ZDZIĘBORSKA Paulina
2004-02-09
MLUKS Mokasyn Płoty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Róża
2004-06-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMETZ Róża
2006-08-05
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKA Natalia
2002-07-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANIOŁA Maria
2005-05-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTCZAK Agata
2009-02-15
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANTONIUK Andżelika
2004-09-12
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAAS Marleen
2004-08-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BABISTA Dominika
2006-09-22
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BABYNINA Tamila
2008-02-22
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BADZIˇG Natalia
2004-11-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAJKOWSKA Oliwia
2007-01-27
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BALON Nicola
2004-06-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAŁASZ Patrycja
2005-10-24
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BANASIEWICZ Magdalena
2005-07-03
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARAN Daria
2008-05-31
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARAN Karolina
2005-05-17
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARANEK Aleksandra
2004-01-23
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARTCZAK Gabriela
2002-09-24
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARTOSIEWICZ Marcelina
2005-05-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARYLSKA Karolina
2006-08-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BASTEK Weronika
2007-09-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BˇTKIEWICZ Zofia
2004-06-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BEDNARCZYK Aleksandra
2004-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BENC Oliwia
2008-01-24
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIAŁECKA Amelia
2005-06-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIAŁY Zuzanna
2002-04-12
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIELAK Amelia
2005-11-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIELSKA Oliwia
2003-05-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIENIEK Paulina
2003-07-18
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIHUN Paulina
2004-09-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BINIAKIEWICZ Hanna
2005-08-18
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BLOK Natalia
2005-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BOBIK Kaja
2005-05-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BOBREK Aleksandra
2000-12-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOBREK Kamila
2004-06-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOCZKOWSKA Nadia
2008-07-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOGACKA Aleksandra
2004-04-06
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BOGACKA Wiktoria
2006-03-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BOGUTYN Magdalena
2004-09-18
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BORCHARDT Maja
2004-02-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BOREJZA Martyna
2004-07-17
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BORKOWSKA Antonina
2006-10-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BORZĘCKA Klaudia
2004-03-22
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BRAUZE Antonina
2005-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRONISZ Alicja
2006-01-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRUNDO Lena
2011-01-03
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BRYKAŁA Dominika
2002-03-31
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BRYZEK Julia
2007-10-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BUBEL Magdalena
2005-12-21
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUCZEK Kinga
2003-01-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BUDA Łucja
2011-12-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BUDNER Julia
2006-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BUJAROWICZ Joanna
2003-01-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BUJAROWICZ Natalia
2008-04-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BUKOWIECKA Zofia
2005-12-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
BULIK Patrycja
2005-03-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
BURBA Karolina
2002-12-05
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
BUS Wiktoria
2009-02-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
BUSZKIEWICZ Julia
2005-07-06
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
BYSZUK Monika
2007-02-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CAŁUS Barbara
2004-01-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CENIUCH Anna
2005-08-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHARYŁO Zuzanna
2005-03-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHMIELEWSKA Julia
2008-04-26
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHOMIAK Emilia
2006-11-11
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHOMICZ Zuzanna
2000-07-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CHUDYK Karolina
2002-02-07
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIESIELSKA Ewa
2008-09-12
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CYCKOWSKA Martyna
2003-06-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZAJA Olga
2004-06-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZAPSKA Agata
2013-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CZERNIACHOWSKA Karolina
2008-09-13
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZERNIAK Antonina
2005-11-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZERNIAK Oliwia
2002-06-25
UKS Sprinter Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZUBAK Natalia
2007-10-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ĆWIKLIŃSKA Natalia
2005-11-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DˇBKOWSKA Martyna
2006-08-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DˇBROWSKA Angelika
2003-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DˇBROWSKA Nikola
2004-10-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DELUGA Jagoda
2001-01-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DERING Wiktoria
2004-03-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DERKACH Viktoriia
2005-05-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DĘBIEC Nicola
2008-01-21
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DJURIĆ Blanka
2009-03-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DMITROCA Julia
2004-05-09
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DMITROCA Natalia
2004-05-09
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DOBKOWSKA Aleksandra
2006-05-16
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DOMAGAŁA Weronika
1998-10-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DOROBA Zuzanna
2006-01-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DOROBISZ Nadia
2006-10-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DROBCZYŃSKA Kinga
2004-01-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DROP Angelika
2005-05-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DRZEWIECKA Natalia
2003-10-31
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DUDINA Viktoriia
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DUNAJ Hanna
2006-03-08
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DURAJ Dominika
2005-04-26
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DURZYŃSKA Julia
2007-08-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DUTKIEWICZ Julia
1998-03-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DWORZAN Amelia
2005-01-18
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DZIAŁOWSKA Dominika
2004-12-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DZICZKOWSKI Julia
2004-08-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DZIERLA Patrycja
2008-03-15
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DZWOLAK Ewa
2006-03-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
FEDORCZUK Laura
2011-12-08
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
FILA Amelia
2008-09-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
FILIPCZAK Wiktoria
2004-08-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
FILOCHA Weronika
2004-07-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
FLORCZAK Małgorzata
2004-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
FRANCZAK Natalia
2004-08-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
FRˇCZAK Hanna
2004-03-31
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GABIŃSKA Oliwia
2005-11-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GABORSKA Zofia
2004-08-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GADOMSKA Maja
2005-10-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GAJ Aleksandra
2012-05-03
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GAJEWSKA Patrycja
2002-11-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GALSKA Wiktoria
2006-06-20
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GAŁAN Agata
2003-04-10
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GAŁKA Anna
2003-02-09
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GARSZTKA Nadia
2007-11-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GAWLICKA Zuzanna
2007-12-01
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GIEC Julia
2005-04-19
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GINTER Karolina
2004-03-12
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GLAZIK Anna
2004-04-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GŁOWACKA Martyna
2006-04-20
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2001-11-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GMEREK Weronika
2004-04-17
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GODLEWSKA Zuzanna
2004-06-04
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GODYŃ Hanna
2008-11-24
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GOGOL Anna
2005-03-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GOLEMA Martyna
2003-07-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GOLISZEWSKA Helena
2010-07-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GOŁĘBIEWSKA Julia
2000-01-23
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GONDEK Maja
2009-02-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GONTARZ Małgorzata
2004-10-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GOZDERA Zuzanna
2004-07-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GO¬DZIEWSKA Karolina
2004-06-11
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GÓRA Michalina
2008-02-29
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GÓRNIAK Julia
2004-05-28
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GÓRSKA Natalia
2005-09-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GRABDA Oliwia
2004-06-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GRABOWSKA Hanna
2005-06-12
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GRACZ Julia
2005-07-23
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GRAJEK Weronika
2006-12-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GRANOWSKA Pola
2003-09-29
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GROCHALSKA Ewa
2002-11-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GRODECKA Klara
2002-04-22
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GRONOWSKA Zofia
2004-09-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GRYGIEL Amelia
2003-03-22
MKL Maraton ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GRYGOROWICZ Aleksandra
2002-04-18
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GRYGU¦ Aleksandra
2005-05-23
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GRZELAK Paulina
2005-03-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GRZESIAKOWSKA Anna
2003-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GRZYBKOWSKA Oliwia
2004-01-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GRZYWACZ Anna
1997-09-30
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GRZYWIŃSKA Małgorzata
2002-06-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
HABRYCH Maria
2008-02-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
HAGLAUER Paulina
2003-08-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
HAJDASZ Helena
2006-12-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
HALECKA Patrycja
2003-11-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
HASSE Nikola
2008-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
HINC Karolina
2003-03-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
HOYER Natalia
2008-05-02
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ILCZENKO Weronika
2008-11-30
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
JABŁOŃSKA Anna
2007-02-26
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
JACKIEWICZ Maja
2004-09-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
JAGIEŁŁO Julia
2004-07-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
JAGODZIŃSKA Marta
2003-10-07
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
JAGUSZEWSKA Zuzanna
2005-03-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
JAKUBIK Maryla
2002-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
JAŁOSZYŃSKA Magdalena
2003-05-24
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
JAMIELUCHA Zuzanna
2005-12-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
JANKOWSKA Gracjana
2003-05-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
JARCZAK Sandra
2003-07-23
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
JARMOCIK Aleksandra
2004-10-16
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JARZYNA Natalia
2004-09-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
JASIAK Weronika
2007-09-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
JATCZAK Natalia
2005-01-19
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
JAWORSKA Karolina
2003-01-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JAWORSKA Oliwia
2010-05-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JENDRZEJCZAK Patrycja
2004-03-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JĘDRASZAK Roksana
2002-05-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JOK¦ Nadia
2008-02-26
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JURA Aleksandra
2005-09-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KABA Sandra
2005-02-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KACPRZAK Amelia
2010-05-06
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KACZMAREK Izabela
2004-11-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KACZORKIEWICZ Agata
2010-01-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KACZYŃSKA Dagmara
2002-01-01
UKS Czarni Pieszcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KADŁUBOWICZ Weronika
2004-04-25
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KAJZEREK Melisa
2004-03-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KALBARCZYK Jagoda
2003-06-21
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KALEMBA Kinga
2004-03-02
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KALEMBA Weronika
2006-04-06
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KALEMBA Wiktoria
2003-01-12
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KALICKA Natalia
1998-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KALINICZENKO Jelizawieta
2006-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KALINO Natalia
2003-04-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KALINOWSKA Agnieszka
2003-02-20
KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KALINOWSKA Małgorzata
2004-07-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KALIŃSKA Joanna
2004-01-08
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KALISIAK Natalia
2001-07-03
UKS Sprinter Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KAMIŃSKA Małgorzata
2004-06-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KANCLERZ Wiktoria
2010-02-22
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KANIA Aleksandra
2002-10-01
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KANIA Anastazja
2002-04-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KANIA Maja
2006-04-27
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KANTECKA Zuzanna
2003-10-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KARCZ Julia
2004-09-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KASPRZAK Samanta
2004-03-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KAWA Aleksandra
2002-02-25
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KAWAŁKOWSKA Maja
2006-11-11
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KA¬MIERCZAK Aleksandra
2006-08-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KA¬MIERCZAK Weronika
2002-01-26
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KĘDZIOR Oliwia
2004-08-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KIECZKA Amelia
2005-05-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KIELECKA Paulina
2001-07-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KIELING Anna
1962-04-07
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KLEBIEKO Lena
2006-09-10
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KLEPUSZEWSKA Weronika
2007-09-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KLESZCZYŃSKA Dominika
2004-10-22
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KLIMACKA Weronika
1996-04-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KLIMCZAK Karolina
2003-02-27
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KŁOS Helena
2004-04-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KŁOS Karina
2003-04-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KMERA Faustyna
2010-01-22
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KOBACKA Hanna
2008-04-27
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KOBUS Agata
2005-01-17
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KOCIUBA Julia
2005-12-28
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KOCZOROWSKA Julia
2004-03-05
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KOGUT Maja
2005-12-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KOKOT Katarzyna
2004-01-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KOLANO Klaudia
2010-03-30
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KOLANOWSKA Zuzanna
2007-03-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KOŁTON Julia
2005-05-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KOMOCKA Julia
2002-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KONDRATOWICZ Sara
2007-06-08
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KONIECZKO Martyna
2005-02-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KORDA Oliwia
2004-05-08
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KORDYKIEWICZ Olga
2006-11-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KORMYSH Anastasiia
2009-11-20
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOSEK Olimpia
2006-09-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOSZYKOWSKA Natalia
2008-07-22
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KO¦CIANEK Daria
2003-03-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KO¦CIELECKA Aleksandra
2003-04-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOWAL Kornelia
2004-03-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOWAL Weronika
1997-01-25
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOWALCZYK Aleksandra
2004-04-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOWALCZYK Lena
2004-01-18
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KOWALCZYK Małgorzata
2000-09-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KOWALSKA Aleksandra
2004-09-24
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KOWALSKA Oliwia
2002-04-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOZERA Natalia
2003-08-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOZIURA Karolina
2008-05-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOZŁOWSKA Aleksandra
2010-08-01
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KOZŁOWSKA Martyna
2003-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KOŻUSZEK Natasza
2011-08-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KRASIŃSKA Natalia
2005-01-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KRASZEWSKA Nadia
2005-06-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KRAWCZAK Izabella
2006-08-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KRAWCZAK Karolina
2005-11-23
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KRAWCZYK Kinga
2011-04-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KRAWCZYK Magdalena
2009-07-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KRAWCZYŃSKA Julia
2006-12-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KROK Agnieszka
2004-08-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KRÓL Wiktoria
2004-02-11
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KRUK Marta
2005-03-09
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KRUPA Alicja
2006-08-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KRUPA Karolina
2005-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KRUPA Katarzyna
2003-06-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KRUŻA Marcelina
2003-01-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KRYSZTAŁOWICZ Maja
2007-06-20
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KRZEMIŃSKA Julia
2004-07-29
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KRZEMIŃSKA Weronika
2004-09-13
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KRZESICKA Aleksandra
2005-01-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KRZYŻANOWSKA Zuzanna
2012-04-03
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KSIˇŻEK Daria
2005-12-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KUBICKA Hanna
2006-10-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KUCHARCZYK Maja
2008-03-24
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KUCHARSKA Bogumiła
2003-07-08
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KUCHARSKA Ewelina
2005-06-12
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KUCZMYŁO Olga
2003-07-19
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KUŁACZ Lena
2011-12-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KURPIEWSKA Aleksandra
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KURYŁO Joanna
1995-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KUSIAK Maja
2006-09-13
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KUSIAK Nikola
2006-02-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KUTEK Maja
2003-11-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KU¬NIAR Julia
2004-06-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KWAK Karina
2008-05-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KWA¦NIAK Weronika
2006-01-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KWA¦NY Aleksandra
2004-11-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KWIATEK Amelia
2006-02-16
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KWIATKOWSKA Adrianna
2002-03-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KWIATKOWSKA Karolina
2002-07-04
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KWIATKOWSKA Natalia
2004-09-28
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
LASZKIEWICZ Wiktoria
2004-01-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
LEMAŃSKA Maja
2007-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
LEMIESZEK Klara
2003-07-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
LENKIEWICZ Justyna
2003-07-02
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
LESZAK Anna
2006-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
LESZEGA Zuzanna
2006-04-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
LEWANDOWSKA Aleksandra
2004-02-19
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
LEWANDOWSKA Anna
2001-05-02
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
LEWANDOWSKA Katarzyna
1990-05-28
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
LEWANDOWSKA Martyna
2004-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
LEWANDOWSKA Martyna
2004-07-06
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
LEWANDOWSKA Natalia
2005-10-09
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
LEWANDOWSKA Wiktoria
2003-04-23
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
LIBERSKA Wiktoria
1998-02-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
LICAU Hanna
2011-12-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
LICHOWSKA Zuzanna
2002-04-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
LIGMAN Patrycja
2006-09-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
LINOWSKA Rozalia
2004-10-04
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
LIPIŃSKA Lena
2008-10-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
LISIECKA Monika
2004-04-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
LITWIN Adrianna
2003-05-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
LITWIN Natasza
2010-11-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
LITWIN Nikola
2005-08-19
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
LITWINIUK Hanna
2006-04-30
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
LUBNAUER Julia
2005-04-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
LUDWICKA Oliwia
2004-12-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
ŁASKA Anna
2002-07-16
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
ŁAWRYNOWICZ Julia
2004-11-10
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
ŁOPYTA Małgorzata
2004-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
ŁUSZCZEK Natasza
2007-08-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
MACIEJEWSKA Agnieszka
2001-04-08
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
MACIEJEWSKA Ewelina
2002-08-16
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
MACIEJEWSKA Nikola
2011-01-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
MACIOSZEK Wiktoria
2001-07-23
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
MADEJ Katarzyna
2003-05-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
MAGDZIŃSKA Natalia
2008-03-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
MAJCHRZAK Angelika
2005-05-02
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
MAKOWSKA Nicola
2011-06-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
MALICKA Paulina
2002-05-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
MALINOWSKA Daria
2004-04-05
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
MANDELA Emilia
2005-12-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
MARCHLEWSKA Julia
2006-06-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
MARCYNIUK Magdalena
2004-09-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
MAREK Julia
2001-06-18
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MARENDZIAK Martyna
2007-04-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MARKIEWICZ Paulina
2004-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MARTINEK Anna
2006-04-23
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MA¦LAK Małgorzata
2001-01-24
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MATUSIK Karolina
2008-07-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MATUSZ Julia
2004-10-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MATUSZCZAK Gabriela
2003-10-23
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MˇCZKA Magdalena
2006-06-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MIˇSO Wiktoria
2001-11-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MICHALAK Dominika
2004-03-11
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MICHALSKA Marianna
2007-12-30
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MIELCZAREK Zuzanna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MIKOŁAJCZAK Marika
2006-02-05
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MIŁOSZEWICZ Marcelina
2004-08-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MIREK Katarzyna
1998-04-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MIRONCZUK Sandra
2001-04-03
MKL Maraton ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MI¦CIUR Agnieszka
2002-04-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MLAK Martyna
2006-09-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MNICH Kalina
2004-08-27
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MOCZARSKA Natalia
2004-04-05
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MOLIS Aleksandra
2003-08-26
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MORAWIAN Amelia
2004-03-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MORAWIAN Michalina
2005-11-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MORGIEWICZ Marta
2005-09-12
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MOSIEK Joanna
2002-02-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MOSZURA Julia
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MRÓZ Natalia
2004-10-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MRÓZ Sandra
2006-03-31
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MUCHA Martyna
2007-09-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MUSIELAK Wiktoria
2001-07-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MUSIOŁ Alicja
2005-04-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MYCK Barbara
2004-10-05
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MYSZYŃSKA Izabela
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
NESTERENKO Mariia
2008-01-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
NOBIK Julia
2005-03-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
NOWAK Nadia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
NOWAK Natalia
2005-02-11
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
NOWAK Weronika
2004-01-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
NOWAK Zuzanna
2002-04-01
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
NOWAKOWSKA Patrycja
2005-01-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
O A
2007-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
OBERLAN Julia
2002-09-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
OBŁASKA Angelika
2005-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
OLECHNOWSKA Michalina
2008-01-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
OLSZAK Maja
2004-07-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
OPASAŁA Pola
2008-04-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
ORDAŃSKA Laura
2003-01-22
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
ORENCZAK Wiktoria
2004-01-30
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
ORZŁOWSKA Wiktoria
2004-10-30
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
OSEŁA Monika
2002-03-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
OSTROWSKA Karolina
2005-11-16
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
OSTROWSKA Maja
2011-07-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
OWCZARUK Hanna
2007-08-16
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
PABJANEK Nikola
2004-09-01
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
PAKUŁA Paulina
2004-09-14
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
PAŁUKA Agnieszka
2003-11-30
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
PANCER Aleksandra
2011-07-14
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
PANEK Julia
2001-10-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
PARFIN Aleksandra
1999-06-02
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
PASIK Anna
2011-05-13
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
PASIK Wiktoria
2007-12-11
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
PASTUSZKO Patrycja
2004-02-04
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
PATEJUK Milena
2006-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
PAWŁOWSKA Dominika
2005-08-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
PAWŁOWSKA Małgorzata
2005-04-24
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
PELLOWSKA Martyna
2005-01-16
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
PERUGA Amelia
2007-04-26
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
PERZYŃSKA Julia
2003-05-19
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
PERZYŃSKA Zuzanna
2008-10-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
PHILLIPS Maja
2004-07-31
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
PIASECKA Dagmara
2000-04-19
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
PIˇTEK Karolina
2005-01-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
PIECZENIAK Amelia
2008-10-06
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
PIEKARSKA Natalia
2008-09-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
PIELKA Kinga
2006-07-20
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
PIERÓG Alicja
2003-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
PIETRUSZYŃSKA Joanna
2006-02-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
PIĘDZIAK Julia
2004-02-11
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
PIOTROWSKA Klaudia
2004-09-29
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
PIWOŃSKA Oliwia
2006-07-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
PLAMINIAK Roksana
2005-03-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
PLUSA Zofia
2011-09-27
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
PŁOTKA Klaudia
2002-03-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
PŁUSA Alicja
2007-10-09
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
PODOLAK Aleksandra
2005-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
POLL Roksana
2002-04-23
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
POLNIAK Monika
2005-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
PONIEŃSKA Martyna
2007-10-28
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
PONIEWIERKA Wiktoria
2004-04-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
POPIELARZ Agata
2005-02-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
POPOWICZ Maja
2007-05-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
1988-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
PORANKIEWICZ Martyna
2005-11-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
POSAŃSKA Kalina
2000-04-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
POSZYTEK Olga
2004-03-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
PRABUCKA Weronika
2003-01-30
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PRO¦NIEWSKA Kinga
2003-05-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PRZYBYLAK Oliwia
2005-12-31
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PUSTKOWSKA Agata
2003-08-29
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
RACZKOWSKA Natalia
2005-07-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
RAĆ Sara
2006-04-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
RAFAŁOWSKA Ada
2004-04-22
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
RAGAN Katarzyna
2003-06-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
RAK Alicja
2004-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
RAKOCY Klaudia
2011-11-27
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
RARÓG Aleksandra
2005-05-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
REICH Zofia
2005-05-20
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
REJCHERT Anna
2004-10-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
REJER Joanna
2006-07-25
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
RĘKAWIECKA Zuzanna
2006-09-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
ROJEK Zofia
2007-02-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
RORBACH Oliwia
2006-08-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
RUD¬ Wiktoria
2008-08-28
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
RUGOWSKA Anna
2004-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
RUTKOWSKA Alicja
2011-03-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
RYBAK Daria
2005-11-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
RYBIŃSKA Weronika
2008-02-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
RYBKA Paulina
2003-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
RYGIELSKA Antonia
2005-07-13
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
RZEPNIKOWSKA Paulina
2001-05-22
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
RZEWUCKA Aleksandra
2003-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
RZYMCZYK Natalia
2004-03-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
SAC Oliwia
2004-09-17
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
SADOWSKA Weronika
2006-10-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
SALAMON Blanka
2006-04-10
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
SALOMON Anna
2004-12-14
Uniwersytet Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
SALOMONIK Gabriela
2008-09-15
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
SAWICKA Julia
2004-12-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
SEJNIK Nina
2008-01-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
SEMCZUK Emilia
2004-10-13
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
SIARA Julia
2007-07-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
SIEDLECKA Weronika
2004-06-11
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
SIERADZKA Marta
2005-03-07
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
SIERADZKA Marta
2008-02-20
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
SIEWIERSKA Pola
2004-12-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
SIKORSKA Sandra
2000-05-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
SIUDOWSKA Zuzanna
2008-08-18
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
SIWA Laura
2009-06-18
MKL Maraton ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
SKAPOWICZ Hanna
2004-02-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
SKRZYPCZAK Zuzanna
2006-02-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
SKUPIN Amelia
2007-01-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
SŁODZIŃSKA Maja
2006-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
SŁOJKOWSKA Eliza
2005-11-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
SŁY¦ Magdalena
1999-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
SMOLSKA Aleksandra
2003-02-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
SOBAŃSKA Gabriela
2008-04-04
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
SOBAŃSKA Hanna
2006-05-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
SOBCZYK Julia
2003-02-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
SOBIERALSKA Maja
2011-03-10
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
SOBIESIŃSKA Joanna
2000-01-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
SOBKOWIAK Aleksandra
2005-11-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
SOBOLEWSKA Kornelia
2004-10-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
SOKALSKA Weronika
2005-12-12
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
SORÓWKA Zofia
2006-03-10
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
STALKA Emilka
2008-03-18
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
STANKIEWICZ Nikola
2001-01-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
STANUCH Jasmina
2005-03-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
2006-06-22
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
STAWICKA Oliwia
2007-09-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
STEĆ Patrycja
2001-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
STEFANIUK Weronika
2000-02-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
STEFAŃCZYK Jagoda
2008-01-23
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
STEFAŃSKA Natalia
2005-06-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
STEMPKOWSKA Kamila
2004-08-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
STĘPIEŃ Wiktoria
2003-05-03
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
STĘŻALSKA Amelia
2005-08-31
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
STOLAREK Julia
2004-05-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
STRADOMSKA Ada
2009-01-12
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
STRUGLIŃSKA Julia
2006-11-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
STRZELECKA Oliwia
2004-11-10
MKS ¦więc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SULINOWSKA Dominika
2011-08-23
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SUŁEK-SCHUBERT Adrianna
1999-04-03
KS Brda Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SURDY Zuzanna
2005-04-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SUSKA Natalia
2007-01-24
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SYSIK Julia
2005-01-06
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SZACHNOWSKA Daria
2007-06-28
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SZAFRAN Julia
2004-04-09
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SZAŁAS Agata
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SZAŁAS Martyna
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SZAREJKO Natalia
2005-03-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SZATNY Maria
2004-10-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SZCZERBA Julia
2001-02-20
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SZCZE¦NIAK Aleksandra
2005-07-12
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SZCZE¦NIAK Julia
2006-11-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
SZCZĘSNA Natalia
2004-01-22
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SZCZĘSNA Weronika
2005-01-04
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SZCZUKO Urszula
2001-02-03
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SZCZYGIEŁ Ada
2003-10-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SZEPKE Lena
2008-03-07
OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SZMAGAŁA Kaja
2005-01-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SZMIGIEL Monika
2004-09-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SZONDELMAJER Zuzanna
2005-11-18
MKP My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SZUBERLA Kinga
2005-03-07
KU AZS UMCS w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
SZUBIŃSKA Martyna
2004-01-13
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
SZUKAŁA Aleksandra
2002-04-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
SZULC Kalina
2005-09-30
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
SZULIŃSKA Weronika
2004-04-16
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
SZYMAŃSKA Hanna
2006-06-02
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
¦LUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
¦NIECIŃSKA Iga
2006-03-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
¦WIˇDER Lena
2007-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
¦WIERCZYŃSKA Magdalena
2010-02-09
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
TABJAN Matylda
2004-07-21
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
TARASEWICZ Julia
2001-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
TAROCIŃSKA Maja
2006-03-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
TELUS Martyna
2007-03-25
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
TĘGOSIK Magdalena
2004-09-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
TOBIASZ Natalia
2004-01-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
TOMCZAK Karolina
2000-10-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena
2003-04-12
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
TOMCZYK Katarzyna
2006-10-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
TRZASKALSKA Agata
1999-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
TRZEBNA Wiktoria
2004-12-11
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
TUCKA Róża
2004-06-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
TULIŃSKA Julia
2005-02-25
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
TWARDOWSKA Emilia
2005-08-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
URBANIAK Lena
2006-05-17
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
URBANOWICZ Magdalena
2008-10-11
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
URBANOWICZ Pola
2011-08-31
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
URBAŃSKA Adrianna
2009-06-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
URBAŃSKA Jagoda
2002-05-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
VAN WIJGERDEN Tessa
2001-03-17
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
WABICH Magdalena
2003-04-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
WACH Oliwia
2006-03-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
WALERIAŃCZYK Wiktoria
1999-02-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
WALISZEWSKA Klaudia
2004-08-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
WALKOWIAK Julia
2004-02-08
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
WANKIEWICZ Natalia
2004-02-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
WARKOWSKA Aleksandra
2004-03-20
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
WASILEWSKA Maja
2005-10-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
WAWROWSKA Emilia
2003-01-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
WˇDOŁOWSKA Wiktoria
2006-08-12
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
WˇSATY Weronika
2006-07-07
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
WENDOWSKA Klaudia
2003-02-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
WENT Oliwia
2011-09-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
WERYK Gabriela
2007-10-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
WICEŃCIAK Katarzyna
2004-07-07
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
WIECZOREK Agnieszka
2002-08-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
WIECZOREK Amelia
2005-12-06
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
WIĘCEK Antonina
2005-01-31
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
WILK Daria
2006-02-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
WINIARCZYK Wiktoria
2003-04-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
WINOGRODZKA Julia
2004-10-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
WISNIEWSKA Monika
2005-08-30
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
WI¦NIEWSKA Agata
2001-02-13
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
WI¦NIEWSKA Kinga
2005-06-27
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
WI¦NIEWSKA Oliwia
2003-11-19
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
WITKOWSKA Julia
2004-04-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
WŁODARCZYK Julia
2004-03-11
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
WŁOSZCZYK Liwia
2004-06-25
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
WODECKA Kinga
2006-11-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
WOJCIECHOWSKA Agata
2004-07-11
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
WOLNY Angelika
2005-08-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
WOŁKOW Hanna
2008-09-12
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
WOŁKOW Marta
2007-02-15
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
WO¬NIAK Julia
2004-03-06
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
WO¬NIAK Marta
2001-01-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
WO¬NIAK Martyna
2008-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
WO¬NIAK Paulina
2004-03-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
WO¬NIAK Rozalia
2004-10-30
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
WÓJS Lena
2006-02-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
WÓJTOWICZ Barbara
2004-01-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
WROBLEWSKA Wiktoria
2010-11-13
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
WTULICH Anna
2004-04-22
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
WUJEK Marta
2005-02-24
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
WYCHOWAŁEK Julia
2008-04-10
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
WYSOCKA Alicja
2003-03-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
ZABIELSKA Oliwia
2003-07-22
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
ZAORSKA Natalia
2005-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
ZASUWA Barbara
2005-03-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
ZAWODNIK Maja
2004-01-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
ZAWOJSKA Małgorzata
2004-04-08
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
ZAWORKA Matylda
2005-04-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
ZDRZENICKA Julia
2004-01-14
MKP My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
ZDYBAŁ Nikola
2003-07-24
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
ZEGAN Julia
2005-01-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
ZENKOWSKA Julia
2004-10-21
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
ZIELIŃSKA Dominika
2002-09-11
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
ZIELIŃSKA Jessika
2003-10-14
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
ZIELIŃSKA Joanna
2008-01-08
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
ZIELIŃSKA Marta
2005-12-19
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
ZINKIEWICZ Agnieszka
2005-11-10
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
ZIÓŁEK Klaudia
2002-12-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
ZIÓŁKOWSKA Oliwia
2003-08-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
ZNAJEWSKA Lena
2009-05-30
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
ZUBKO Michalina
2002-11-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
ZWOLENIK Daria
2005-11-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
ZYGMUNT Nela
2008-04-28
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
ŻEBROWSKA Matylda
2007-02-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
ŻEMOJTEL Hanna
2005-11-25
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
ŻMUDA Zofia
2003-12-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
ŻODZIK Maria
1997-01-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
ŻYLIS Adela
2005-09-28
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
ŻYWICKA Wiktoria
2005-03-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik