWSKA Andżelina
1989-05-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MALINOWSKA Marta
1990-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MARCISZEWSKA Agnieszka
1988-02-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MARCIUCH Agnieszka
1987-09-10
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MARCZAK Patrycja
1990-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MICHALSKA Agata
1988-09-23
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MIKOŁAJCZYK Katarzyna
1986-06-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MILLER Klaudia
1993-10-25
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MIREK Magdalena
1986-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MURAWSKA Sabina
1987-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MURAWSKA Sonia
1987-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MYCZKA Iwona
1990-01-01
MMKS Start Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NAGÓRSKA Maria
1991-07-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NATKAŃSKA Alicja
1992-01-01
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
NOWAK Jagoda
1988-01-29
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NOWAK Kamila
1989-01-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
NOWAK Zuzanna
1993-06-16
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ODROBNA Marta
1988-01-26
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OSIECKA Anna
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PACHURA Małgorzata
1988-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PIĘTA Marika
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PIWOŃSKA Olga
1988-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
POLNIAK Dorota
1986-05-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
POTERACKA Klaudia
1996-03-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PRASK Natalia
1991-02-26
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PROĆ Adrianna
1992-06-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
RAJ Katarzyna
1987-01-02
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
RAPUCHA Ewa
1988-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
RATKA Ewa
1988-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
REMBIASZ Karolina
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ROGALSKA Daria
1989-08-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ROSIEK Karolina
1990-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ROSTKOWSKA Dorota
1988-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
RÓŻYCKA Martyna
1993-01-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
RUPP Martyna
1990-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RZEŹNIK Kornelia
1989-09-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SAWICKA Katarzyna
1989-01-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SIARKIEWICZ Karolina
1989-02-19
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SIEKIERA Magdalena
1990-12-12
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SKOWROŃSKA Katarzyna
1989-03-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SOWÓL Joanna
1988-09-05
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
STACH Iwona
1990-03-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
STACHOWIAK Olga
1989-03-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
STANKIEWICZ Anna
1990-11-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
STASZAK Jagienka
1990-01-01
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SZMAGLIŃSKA Anna
1990-01-01
KS Agro Kociewie Starogard
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SZNABEL Kamila
1987-04-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZTAL Antonina
1995-08-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SZYMANIAK Martyna
1990-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŚRONKOWSKA Małgorzata
1989-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
TEREPKA Anna
1989-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
TWARDOWSKA Katarzyna
1987-11-23
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ULICKA Monika
1990-05-17
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WAŁĘSA Dorota
1991-04-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WEŁNA Emilia
1989-08-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WIECZORKOWSKA Agata
1994-09-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WIŚNIEWSKA Sylwia
1984-03-12
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WŁODARCZYK Anita
1985-08-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WODERSKA Nina
1986-03-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WOJTYNIAK Natalia
1989-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WOLSKA Żaneta
1989-06-27
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZBORALSKA Katarzyna
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ŻOCHOWSKA Zuzanna
1987-03-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik