ROMANOWSKI Filip
2004-06-06
WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A U 2004-01-01 WLKS Wrocław DOL
2 ADAMSKI Mikołaj 1999-02-06 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
3 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
4 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
5 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
6 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
7 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
8 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
9 BEJZAK Ilia 2006-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
10 BENITEZ Samuel 2005-01-01 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
11 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
12 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
13 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
14 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
15 BOROWSKI Maksymilian 2008-09-27 GKS Start Długołęka DOL
16 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
17 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
18 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
19 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
23 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
26 CIUNEL Olaf 2005-08-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
27 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
28 CZERWIŃSKI Szymon 2003-12-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
29 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
30 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
31 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
32 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
33 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
34 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
35 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
36 DRZEWIECKI Zbigniew 2002-10-08 GKS Piast Gliwice SLK
37 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
38 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
39 DURTKA Hubert 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
40 DURTKA Kacper 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
41 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
42 FERENC Łukasz 1999-07-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
43 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
45 FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 ZLKL Zielona Góra LBU
46 FILUŚ Szymon 2008-04-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
47 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
48 FRYSZER Miłosz 2008-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
49 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
50 GABRYELSKI Marcel 2009-06-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
51 GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
52 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
53 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
55 GOMÓŁKA Nikolas 2009-09-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
56 GRÓDECKI Szymon 2011-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
57 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
58 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
59 GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
60 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
61 GULAJEW Dorian 2004-10-27 MLKS Agros Żary LBU
62 GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
63 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
64 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 HEIN Mateusz 1987-08-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
66 HERLICZKA Magnus 2003-01-04 MLKS Sokół Lubin DOL
67 HNITECKI Mikołaj 2011-06-03 UKS Orlica Domaniów DOL
68 HOFSES Michał 2011-12-10 RUN4FUN Oleśnica DOL
69 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
70 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
71 HYŻ Kryspin 2008-09-22 NKS Start Namysłów OPL
72 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 JACKIEWICZ Dawid 2004-01-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
74 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
75 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
76 JANIAK Michał 2011-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
77 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
78 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
79 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
81 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
82 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
83 JASIŃSKI Karol 2003-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
84 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
85 JELONEK Maciej 2002-07-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
86 JEZIORNY Patryk 2007-10-10 AL Międzyzdroje ZPO
87 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
88 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
89 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
90 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
91 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
92 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
93 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
94 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
95 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
96 KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 WLKS Wrocław DOL
97 KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
98 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
99 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
100 KARP Antoni 2010-06-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
101 KASZCZYC Kornel 2000-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
104 KIDA Oliwier 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
105 KIEŁB Kacper 2007-11-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
106 KIERES Wojciech 2010-05-04 MKS Siechnice DOL
107 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
108 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
109 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
110 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
111 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
112 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
113 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
114 KONDRAT Aleksander 1994-07-26 KU AZS Politechniki Gdańskiej POM
115 KONIECZNY Igor 2005-03-22 LKS Polkowice DOL
116 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
119 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
120 KOŚCIAŃSKI Maksymilian 2003-01-01 niest. Wrocław DOL
121 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
122 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
123 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
124 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
125 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
126 KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
127 KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
129 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
130 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
131 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
132 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
135 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
136 KUREK Mikołaj 2010-02-22 WLKS Wrocław DOL
137 KUROWSKI Adrian 2000-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
138 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
139 LASECKI Kornel 2008-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
140 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
141 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
142 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
143 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
144 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
145 ŁUCZAK Aleks 2010-02-22 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
146 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
147 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 MALY Samuel 2004-01-01 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
149 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
150 MAŁY Samuel 2004-08-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
151 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
152 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
153 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
154 MIARA Piotr 2007-02-13 UKS Orlica Domaniów DOL
155 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
156 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
157 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
158 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
159 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 MISIAK Fabian 2012-03-11 UKS Orlica Domaniów DOL
161 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
163 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
164 MOROZ Krzysztof 2003-01-12 UKS Orlica Domaniów DOL
165 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
166 MUCHA Bartosz 2002-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 MYSIOREK Jakub 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
168 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
169 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 NOGALSKI Arkadiusz 2004-04-07 LLKS Osowa Sień LBU
171 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
172 NOWAK Maksymilian 2007-07-04 MKS MOS Wrocław DOL
173 NOWAKOWSKI Daniel 2006-03-16 MLKS Rakowice DOL
174 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
175 OLANIUK Kacper 2004-05-23 UKS Orlica Domaniów DOL
176 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 OLSZLEGIER Oliwier 2007-05-06 MKS MOS Wrocław DOL
178 ONOSZKO Marek 2004-02-27 MKS Piast Głogów DOL
179 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
180 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
181 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
182 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
183 PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31 WLKS Wrocław DOL
184 PAGELS Dawid 2005-03-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
185 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
187 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
188 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
189 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
190 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
191 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
192 PIERZCHALSKI Mateusz 2011-01-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
193 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
194 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
195 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
196 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
197 PRYHAROV Vladyslav 2011-01-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
198 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
199 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 PRZYGRODZKI Kacper 2009-01-26 ZLKL Zielona Góra LBU
201 RAKOCZY Kamil 2001-06-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
202 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
203 REJNO Jakub 2011-08-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
204 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
205 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
206 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
207 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
209 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
210 ROSTEK William 2008-04-26 MKS MOS Wrocław DOL
211 RYDAROWICZ Piotr 2004-04-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
212 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
213 RZEPKA Kamil 1999-03-26 niest. Kielce SWK
214 SAŁATA Artur 1998-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
215 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
216 SEREK Fabian 2002-11-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
217 SERGA Andrii 2003-06-14 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
218 SHYNUK Yechor 2003-04-11 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach SWK
219 SIBIK Jakub 2002-12-03 niest. Katowice SLK
220 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
221 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
222 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
223 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
224 SITO Klaudiusz 2004-11-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
225 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
226 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
227 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
228 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
229 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
230 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
231 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
232 STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
233 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
234 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
235 SURA Wiktor 2005-09-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
236 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
237 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
238 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
239 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
240 SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 MLKS Sokół Lubin DOL
241 SZPILA Filip 2011-06-28 UKS Orlica Domaniów DOL
242 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
243 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
244 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
245 SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28 MKS Piast Głogów DOL
246 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
247 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
248 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
249 TELEGA Antoni 2008-01-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
250 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
251 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
252 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
253 TOMASZEWSKI Wojciech 2001-01-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
254 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
255 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
256 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
257 TURCZYNOWSKI Kamil 2000-03-22 KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach SLK
258 TURKIEWICZ Antoni 2008-11-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
259 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
260 WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 MLKS Sokół Lubin DOL
261 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
262 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
263 WASILEWICZ Jan 2000-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
264 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
265 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
266 WĄCHOCKI Jakub 2009-04-20 MKS Siechnice DOL
267 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
268 WIATROWSKI Michał 2004-11-12 UKS Orlica Domaniów DOL
269 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
270 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
271 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
272 WITA Dawid 2004-10-20 ZLKL Zielona Góra LBU
273 WITKOWSKI Piotr 2009-08-22 WLKS Wrocław DOL
274 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
275 WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 MKL 12 Jelenia Góra DOL
276 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
277 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
278 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
279 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
280 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
281 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
282 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
283 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
284 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
285 ZEFIRIAN Kacper 2008-10-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
286 ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 MLKS Agros Żary LBU
287 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
288 ŻYWIOŁEK Gabriel 2009-09-13 MKS Osa Zgorzelec DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.83733987808228sekund