SUCHANOWSKI Maciej
1983-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Michał
1982-04-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJAK Krzysztof
1975-01-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BACH Grzegorz
2002-02-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGIŃSKI Damian
1982-03-21
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALUKIEWICZ Paweł
1990-12-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARON Radosław
1985-11-14
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARSZCZEWSKI Dariusz
1987-03-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASIŃSKI Tomasz
1983-07-07
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEŁZ Kamil
1986-04-02
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIS Mateusz
1990-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BODNARCZUK Andrzej
1978-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOJARSKI Arkadiusz
1980-06-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOJKO Artur
1988-12-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOROWSKI Sławomir
1975-10-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BORULA Paweł
1985-06-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BOSKO Michał
1988-07-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BRUSZKIEWICZ Andrzej
1982-02-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BUDNIK Marcin
1986-01-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUDZIEJEWSKI Kamil
1988-09-14
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BULSKI Piotr
1986-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CEBULA Dominik
1987-02-17
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHĘTNIK Artur
1981-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHMIELECKI Marcin
1981-10-30
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHRAPAN Marcin
1988-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHRZANOWSKI Tomasz
1981-07-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHUSTECKI Maciej
1984-08-14
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHUSTECKI Michał
1986-03-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CICHOCKI Jarosław
1982-07-28
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CICHOSZ Jarosław
1987-02-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CUDAK Mariusz
1986-03-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CYBULSKI Krzysztof
1989-01-25
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZAJKOWSKI Przemysław
1988-10-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CZARNIK Marek
1981-01-30
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ĆWIKLIŃSKI Przemysław
1988-02-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DARGA Marcin
1989-07-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DASZKIEWICZ Jakub
2001-05-31
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DOJNIA Łukasz
1985-08-02
KBWiR Dystans Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DOMARADZKI Daniel
1986-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DROZD Radosław
1984-02-24
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
FERNÓWKA Marcin
1982-07-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
FRĄCZKIEWICZ Marcin
1977-03-29
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GAŁĄZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GAWKOWSKI Adam
1986-04-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GĄSIOROWSKI Marcin
1981-08-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GIBASZEK Mateusz
1997-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GIBES Wojciech
1984-12-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GIEDREWICZ Jakub
2001-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GINDERA Robert
1984-02-26
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GIŻA Jakub
1985-04-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GOGACZ Grzegorz
1982-04-19
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GOLBA Piotr
1986-07-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GOŁDYN Bartosz
1984-07-21
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GÓRSKI Rafał
2000-02-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GÓRZYŃSKI Marcin
1985-11-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GROCHOT Krzysztof
1986-09-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GROCHOWALSKI Paweł
1981-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GRUDZIEŃ Adam
1987-03-29
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GRZEGORCZYK Kamil
1986-07-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRZENKOWICZ Grzegorz
1981-03-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GRZYWNOWICZ Mateusz
1986-05-24
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GUTOWSKI Grzegorz
1984-04-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
HAŁAJ Robert
1971-06-07
Start Pułaski Warka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
HARATYK Łukasz
1988-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
HELMAN Mateusz
2004-07-22
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
HODUN Michał
1983-02-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JACKÓW Krzysztof
1980-06-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JACKÓW Michał
1978-04-11
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
JANKOWSKI Tomasz
1974-05-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
JASIONEK Marcin
1976-09-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
JĘDREASZ Przemysław
1984-02-10
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
JĘDRZEJEWSKI Krzysztof
1963-08-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
JOPEK Maksym
1996-05-15
Uniwersytet Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
JÓŹWIAK Marcin
1986-06-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
JUSIAK Krzysztof
1985-07-24
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KALINKA Radosław
1985-06-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KASZUBA Krzysztof
1970-06-02
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KĄKOL Stanisław
1962-11-27
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KĘCKI Krzysztof
1981-10-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KĘPKA Adrian
1988-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KINAL Grzegorz
1981-01-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KLEBS Łukasz
1977-12-07
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KLONOWICZ Krzysztof
1987-07-27
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KŁODZIŃSKI Paweł
1985-11-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOŁODZIEJ Grzegorz
1985-06-19
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KOMINEK Andrzej
1982-11-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KONIUSZEWSKI Łukasz
1985-05-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KONOFAŁ Krzysztof
2001-07-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KORBUT Piotr
1985-06-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KOWALSKI Bartosz
1999-05-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KOZIKOWSKI Franciszek
2002-05-01
Uniwersytet Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KOZŁOWSKI Damian
1978-08-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KOZŁOWSKI Robert
1970-06-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KOZŁOWSKI Wojciech
1990-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KRAWCZAK Przemysław
1989-09-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KRAWCZYK Andrzej
1976-04-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KRAWULSKI Adam
1974-07-28
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KRÓL Paweł
1990-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KRYSIUK Kamil
1988-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KRZYSZTOFIK Adam
1988-10-10
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KRZYWOSZ Bartosz
1988-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KRZYWOSZ Krzysztof
1983-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KUSIAK Damian
1988-04-14
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KUTEK Łukasz
1988-01-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KWAŚNIEWSKI Piotr
1985-02-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
LATOCHA Grzegorz
1981-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LENART Dariusz
1983-08-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LIĆWINKO Michał
1987-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
LISEWSKI Łukasz
1989-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ŁUCZAK Mariusz
1980-04-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ŁUKSZO Sebastian
1994-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MACIEJEWSKI Robert
1981-06-21
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MAJEWSKI Tomasz
1981-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MAKURAT Wojciech
1998-02-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MALECKI Jakub
1984-10-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MALINOWSKI Dawid
1985-12-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MAŁACHOWSKI Piotr
1983-06-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MAŃKA Robert
1971-06-17
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MARCHLEWICZ Dawid
1983-03-08
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MAROK Wojciech
2001-09-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MAZUR Szymon
1998-09-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MAZUREK Michał
1987-04-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MICHALAK Paweł
1985-11-22
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MIKOS Mateusz
1987-04-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MIKULICZ Michał
1991-05-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MILKIEWICZ Arkadiusz
1987-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MŁYŃSKI Michał
1979-02-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MOSIĘŻNY Aleksander
1985-06-08
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MOTUCKI Adrian
1987-02-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MUNIAK Michał
1985-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
NADACHOWSKI Marek
1972-12-09
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
NIEJADLIK Tomasz
1980-03-28
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
NIEMKIEWICZ Michał
1986-12-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
OCHOCKI Michał
1984-03-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
OLEKSZA Adrian
1987-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
OLSZEWSKI Marek
1969-03-22
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
OLSZEWSKI Radosław
1982-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
OZIEMKIEWICZ Marek
1976-02-08
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
OZIMEK Maciej
1973-06-20
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PALUCH Krystian
1981-10-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PANKAU Grzegorz
1984-01-23
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PIETRASZKO Michał
1988-04-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PIONTEK Adrian
1977-07-02
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PIOTROWICZ Przemysław
1987-09-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PIOTROWSKI Kamil
1984-12-18
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PIOTROWSKI Robert
1966-02-25
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PISZCZATOWSKI Mariusz
1981-03-05
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PLEWIŃSKI Adam
1988-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PLUCIŃSKI Wojciech
1979-05-12
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PŁOCKI Przemysław
1987-01-01
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PŁOSKI Przemysław
1977-07-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
POŁOWYSZCZAK Tomasz
1980-11-13
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PROKOPIUK Robert
1975-03-25
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PRZERADZKI Konrad
1982-07-14
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PRZYBYŁKOWICZ Marcin
1980-06-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PSALMISTER Mateusz
1988-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PYDA Mariusz
1983-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PYDA Michał
1984-08-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
RADZIO Radosław
1985-03-05
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
RADZIWON Piotr
1987-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
RATAJCZAK Bartosz
1985-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ROGALSKI Tomasz
1986-05-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ROZPORSKI Michał
1988-12-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
RYDZKOWSKI Piotr
1994-09-16
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SIEREWICZ Kacper
1989-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SKIBICKI Zdzisław
1982-08-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SKRZYPCZYK Jacek
1986-02-12
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SKWIERCZ Mateusz
1994-02-18
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SŁOWIŃSKI Mirosław
1987-07-26
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SŁUPKOWSKI Łukasz
1983-04-24
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SMOLIŃSKI Tomasz
1987-05-05
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SPALENIAK Sebastian
1986-01-01
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
STANISŁAWSKI Jakub
1990-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
STAŃSKI Olgierd
1973-04-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
STARZYK Jerzy
1956-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
STEFANIAK Radosław
1997-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SUCHOCKI Mateusz
1989-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SULIŃSKI Andrzej
1977-11-30
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SWANCAR Kamil
1998-07-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SYGIT Tomasz
1990-01-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SZEWERA Paweł
1973-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SZPAK Mieczysław
1961-07-10
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SZUSTER Konrad
1984-01-21
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SZWAROCKI Paweł
1984-09-10
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŚLIWA Leszek
1979-09-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
TATARUCH Rafał
1975-07-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
TOCZEK Radosław
1986-12-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
TOKARSKI Krystian
1981-12-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TOPP Przemysław
1983-01-01
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
TRACZ Robert
1989-06-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
TRZENSIOK Marek
1977-04-21
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
TYROLSKI Grzegorz
1976-08-05
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
URBAŃSKI Adrian
1983-10-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WALASZCZYK Marcin
1988-07-18
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WALCZAK Marek
1980-03-17
LUKS Sukces Komprachcice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WASIAK Michał
1985-07-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WASYLISZYN Michał
1989-04-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WENTA Łukasz
1979-12-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WENTA Sebastian
1975-05-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WILKOWSKI Piotr
2002-04-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WIŚNIEWSKI Maciej
1978-04-13
niest. Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WOJTASZCZYK Jakub
1983-02-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WOŁYNIEC Piotr
1986-05-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WRONKA Paweł
1986-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WRÓBLEWSKI Dawid
1989-02-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WYSOCKI Wojciech
1985-02-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ZBROSZCZYK Kamil
1987-01-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ZIELIŃSKI Dominik
1980-04-25
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZIELIŃSKI Sylwester
1989-08-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZIĘTEK Jeremi
1982-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ŻUKOWSKI Patryk
1984-05-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ŻURAWICZ Ireneusz
1978-01-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik