KOREJBA Jakub
2003-03-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 2002-08-15 LKS Polkowice DOL
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 ANDRUSZEK Patryk 2002-07-10 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
4 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
7 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BAJA¦ Karol 2005-04-02 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
9 BAJDA Jakub 2002-07-27 MKS-MOS Katowice SLK
10 BALCEREK Patryk 2002-03-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
11 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
12 BEDNARZ Kacper 2003-09-25 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
13 BENDJELLOUL Reyane 2003-03-12 ZLKL Zielona Góra LBU
14 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
16 BIEŃ Tymoteusz 2004-09-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 BIERNACKI Leszek 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
18 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 BOBER Sebastian 2003-03-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
20 BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
21 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
22 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
23 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
24 BRYK Michał 2002-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
25 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 BURAKOWSKI Kacper 2004-01-01 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
28 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHEŁMIŃSKI Mateusz 2005-04-22 LUKS Namysłów OPL
30 CHUDA¦ Daniel 2003-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
31 CIELEŃ Jakub 2002-07-31 MUKS Gim 2 Nysa OPL
32 CIE¦LA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 CIE¦LIŃSKI Piotr 2005-09-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
34 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
35 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
36 COBKAŁO Aleksander 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
37 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
38 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
39 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
40 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
42 CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
43 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
44 DAO Mateusz 2003-01-13 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
45 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
46 DUDEK Ignacy 2002-12-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 DYL Sebastian 2003-02-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
48 DYSSY Dominik 2004-10-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
50 FIELAUF Sebastian 2007-02-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
52 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
53 GAJEWSKI Filip 2002-03-02 UKS-MOS Opole OPL
54 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
55 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
57 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
58 GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 MKL Szczecin ZPO
59 GˇSIOREK Artur 2003-01-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GˇSIOROWSKI Marcin 1981-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GIAMPIETRO Giovanni 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
65 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 LUKS Namysłów OPL
67 GOŁˇBEK Sebastian 2004-03-08 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
68 GOWIN Patryk 2008-05-11 UKS-MOS Opole OPL
69 GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
71 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
72 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
73 GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 KS AZS AWF Katowice SLK
74 GUZENDA Kajetan 2004-01-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
75 GWÓ¬D¬ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
76 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
77 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
78 HALKIEWICZ Bartłomiej 1999-01-07 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
79 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
80 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
81 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
82 HODER Patryk 2005-08-09 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
84 JASZKIEWICZ Sebastian 2003-02-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
85 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup OPL
86 JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 JÓZEFOWICZ Jakub 2003-01-04 LKS Polkowice DOL
88 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
90 KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 KALIWODA Patryk 2004-12-16 MUKS ILKUS Olkusz MLP
92 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
93 KAMIŃSKI Adam 2003-03-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
94 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
95 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
96 KARA¦ Piotr 2004-09-24 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
97 KASTELIK Igor 2003-03-16 MCKiS Jaworzno SLK
98 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
99 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
100 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
101 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
103 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
104 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
105 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
106 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
108 KONIECZNY Bartosz 2001-04-05 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
109 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
110 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
111 KOSIOR Dominik 2002-01-01 MCKiS Jaworzno SLK
112 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
113 KO¦CIEŃ Paweł 2003-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
114 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 KOWALA Krzysztof 2005-04-11 MUKS Ilkus Olkusz MLP
116 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
117 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
118 KOWALSKI Patryk 2002-08-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
119 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
120 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
121 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
122 KOZŁOWSKI Filip 2002-02-23 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
123 KRAKOWIAK Michał 2007-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 KRAWIEC Igor 2006-06-26 UKS-MOS Opole OPL
125 KRAWULSKI Adam 1974-07-28 LKS Victoria Olesno OPL
126 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
127 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 KRZYSZTANOWICZ Jakub 2006-05-04 LUKS Podium Kup OPL
129 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
130 KUBUS Paweł 1998-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
131 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
132 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
133 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
134 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
135 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
136 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
138 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
139 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamo¶ć LBE
140 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
141 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
142 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
143 MAINKA Szymon 2004-07-29 MKS-MOS Katowice SLK
144 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
145 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
146 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
147 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
148 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
151 MˇCZKA Mateusz 2003-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
152 MˇKOSZ Andrzej 2006-04-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
153 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
154 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
155 MIKA Łukasz 1999-03-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 MIKOS Mateusz 1987-04-10 AZS UMCS Lublin LBE
157 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
158 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
159 MISIAK Adam 2002-07-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
160 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
161 MŁYNARZ Dominik 2005-04-04 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
162 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
163 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
165 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
166 NIEMIEC Seweryn 2003-02-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
167 NOWAK Mikołaj 2003-08-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
168 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
169 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
171 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
172 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
173 OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 MLKS Echo Twardogóra DOL
174 PALUDKIEWICZ Maksymilian 2006-05-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 PARTYKA Oskar 2002-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
176 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
177 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
178 PIECZYŃSKI Dominik 2003-09-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
179 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
180 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
182 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
183 POPEK Filip 2005-11-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
184 PÓŁTORAK Aleksander 2000-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
186 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
187 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
188 PUZIO Mateusz 2004-06-19 UKS-MOS Opole OPL
189 RACHUNA Kacper 2002-12-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
190 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
192 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
193 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
194 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
195 ROTONDO Tiziano 2004-09-30 UKS-MOS Opole OPL
196 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
197 RUSIN Przemysław 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
198 SADURSKI Cyryl 2003-06-30 ZLKL Zielona Góra LBU
199 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set ¦wiecie KPO
200 SˇSIADEK Arkadiusz 2002-03-12 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
201 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
202 SIĘKA Łukasz Jan 2003-07-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
203 SITEK Nikodem 2004-05-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
204 SIUDAK Bruno 2004-01-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
205 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
206 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
207 SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów SLK
208 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
209 SOLETA Kajetan 2003-03-26 LUKS Start Nakło KPO
210 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
211 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
212 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
213 STACH Daniel 2005-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
214 STACH Kacper 2005-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
215 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
216 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin LBE
217 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
218 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
219 SZCZERBA Aleksander 2003-06-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
220 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
221 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
222 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
223 SZUBA Jakub 2002-07-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
224 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
225 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
226 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 ¦WIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
228 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
229 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
230 TOMASZEWICZ Wojciech 2001-02-26 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
231 TUŁNOWSKI Daniel 2003-03-05 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
232 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
233 TYMOSZUK Dominik 2002-02-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
234 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
235 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
236 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
237 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 O¦ AZS Poznań WLP
238 WDANIEC Szymon 2001-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
239 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
240 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
241 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
242 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
243 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
244 WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
245 WI¦NIEWSKI Tymoteusz 2003-12-29 UKS-MOS Opole OPL
246 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
247 WITCZAK Kewin 2002-03-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
248 WITWICKI Artur 2004-03-16 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
249 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
250 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
251 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
252 WOJDYŁA Karol 2002-04-06 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
253 WOJNA Bartłomiej 2004-02-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
254 WOLNY Bartosz 2003-02-06 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
255 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
256 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
257 WRÓBEL Maciej 2003-02-25 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
258 WSZOŁEK Przemysław 2003-01-09 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
259 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
260 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
261 ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
262 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
263 ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
264 ZUŻEWICZ Michał 2002-11-26 UKS-MOS Opole OPL
265 ZWIERKOWSKI Kondrat 2003-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
266 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
267 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42052888870239sekund