SZYRNER Adam
2007-10-10
MKS Piast Głogów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
2 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
3 ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 MLKS Agros Żary LBU
4 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
5 BAJON Aleksander 2008-09-13 ZLKL Zielona Góra LBU
6 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
7 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
9 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
10 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
11 BARSZCZYK Milan 2009-12-19 MLKS Agros Żary LBU
12 BARTOSIK Jakub 2013-12-09 MKS Piast Głogów DOL
13 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 BASIŃSKI Dawid 2006-07-19 WLKS Wrocław DOL
15 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
16 BEJZAK Ilia 2006-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
17 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
18 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
19 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
20 BIEBERSTEIN Oskar 2006-02-20 UKS przy SP Międzybórz DOL
21 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
22 BIELAK Piotr 2008-02-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
23 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
24 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
25 BIERNACKI Michał 2008-01-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 BLUM Igor 2008-02-04 GKS Start Długołęka DOL
27 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
28 BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 WLKS Wrocław DOL
29 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 BRANDYK Filip 2006-08-08 WLKS Wrocław DOL
31 BRUDŁO Wiktor 2003-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
32 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
33 BRZEZIŃSKI Oliwier 2007-08-24 OŚ AZS Poznań WLP
34 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
35 BURZYŃSKI Filip 2008-12-01 ULKS Muflon Bielawa DOL
36 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
37 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
39 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
40 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
41 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
43 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
44 CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
45 CYGAN Piotr 2009-05-26 ZLKL Zielona Góra LBU
46 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
47 CZUCZWARA Rafał 2007-07-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
48 CZUPRYŃSKI Bartek 2008-11-21 ZLKL Zielona Góra LBU
49 ĆWIK Mateusz 2008-01-10 GKS Start Długołęka DOL
50 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
51 DAWISKIBA Maciej 2005-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
53 DEC Fabian 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
54 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
55 DEILLO Amadeu 2005-01-01 MKS Piast Głogów DOL
56 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
57 DOBRZAŃSKI Artur 2008-11-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
58 DOMAGAŁA Miłosz 2010-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
59 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
60 DUDA Kacper Eryk 2001-05-05 MKS Piast Głogów DOL
61 DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań WLP
62 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
63 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 DZAŁBA Wojciech 2007-07-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 niestowarzyszony POL
67 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
69 FALIGOWSKI Hubert 2008-12-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
70 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
71 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
72 FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 ZLKL Zielona Góra LBU
73 FLISOWSKI Kacper 2011-07-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
74 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
75 FOLTYM Damian 2005-01-01 MLKS Agros Żary LBU
76 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
77 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
78 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
79 GABRYSZAK Wiktor 2010-01-16 UKS Achilles Leszno WLP
80 GALANTOWICZ Piotr 2008-03-04 ZLKL Zielona Góra LBU
81 GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 ZLKL Zielona Góra LBU
82 GBIORCZYK Mateusz 2007-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
83 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
84 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
85 GOS Olaf 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
86 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 GÓRKA Adam 2008-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 GRABA Jakub 2001-08-16 WLKS Wrocław DOL
89 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
90 GRYS Andrzej 2007-03-12 MKS Piast Głogów DOL
91 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 GRZEBIENIOWSKI Michał 2008-01-01 MKS Piast Głogów DOL
93 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
94 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 HARASIMOWICZ Konrad 2000-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
97 HEJNINGER Filip 2007-05-31 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
98 HENIKE Kamil 2008-04-15 GKS Start Długołęka DOL
99 HERLICZKA Magnus 2003-01-04 MLKS Sokół Lubin DOL
100 HOFFMANN Benjamin 2011-07-18 KS Herosi Świebodzin LBU
101 HOMENIUK Michał 2009-01-11 MLKS Agros Żary LBU
102 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
103 HUCULAK Mateusz 2008-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
104 HUDYMA Franciszek 2013-10-31 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
105 IONESI Julian 2013-01-19 MKS Piast Głogów DOL
106 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
107 JACOLIK Mateusz 2003-04-06 UKS Skoczek Władysławów WLP
108 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
109 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
110 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
111 JANICKI Antoni 2008-01-06 UKS Orlica Domaniów DOL
112 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
113 JANKOWSKI Robert 2007-07-04 MKS Piast Głogów DOL
114 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
115 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
116 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 JASIŃSKI Maksymilian 2010-08-10 ZLKL Zielona Góra LBU
118 JAWORSKI Jakub 2008-11-07 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
119 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
120 JĄDRZYK Mateusz 2005-12-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
121 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
122 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 JUSZCZAK Filip 2006-07-28 UKS Przełaj Żerków WLP
126 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
127 JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
128 KACZMAREK Bartosz 2012-03-29 MUKS Szok Bojanowo WLP
129 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 GKS Start Długołęka DOL
130 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
131 KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 MKS Siechnice DOL
132 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
133 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
134 KAMIŃSKI Mikołaj 2006-12-26 ZLKL Zielona Góra LBU
135 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
136 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
137 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
138 KARMELITA Franek 2007-02-27 LKS Atleta Gniezno WLP
139 KARNAS Wiktor 2006-05-07 WLKS Wrocław DOL
140 KARPIAK Bartosz 2007-09-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
141 KARPIŃSKI Mateusz 2011-08-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
142 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
143 KAWAŁA Szymon 2005-08-12 MKS Piast Głogów DOL
144 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
145 KAŻMIERSKI Gracjan 2007-01-26 MLKS Echo Twardogóra DOL
146 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
147 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
148 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
149 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
150 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
151 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
152 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
153 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
154 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
155 KLOC Antoni 2012-07-18 MKS Piast Głogów DOL
156 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
157 KOKOSZYŃSKI Aleksander 2006-09-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
158 KOLAŃCZYK Marcel 2008-06-04 MKS Piast Głogów DOL
159 KOŁA Kamil 2006-12-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
160 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
161 KOŁODZIEJ Jakub 2014-01-01 MKS Piast Głogów DOL
162 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
163 KORYKORA Mikołaj 2007-01-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
164 KORZENIAK Michał 2007-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
165 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
166 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
167 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
168 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
169 KOSZELA Szymon 2006-10-06 UKS Ares Nowa Sól LBU
170 KOSZKAŁO Nikodem 2006-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
171 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
172 KOŚLA Jakub 2008-11-27 MKS Piast Głogów DOL
173 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
174 KOTWICKI Nikodem 2009-10-30 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
175 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
176 KOWALCZYK Jan 2009-01-29 ZLKL Zielona Góra LBU
177 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
178 KOWALIK Daniel 2003-02-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
179 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
180 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
181 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
182 KOZIEŁ Kamil 2003-12-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
183 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
184 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
186 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
187 KRAWCZYK Jakub 2008-12-19 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
188 KRAWCZYK Mateusz 2001-11-27 MKS Piast Głogów DOL
189 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
190 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
191 KRUPA Mateusz 2008-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 KRYGIER Maciej 2007-09-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
193 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
194 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
195 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
196 KUBERA Michał 2010-05-04 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
197 KUJAWA Mateusz 2007-06-16 ULKS Muflon Bielawa DOL
198 KULA Bartosz 2007-01-04 UKS Orlica Domaniów DOL
199 KULEWICZ Jordan 2008-02-25 UKS Ares Nowa Sól LBU
200 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
201 KUMOR Mikołaj 2013-06-03 MKS Piast Głogów DOL
202 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
203 KUPCZYK Kevin 2007-08-14 niest. Wrocław DOL
204 KURZEJA Mateusz 2008-01-01 MKS Piast Głogów DOL
205 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
206 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
207 KWAŚNY Dominik 2008-02-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
208 LANGE Bartosz 2011-03-12 MKS Piast Głogów DOL
209 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
210 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
212 LEWKOWICZ Bartosz 2008-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
213 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
214 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
215 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
216 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
217 LIS Michał 2007-11-27 MKL Szczecin ZPO
218 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
219 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
220 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
221 LUBOCH Dawid 2008-07-14 ULKS Muflon Bielawa DOL
222 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
223 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
224 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof 2008-03-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
225 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
226 ŁYCZAK Bartłomiej 2003-01-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
227 MAC Igor 2007-05-25 MLKS Agros Żary LBU
228 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
229 MACZYTA Andrzej 2009-11-17 MLKS Sokół Lubin DOL
230 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
232 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
233 MAJEWSKI Krzysztof 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
234 MALESZA Aleksander 2008-04-08 UKS Kresy Otwock MAZ
235 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
236 MANSFELD Jan 2012-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
237 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
238 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
239 MARTYNYSHYN Valentyn 2003-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
240 MATECKI Jan 2007-06-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
241 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
242 MATYJEWICZ Radosław 2008-07-22 UKS Orlica Domaniów DOL
243 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
244 MIARA Piotr 2007-02-13 UKS Orlica Domaniów DOL
245 MICHALAK Dawid 2009-11-02 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
246 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
247 MIELCZAREK Jakub 2009-03-01 UKS Orlica Domaniów DOL
248 MIELCZAREK Jakub 2003-01-18 MKS Piast Głogów DOL
249 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
250 MIZERSKI Michał 2007-10-19 ULKS Muflon Bielawa DOL
251 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
252 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
253 MROCZKOWSKI Franciszek 2008-12-11 MKLA Łęczyca LDZ
254 MROZOWSKI Bartosz 2008-01-01 MKS Piast Głogów DOL
255 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
256 MUSZYŃSKI Maciej 2004-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
257 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
258 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
259 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
260 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
261 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
262 NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
263 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
264 NOWICKI Gabriel 2011-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
265 NOWICKI Maciej 2007-01-01 MKS Piast Głogów DOL
266 NOWIŃSKI Olaf 2009-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
267 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
268 OCHOCKI Mateusz 2010-10-13 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
269 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
270 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
271 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
272 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
273 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
274 OWCZAREK Krystian 2007-01-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
275 OWSIŃSKI Alan 2011-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
276 PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 WLKS Wrocław DOL
277 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
278 PAJDOWSKI Igor 2003-01-01 WLKS Wrocław DOL
279 PAKULSKI Jakub 2007-04-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
280 PAKULSKI Michał 2008-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
282 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
283 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
284 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
285 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
286 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
287 PAWŁOWSKI Wiktor 2008-12-30 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
288 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
289 PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
290 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
291 PIASKOWSKI Antoni 2008-01-10 KL Lumel Zielona Góra LBU
292 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
293 PIĄTEK Patryk 2007-02-13 ULKS Muflon Bielawa DOL
294 PIĄTKOWSKI Paweł 2008-01-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
295 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
296 PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 KS Victoria Trzebinia MLP
297 PIĘTA Maksymilian 2008-10-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
298 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
299 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
300 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
301 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
302 POLARCZYK Bartosz 2006-02-26 MLKS Rakowice DOL
303 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
304 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
305 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
306 POSPICHAL Andreas 2008-07-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
307 POTOCKI Mikołaj 2007-03-02 AZS-AWF Gorzów LBU
308 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
309 PRACZYK Szymon 2008-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
310 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
311 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 PRZYGRODZKI Kacper 2009-01-26 ZLKL Zielona Góra LBU
313 RADKIEWICZ Michał 2006-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
314 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
315 RAJCZAK Dawid 2008-08-04 MKS Piast Głogów DOL
316 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
317 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
318 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
319 RODOWSKI Filip 2008-12-16 MKS Piast Głogów DOL
320 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
321 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
322 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
323 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
324 ROMAN Jan 2008-06-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
325 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
326 ROMANÓW Kornel 2010-07-14 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
327 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
328 RUDNICKI Antoni 2007-09-20 MLKS Sokół Lubin DOL
329 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
330 RUDYK Bartosz 2009-09-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
331 RYBA Kacper 2002-11-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
332 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
333 RZYSKI Albert 2008-07-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
334 SADŁOWSKI Hugo 2004-02-14 WLKS Wrocław DOL
335 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
336 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
337 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
338 SAS Nestor 2010-01-01 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
339 SAWICKI Oskar 2009-07-20 MKS Piast Głogów DOL
340 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
341 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
342 SIENIAWA Krystian 2006-01-01 MKS Piast Głogów DOL
343 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
344 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
345 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
346 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
347 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
348 SITKO Kryspin 2008-02-14 ULKS Muflon Bielawa DOL
349 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
350 SKOPIŃSKI Maksymilian 2006-05-15 ZLKL Zielona Góra LBU
351 SKORODECKI Jan 2009-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
352 SKORODECKI Wojciech 2012-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
353 SŁOWIK Mikołaj 2008-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
354 SOBCZAK Jakub 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
355 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
356 SOBCZYŃSKI Igor 2004-03-17 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
357 SOBOLEVSKYI Tymofii 2012-03-01 MKS Piast Głogów DOL
358 SOCHA Bruno 2005-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
359 SOKOŁOWSKI Eryk 2008-04-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
360 SPROŃSKI Adrian 2008-02-29 MKL Szczecin ZPO
361 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
362 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
363 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
364 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
365 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
366 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
367 SUCHODOLSKI Szymon 2012-02-27 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
368 SYNIAWA Kamil 2008-07-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
369 SZACHEWICZ Adam 2007-04-14 WLKS Wrocław DOL
370 SZACHNIEWICZ Karol 2006-07-21 MKS MOS Wrocław DOL
371 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
372 SZAPIEL Jakub 2007-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
373 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
374 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 WLKS Wrocław DOL
375 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
376 SZEFER Marcel 2007-09-10 MUKS Kadet Rawicz WLP
377 SZNAJDER Kornel 2008-01-22 MKS Piast Głogów DOL
378 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
379 SZPILA Wiktor 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
380 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
381 SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
382 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
383 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
384 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
385 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
386 SZYMAŃSKI Antoni 2011-03-30 MLKS Agros Żary LBU
387 SZYNDEL Szymon 2008-07-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
388 ŚMIAŁEK Artur 2010-10-09 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
389 ŚWIERCZYŃSKI Beniamin 2007-03-24 OLA Dolnośląskie DOL
390 TEPER Patryk 2002-04-04 MKS Piast Głogów DOL
391 TEREFENKO Jakub 2013-01-01 MKS Piast Głogów DOL
392 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
393 TOMCZYK Jan 2013-03-29 MKS Piast Głogów DOL
394 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
395 TOŚ Michał 2003-06-02 ZLKL Zielona Góra LBU
396 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
397 TRZCIŃSKI Bartosz 2006-01-01 UKS przy SP Międzybórz DOL
398 TURKIEWICZ Antoni 2008-11-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
399 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
400 TWARDY Kacper 2009-03-23 MLKS Agros Żary LBU
401 WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 MLKS Sokół Lubin DOL
402 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
403 WAWROWSKI Błażej 2004-10-26 MLKS Sokół Lubin DOL
404 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
405 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
406 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
407 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
408 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
409 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
410 WILK Antoni 2011-08-10 MKS Piast Głogów DOL
411 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
412 WILK Tomasz 2007-07-24 MKS Piast Głogów DOL
413 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
414 WIŚNIEWSKI Dominik 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
415 WIŚNIEWSKI Łukasz 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
416 WITEK Jan 2007-11-19 OLA Dolnośląskie DOL
417 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
418 WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków WLP
419 WŁODEK Kacper 2008-07-09 GKS Start Długołęka DOL
420 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
421 WOJAK Wiktor 2007-08-03 LKS Polkowice DOL
422 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
423 WOJCIECHOWSKI Rafał 2011-07-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
424 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
425 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
426 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
427 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
428 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
429 WOŹNIAK Paweł 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
430 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
431 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
432 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
433 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
434 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
435 ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 MKS Piast Głogów DOL
436 ZAJDEL Mikołaj 2010-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
437 ZAJKOWSKI Mateusz 2009-01-29 MKS Piast Głogów DOL
438 ZAORSKI Marcin 2013-01-28 MKS Piast Głogów DOL
439 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
440 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
441 ZAWADZKI Szymon 2008-04-04 AZS Łódź LDZ
442 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
443 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
444 ZIELIŃSKI Mateusz 2008-06-20 WLKS Wrocław DOL
445 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
446 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
447 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
448 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
449 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
450 ŻYŁKIEWICZ Tymon 2009-02-05 LKS Świeradów-Zdrój DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2810831069946sekund