OWCZARUK Hanna
2007-08-16
AL Międzyzdroje
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ADAMCZYK Julia 2006-01-14 LŁKB Trucht Łobez ZPO
3 ADAMETZ Róża 2006-08-05 UKL Feniks Świdwin ZPO
4 AFFELT Nadia 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
5 ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
6 ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 UKS 20 Poznań WLP
7 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
8 ARCZEWSKA Amelia 2005-01-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
9 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
10 BACA-CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 LKS Lubusz Słubice LBU
11 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
13 BARAN Karolina 2005-05-17 KL Iskra Białogard ZPO
14 BARCZYK Aleksandra 2007-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
15 BARTCZAK Aleksandra 2008-03-10 STS Pomerania Szczecinek ZPO
16 BARTOSZKO Oliwia 2003-09-27 STS Pomerania Szczecinek ZPO
17 BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
18 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
19 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
20 BEDZYK Iza 2004-04-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
21 BEHRENDT Julia 2007-10-22 UKS Jedynka Reda POM
22 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
23 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
24 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
25 BIELAWSKA Natalia 2008-03-31 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
27 BŁASZKIEWICZ Sara 2007-12-18 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
28 BŁAŻEJEWSKA Julia 2008-04-22 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
29 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
30 BOCZKAN Oliwia 2007-09-26 KS Agros Zamość LBE
31 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
32 BOGACKA Lucyna 1959-06-28 niest. Szczecin ZPO
33 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
34 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
35 BOREK Alicja 2007-06-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
36 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
37 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
39 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
40 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
42 BRODZIŃSKA Oliwia 2008-11-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
43 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
44 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
45 BUDZYŃ Martyna 2007-07-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
46 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
47 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
48 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
49 BZDAWKA Weronika 2005-01-01 MKL Maraton Świnoujście ZPO
50 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
51 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
52 CERK Karolina 1998-02-01 MKP Szczecinek ZPO
53 CHMIELECKA Kamila 2007-03-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
54 CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
55 CHOIŃSKA Julia 2007-06-11 LUKS Orneta WMZ
56 CHRYPO Alicja 2007-09-02 KS Gwardia Piła WLP
57 CIEŚLA Aleksandra 2007-07-30 AL Międzyzdroje ZPO
58 CYBAK Michalina 2006-08-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 CZAJKOWSKA Maja 2009-08-05 AL Międzyzdroje ZPO
60 CZAJKOWSKA Wiktoria 2006-07-17 UKL Ósemka Police ZPO
61 CZARNIECKA Wiktoria 2007-07-26 KS Podlasie Białystok POD
62 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
63 CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
64 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź LDZ
65 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
66 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
67 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
68 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
69 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
70 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 DĄBROWSKA Agnieszka 2007-09-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
72 DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 UKL Ósemka Police ZPO
73 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
74 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
75 DROZDA Łucja 2006-02-17 LŁKB Trucht Łobez ZPO
76 DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 LKS Lubusz Słubice LBU
77 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
78 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
79 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
80 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
82 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
83 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
84 DZIUBA Nella 2009-03-17 LKS Jantar Ustka POM
85 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
88 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
89 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
90 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
92 FURMAŃSKA Amelia 2007-12-06 CSiR Susz WMZ
93 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 MKS Olimp Łobez ZPO
94 GAŁAN Agata 2003-04-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
95 GARSZTKA Nadia 2007-11-10 UKL Ósemka Police ZPO
96 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
97 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
98 GENDERA Antonina 2009-09-17 GKS Start Długołęka DOL
99 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
101 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
102 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
103 GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 UKS 12 Kalisz WLP
104 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
105 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
106 GÓRAZDA Patrycja 2007-11-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
107 GÓRSKA Monika 2007-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
109 GREFLING Wiktoria 2007-10-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 GRENDA Zofia 2003-12-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
111 GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
113 GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
114 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
115 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
116 GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
117 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
118 GUTOWSKA Zuzanna 2006-02-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
119 GUZENDA Justyna 2008-09-26 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
120 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
122 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
123 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
124 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
125 HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 LKS Vectra Włocławek KPO
126 HRABSKA Lena 2008-04-14 AZS-AWF Gorzów LBU
127 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
128 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
129 IWANEJKO Oliwia 2000-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
130 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
131 JAGIEŁŁO Julia 2004-07-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin ZPO
135 JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
136 JANAS Marianna 2008-06-26 KS Czempion Warszawa MAZ
137 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
138 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
139 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
140 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
141 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
142 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
143 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
144 JATCZAK Karolina 2006-02-14 UKL Ósemka Police ZPO
145 JATCZAK Natalia 2005-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
146 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
147 JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 CMKL Człuchów POM
148 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
150 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
151 JURKA Daniela 2007-07-04 MKS-MOS Katowice SLK
152 JUSZKIEWICZ Oliwia 2007-12-06 UKS Jedynka Gostyń WLP
153 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
154 KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
155 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
156 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
157 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
158 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
159 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
160 KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 UKL Ósemka Police ZPO
161 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
162 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
163 KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
164 KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 KL Iskra Białogard ZPO
165 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
166 KARASEK Kaja 2005-09-11 MKL Maraton Świnoujście ZPO
167 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
168 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
169 KARPIŃSKA Zuzanna 2008-06-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
170 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
171 KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 UKL Ósemka Police ZPO
172 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 UKS Sprinter Słodków WLP
173 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
174 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
175 KLAUŻYŃSKA Nikola 2004-07-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
176 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
177 KLEIN Zofia 2007-02-08 ULKS Skoczek Pogórze POM
178 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
179 KLUKOWSKA Amelia 2008-12-09 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
180 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 KNIGAWKA Natalia 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
182 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
183 KOCIOŁEK Ewa 2007-01-01 MKL Maraton Świnoujście ZPO
184 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
185 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
186 KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
187 KONTNA Karolina 2007-09-19 ULKS Skoczek Pogórze POM
188 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
189 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
190 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
191 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
192 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
193 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
194 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
195 KOSSAK Aleksandra 2007-04-14 KS Maraton Nowa Ruda DOL
196 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
197 KOWALSKA Agata 2002-01-01 niest. Szczecin ZPO
198 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
199 KOZAK Kalina 2008-05-06 KL Lumel Zielona Góra LBU
200 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
201 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość LBE
202 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
203 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
204 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
205 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
206 KRYSZCZYŃSKA Pola 2008-11-27 KS Energetyk Poznań WLP
207 KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 KL Iskra Białogard ZPO
208 KRZEMIŃSKA Klaudia 1989-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
209 KRZOSKA Milena 2008-01-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
210 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
211 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
213 KUBALA Maria 2007-05-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
214 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 KUCEŁ Amelia 2006-06-05 MKL Szczecin ZPO
216 KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 AL Międzyzdroje ZPO
217 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
218 KUCZYŃSKA Natalia 2008-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
219 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
220 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
221 KUREK Zuzanna 2004-02-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
222 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
224 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
225 LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
227 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
228 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
229 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
230 LEONOWICZ Julia 2009-04-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
231 LEŚNIEWSKA Katarzyna 2003-06-01 MKL Szczecin ZPO
232 LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica KPO
233 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
234 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
235 ŁACZMAŃSKA Natalia 2009-06-16 UKS Herkules Sulejówek MAZ
236 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
237 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
238 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
239 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
240 ŁUCZKO Maja 2008-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
241 ŁUKAWSKA Patrycja 2005-02-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
242 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
243 ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
244 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
245 MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 MKL Toruń KPO
246 MADEJ Nina 2007-09-29 UKS MTE Milanówek MAZ
247 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
248 MAKOWSKA Karolina 2008-12-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
249 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
250 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 MALINOWSKA Daria 2004-04-05 UKS Barnim Goleniów ZPO
252 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
253 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
254 MARKOWICZ Weronika 2007-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
255 MARZEC Maja 2006-05-13 Ducla Academy Warszawa MAZ
256 MATUŁA Nikola 2006-08-06 LŁKB Trucht Łobez ZPO
257 MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 LKS Lubusz Słubice LBU
258 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
259 MIELCAREK Maja 2007-02-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
260 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
261 MINTA Zuzanna 2006-07-23 MLKS Ostróda WMZ
262 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
263 MISZEL Pola 2009-09-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
264 MIZERSKA Iga 2009-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
265 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
266 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
267 MODZELEWSKA Nikola 2006-10-30 MKS Sambor Tczew POM
268 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
269 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
270 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
271 MUSIELAK Iga 2008-06-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
272 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
273 NESTERENKO Mariia 2008-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
274 NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
275 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
276 NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
277 NIEWIADOMSKA Magda 2008-03-04 LKS Mazowsze Teresin MAZ
278 NIEWIADOMSKI Sophie 2007-04-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
279 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
280 NOSAL Martyna 2007-05-29 MKL Szczecinek ZPO
281 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
282 NOWAKOWSKA Iwona 2008-01-01 MKL Maraton Świnoujście ZPO
283 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
284 NOWAKOWSKA Karolina 2008-09-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
285 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
286 NURNBERG Alicja 2008-03-30 MKL Maraton Świnoujście ZPO
287 OBERLAN Julia 2002-09-07 UKL Ósemka Police ZPO
288 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
289 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
290 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
291 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
292 OMYŁA Marika 2004-04-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
293 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
294 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
295 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
296 OSSOWSKA Malwina 2009-03-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
297 OSTASZYN Julia 2007-01-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
298 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
299 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
300 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy MAZ
301 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
302 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
303 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
304 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
305 PIERAGOWSKA Julia 2005-07-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
306 PIETRUSZKA Paulina 2007-01-23 MKL Szczecin ZPO
307 PILARSKA Julia 2007-05-30 ULKS Skoczek Pogórze POM
308 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
309 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
310 PIWOWARCZYK Martyna 2006-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
311 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
312 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
313 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
314 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
315 POPOWICZ Maja 2007-05-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
316 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
317 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
318 POŹDZIK Urszula 2009-03-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
319 PROC Antonina 2008-06-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
320 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
321 PROKOPIUK Patrycja 2009-08-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
322 PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 LKS Lubusz Słubice LBU
323 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
324 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
325 RACIĘDA Małgorzata 2008-06-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
326 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
327 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
328 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
329 REJMONIAK Natalia 2007-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
330 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
331 RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 LKS Lubusz Słubice LBU
332 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
333 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
334 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
335 ROMAŃSKA Natalia 2006-06-20 KL Bałtyk Koszalin ZPO
336 RORBACH Oliwia 2006-08-16 UKL Ósemka Police ZPO
337 ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki WLP
338 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
339 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
340 RUA Adriana 2007-05-11 MKL Szczecin ZPO
341 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
342 RUMIAN Nikola 2007-06-10 STS Pomerania Szczecin ZPO
343 RUSIN Kaja 2005-08-18 MKL Maraton Świnoujście ZPO
344 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
345 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
346 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
347 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
348 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
349 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
350 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
351 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
352 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
353 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 SKÓRKA Magdalena 2005-05-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
355 SKUPIN Amelia 2007-01-24 MKL Szczecin ZPO
356 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
357 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
358 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
359 SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 UKS Filipides Teresin MAZ
360 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
361 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
362 SOCZEWSKA Adela 2007-01-30 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
363 SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
364 SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 UKL Ósemka Police ZPO
365 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
366 SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 KS Wda Świecie KPO
367 STANEK Julia 2006-01-01 OLA Lubelskie LBE
368 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
369 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
370 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
371 STĘŻALSKA Amelia 2005-08-31 UKS Barnim Goleniów ZPO
372 STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 MKL Szczecin ZPO
373 STRUGLIŃSKA Julia 2006-11-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
374 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
375 SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
376 SZAFRAN Martyna 2006-04-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
377 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
378 SZEWC Oliwia 2008-05-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
379 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
380 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
381 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
382 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
383 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
384 SZRAM Wiktoria 2008-06-23 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
385 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
386 SZULINSKA Weronika 2004-09-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
387 SZUSTER Katarzyna 2008-02-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
388 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
389 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 AL Międzyzdroje ZPO
390 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
391 SZYMAŃSKA Wiktoria 2006-03-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
392 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
393 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
394 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
395 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
396 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
397 TALAR Anna 2008-09-28 MKL Toruń KPO
398 TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
399 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
400 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
401 TOMCZAK Joanna 2006-10-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
402 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
403 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
404 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
405 TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
406 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
407 TROJANOWSKA Hanna 2008-11-01 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
408 TYBUS Zuzanna 2007-09-23 MKS Sambor Tczew POM
409 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
410 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
411 URBAN Paulina 2007-01-11 KKS Sfora Bojano POM
412 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
413 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
414 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
415 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
416 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
417 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
418 WARCZAK Alicja 2007-11-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
419 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
420 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
421 WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
422 WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 MLKS Sokół Lubin DOL
423 WERYK Gabriela 2007-10-15 LKS Lubusz Słubice LBU
424 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
425 WILMAN Zofia 2007-02-01 KL Bałtyk Koszalin ZPO
426 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
427 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
428 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
429 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
430 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
431 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
432 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
433 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
434 WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
435 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
436 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
437 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
438 WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 RAZ Szczecin ZPO
439 WOŹNIAK Patrycja 2002-04-23 PRO AT Złocieniec ZPO
440 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
441 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
442 WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
443 WRÓBEL Aleksandra 2007-01-12 UKL Ósemka Police ZPO
444 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
445 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
446 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
447 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
448 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
449 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
450 ZARZECKA Aleksandra 2008-09-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
451 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
452 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
453 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
454 ZMIŃCZUK Agata 2008-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
455 ZNAJEWSKA Lena 2009-05-30 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
456 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
457 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
458 ŻÓRAWSKA Nikola 2009-05-11 KL Iskra Białogard ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.69567513465881sekund