LEWALSKI Kacper
2003-05-07
KS AZS UWM Olsztyn
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 GKS Cartusia Kartuzy POM
6 AMBROSIEWICZ Szymon 2010-06-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
8 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 ANTAS Szymon 2004-06-24 MKS Syrena Warszawa MAZ
10 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
12 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
14 BANDYSZEWSKI Mateusz 2000-08-18 MKS Truso Elbląg WMZ
15 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
16 BARSZCZ Łukasz 2004-01-14 ULKS Jedlińsk MAZ
17 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BĄK Kacper 2005-05-16 MKS Truso Elbląg WMZ
19 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
20 BESZTERDA Jakub 2003-12-02 KL Bałtyk Koszalin ZPO
21 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
23 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 MKS Osa Zgorzelec DOL
25 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
27 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
28 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
29 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
30 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
34 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
35 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
36 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
37 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 BUJKOWSKI Filip 2010-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
42 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
43 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
44 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
45 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
46 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
48 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
51 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
52 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
53 CZARNOWSKI Damian 2001-03-30 MLKS Baszta Bytów POM
54 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
55 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
56 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
57 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
58 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
59 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
60 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
61 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
62 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
63 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
64 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo WMZ
67 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
68 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
69 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
70 FIERKA Mateusz 2003-01-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
72 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów POD
73 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
75 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
76 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
77 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
78 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
79 GAFFKE Maciej 2004-02-12 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
80 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
81 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
82 GDOWIK Rafał 2003-05-28 SKLA Sopot POM
83 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
84 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
85 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 GNACIŃSKI Szymon 2003-11-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
87 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
88 GOMORACKI Filip 2002-03-25 LKS Fenix Słupsk POM
89 GORCZYCA Michał 2002-10-01 PTT Delta Płock MAZ
90 GORCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
92 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
94 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
95 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
96 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
97 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
98 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
99 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
100 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
101 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
102 HANKE Szymon 2003-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
103 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
104 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
105 HERNIK Maciej 2002-07-30 AML Słupsk POM
106 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
107 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
108 HORSTEN Bastian 2003-08-18 SKLA Sopot POM
109 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
110 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
111 JABŁONOWSKI KĘSKA Jan 2002-12-08 UKS Jedynka Reda POM
112 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
113 JAKUBOWSKI Mateusz 2003-07-02 LKS Lubawa WMZ
114 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
115 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
116 JANKOWSKI Kacper 2000-06-09 MKL Toruń KPO
117 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
118 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
119 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
120 JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 KS SMS Szklarska Poręba DOL
121 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
122 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
123 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
124 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
125 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
126 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
127 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
128 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
129 JUREK Sebastian 2001-07-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
130 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
132 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
133 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
134 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
135 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
136 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 KAROLAK Wiktor 2003-02-05 LKS OSiR Pleszew WLP
138 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
139 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
140 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
141 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
142 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
143 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
144 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
145 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
146 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
147 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
148 KLAFKA Kacper 2005-03-11 ULKS Talex Borzytuchom POM
149 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
151 KLUSKA Szymon 2003-04-26 MUKS Płock MAZ
152 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 LKS Korab Olecko WMZ
153 KOBZA Adrian 2003-01-15 ULKS Jedlińsk MAZ
154 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
155 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
156 KOKOSIŃSKI Jakub 2004-01-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
157 KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 MUKS Płock MAZ
158 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
159 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
160 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
161 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
162 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo WMZ
163 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
164 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
165 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
166 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
167 KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
168 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
169 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
171 KOZŁOWSKI Krzysztof 2001-10-18 LKS Lubawa WMZ
172 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
173 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
174 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
175 KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 LKS Fenix Słupsk POM
176 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
177 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
178 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
179 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
180 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
181 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
182 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
183 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
184 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
185 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
186 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
187 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
188 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
190 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
191 KUNCE Kamil 2005-12-18 PKS Gwardia Szczytno WMZ
192 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
193 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
194 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
195 KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 AML Słupsk POM
196 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
197 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WMZ
199 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
200 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
201 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
202 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
203 LIEDTKE Bartosz 1999-03-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
204 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
205 LIGOROWSKI Cyprian 2004-10-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
206 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
207 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
208 ŁABĘDŹ Maksymilian 2004-04-03 CMKL Człuchów POM
209 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
210 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
211 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
212 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
214 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
215 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
216 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
217 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
218 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
219 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
221 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
222 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
223 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
224 MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 RKS Łódź LDZ
225 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
226 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
227 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
229 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
230 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
231 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
232 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
233 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
234 MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 MLKS Baszta Bytów POM
235 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
236 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
237 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
238 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
239 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
240 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
241 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 KSI Start Szczecin ZPO
242 NIEMCZYK Miłosz 2004-10-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
243 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
244 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
245 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
246 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
247 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
248 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
249 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
250 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
251 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
252 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
253 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
254 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
255 PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
256 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
257 PAWĘZKA Maciej 2004-07-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
258 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
259 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
260 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
261 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
262 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
263 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
264 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
265 PIEPRZYCKI Robert 2001-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
266 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
267 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
268 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
269 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
270 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
271 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
272 POLEJOWSKI Przemysław 2002-01-07 GKS Cartusia Kartuzy POM
273 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
274 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
275 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
277 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
278 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
279 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
280 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
281 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
283 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
284 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
285 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
286 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
287 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
288 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
289 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
290 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
291 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
292 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
293 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
294 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
295 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
296 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
297 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
298 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
299 RUSIECKI Igor 2002-01-01 UKS Jedynka Reda POM
300 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
301 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
302 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
303 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
304 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
305 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
307 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
308 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
310 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
311 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
312 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
313 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
314 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
315 SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
316 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
317 SOBAŃSKI Tadeusz 2004-08-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
318 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
319 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
320 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
321 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
322 SRTONGOWSKI Patryk 2003-05-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
323 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
324 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
325 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
326 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
327 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
328 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
329 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
330 SUSTOWSKI Szymon 2009-06-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
331 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
332 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
333 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
334 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
335 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 KS Wejher Wejherowo POM
337 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
338 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
339 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
340 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
341 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
342 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
343 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
344 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
345 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
346 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
347 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
348 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
349 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
350 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
351 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
352 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
353 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
354 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
355 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
356 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
357 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
358 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
359 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
360 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
361 TWARDZIK Mateusz 2004-02-09 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
362 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
363 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
364 TYRAWSKI Mateusz 2003-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
365 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
366 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
367 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
368 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
369 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
370 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
371 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
372 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot POM
373 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
374 WERDER Kajetan 2005-06-01 BKS Bydgoszcz KPO
375 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
376 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
377 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
378 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
379 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
380 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
381 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
382 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
383 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
384 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
385 WILGA Łukasz 2002-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
386 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
387 WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
388 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
389 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
390 WOJENKOWSKI Maciej 2003-03-20 MKS Truso Elbląg WMZ
391 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
392 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
393 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
394 WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 KL Lechia Gdańsk POM
395 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
396 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
397 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
398 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
399 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
400 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
401 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
402 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
403 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
404 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
405 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
406 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
407 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
408 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
409 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
410 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
411 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
412 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
413 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
414 ŻIÓŁKOWSKI Szymon 2002-08-25 UKS Jedynka Reda POM
415 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
416 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.7607729434967sekund