BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMOWSKI Jakub 2006-08-15 UKB Szubin KPO
3 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
4 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
5 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
6 AYDINER Denzel 2006-12-23 OŚ AZS Poznań WLP
7 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
8 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
9 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
10 BANAŚ Mateusz 2006-07-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
11 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
12 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
13 BEDNARCZYK Dawid 2006-03-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL GGG Radom MAZ
15 BETAŃSKI Krzysztof 2003-10-07 LUKS Serock KPO
16 BIELSKI Mateusz 2005-01-17 OLA Podlaskie POD
17 BIERNAT Maksymilian 2006-08-13 UKS Achilles Leszno WLP
18 BIŃCZYK Bernard 2000-11-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
19 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
20 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
21 BŁASZCZYK Hubert 2005-10-05 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
22 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
23 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
24 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 BONIKOWSKI Jan 2005-04-07 niest. Bydgoszcz KPO
26 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
27 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
28 BRYCKI Wojciech 2007-11-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
29 BRYL Fabian 2006-05-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
30 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
31 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
32 BRZEZIŃSKI Oliwier 2007-08-24 OŚ AZS Poznań WLP
33 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
34 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
36 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
37 BURZYŃSKI Olaf 2007-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
40 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
41 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
43 CHMURA Filip 2003-04-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
44 CHYŻA Filip 2007-07-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 CIECIERSKI Oliwier 2008-02-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 CZESIŃSKI Jakub 2005-01-19 BKS Bydgoszcz KPO
47 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
48 CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 BOSiR Barcin KPO
49 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
50 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
51 DĘBECKI Oliwier 2011-01-03 LUKS Start Nakło KPO
52 DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 KS Podlasie Białystok POD
53 DOBEK Paweł 1987-12-12 KS Sprintwarsaw MAZ
54 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
55 DRUŻDŻEL Kamil 2006-11-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 DUDA Igor 2005-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
58 DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 KKL Kielce SWK
59 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
61 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
62 FLIS Filip 2004-06-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
63 FLORCZYK Mikołaj 2008-12-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 GAĆ Jan 2008-01-23 RKS Łódź LDZ
66 GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06 RKS Łódź LDZ
67 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
68 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
69 GĄSIOREK Przemysław 2008-05-18 UKS Kresy Otwock MAZ
70 GBIORCZYK Mateusz 2007-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
71 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
72 GIEDROJĆ Krzysztof 2006-04-22 MKL Toruń KPO
73 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
74 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 GLIŹNIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
76 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
77 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
78 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
79 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
80 GOŚĆ Szymon 2005-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
81 GRABOWSKI Michał 2002-02-04 MKS Inowrocław KPO
82 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
84 GRUSZKA Dawid 2006-01-28 MKS Agros Chełm LBE
85 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
86 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
87 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 GRZESIŃSKI Aleks 2005-03-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
90 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
91 GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 MKS Inowrocław KPO
92 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 GUTRAL Miłosz 2010-05-27 LKS Vectra Włocławek KPO
95 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
96 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
97 HANKE Szymon 2003-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
98 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
99 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
100 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
101 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
102 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 JABŁOŃSKI Filip 2003-03-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
104 JABŁOŃSKI Filip 2009-07-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
105 JACKIEWICZ Mikołaj 2006-06-04 LUKS Start Nakło KPO
106 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
107 JAMUŁA Piotr 2007-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 JANICKI Łukasz 2004-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
109 JANICKI Miłosz 2006-10-21 OLA Podlaskie POD
110 JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 AZS Łódź LDZ
111 JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 LUKS Start Nakło KPO
112 JANOWSKI Marcel 2003-03-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
114 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
115 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
116 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
117 JOPEK Nikodem 2011-04-11 LUKS Start Nakło KPO
118 JŻMANOWSKI Wiktor 2002-08-11 UKS Start Smólnik KPO
119 KACZMAREK Mikołaj 2006-03-14 BOSiR Barcin KPO
120 KALINOWSKI Bartosz 2004-08-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
121 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
122 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
123 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
124 KAMIŃSKI Jan 2010-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
125 KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
126 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
127 KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 LUKS Start Nakło KPO
128 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
129 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
130 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
131 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
132 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
133 KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
134 KASIŃSKI Hubert 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 KASIOREK Aleksander 2008-04-05 LUKS Serock KPO
136 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
137 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
138 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
139 KĘDZIA Kacper 2005-01-11 UMLKS START Wieruszów LDZ
140 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
141 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
142 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
143 KLINGER Marcin 2005-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
144 KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
145 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
147 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
148 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
149 KOMECKI Kacper 2009-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
150 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 KORACH Kajetan 2010-02-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
152 KORACH Krzysztof 2008-09-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
153 KORBEŃ Bartosz 2008-07-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
154 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
155 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
156 KOSIAK Jakub 2006-05-26 LIUKS Kruszwica KPO
157 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
158 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
159 KOŚMIDER Dawid 2006-12-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 KOWALSKI Piotr 2006-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
162 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
163 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
164 KOZIEŁ Szymon 2008-08-31 MKL Toruń KPO
165 KOZIŃSKI Bartosz 2007-05-16 LKS Vectra Włocławek KPO
166 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
167 KOŹLICKI Julian 2008-10-16 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
168 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
170 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
171 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
172 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
173 KRUSINOWSKI Mateusz 2010-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
174 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
175 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
176 KUBACKI Kacper 2004-07-02 UKS Cyprianka KPO
177 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
178 KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 BOSiR Barcin KPO
179 KUKLA Maksymilian 2005-09-18 ULKS Talex Borzytuchom POM
180 KUNIKOWSKI Patryk 2011-03-14 RKS Łódź LDZ
181 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
182 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
183 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
184 KWIECIŃSKI Gracjan 2006-03-10 OLA Dolnośląskie DOL
185 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
186 LANGER Mateusz 2007-05-29 UKB Szubin KPO
187 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
188 LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
189 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
190 LEWANDOWSKI Gabriel 2008-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
192 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
193 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
194 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
195 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
196 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
197 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
198 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
199 LUNIAK Wojciech 2007-02-26 ULKS Skoczek Pogórze POM
200 ŁAKOMSKI Jakub 2010-06-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
201 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
202 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
203 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
204 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
205 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
206 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
207 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
208 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
210 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
211 MACIASZCZYK Krystian 2008-01-25 RKS Łódź LDZ
212 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
213 MADAJSKI Jakub 2006-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
214 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
215 MALINOWSKI Michał 1983-09-17 KS Dynamic Łódź LDZ
216 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
217 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 MARCINIAK Mikołaj 2006-10-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 MAROLEWSKI Dawid 2004-10-29 BOSiR Barcin KPO
220 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
221 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
222 MATWIEJUK Karol 2005-01-01 OLA Lubelskie LBE
223 MAZUR Mateusz 2005-09-26 UKS Kresy Otwock MAZ
224 MIELCAREK Patryk 2005-05-10 LUKS Start Nakło KPO
225 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
226 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
227 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
228 MIZIOŁEK Wiktor 2002-06-27 RKS Łódź LDZ
229 MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
230 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
231 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
232 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
233 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
234 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
235 NAPIERALSKI Krzysztof 2003-12-07 MKL Toruń KPO
236 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
237 NOWAK Antoni 2006-03-21 UKS Wyspiański Szubin KPO
238 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Gomunice LDZ
239 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
240 OCH Jakub 2009-10-08 UKB Szubin KPO
241 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
242 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
243 OLEJNIK Jan 2012-05-04 KSLZS Kruszwica KPO
244 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
245 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
246 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
247 ORLIŃSKI Tymoteusz 2007-07-07 LKS Vectra Włocławek KPO
248 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
249 OSIŃSKI Mikołaj 2009-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
250 PACIA Tomasz 2011-06-04 KSLZS Kruszwica KPO
251 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
252 PAKULIEV Oleksii 2005-02-18 OŚ AZS Poznań WLP
253 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
254 PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 MUKL Brodnica KPO
255 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
256 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
257 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
258 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 PIECHOWIAK Bartosz 1993-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
260 PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
262 PIEKARSKI Tymoteusz 2007-04-25 AMS Niemcz KPO
263 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
264 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
265 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
266 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
267 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
268 PILCH Remigiusz 2010-12-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
269 PILCH Tomasz 2006-03-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
270 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
271 PINTERA Adrian 2006-01-26 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
272 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
273 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
274 PISCITELLI Patryk 2005-12-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
275 POGODSKI Franciszek 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
276 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
277 PRACA Szymon 2007-10-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
278 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
279 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
280 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
281 RADKE Oskar 2007-04-11 UKS Wyspiański Szubin KPO
282 RADOŃ Adam 2006-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
284 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
285 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
286 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
287 REJCH Paweł 2007-01-01 OLA Podkarpackie PDK
288 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
289 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
290 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
291 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
292 ROSA Marcel 2007-03-14 LUKS Start Nakło KPO
293 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
294 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
295 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
296 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
297 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
298 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
299 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
300 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
301 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
302 SAWIUK Michał 2005-08-24 MLKS Agros Żary LBU
303 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
305 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
306 SIERANT Olgierd 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
307 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 SIKORSKI Bartosz 2010-08-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
309 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
310 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
311 SKOCZEŃ Filip 2005-02-22 MUKS Gim 2 Nysa OPL
312 SKOCZYK Dawid 2006-03-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
313 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
314 SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
315 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
316 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
317 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
318 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
319 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
320 STAROSTA Szymon 2004-01-29 LIUKS Kruszwica KPO
321 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
322 STAWICKI Kacper 2003-03-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
323 STENGIERSKI Olivier 2010-04-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
324 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
325 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
326 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
327 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
328 STOLARSKI Łukasz 2005-04-18 KSLZS Kruszwica KPO
329 STÓFF Mikołaj 2010-01-01 LUKS Start Nakło KPO
330 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
331 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
332 STRZELECKI Jakub 2007-07-11 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
333 STYPA Kacper 2005-11-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
334 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
335 SUGIER Filip 2007-05-29 AZS UMCS Lublin LBE
336 SUSKI Jan 2005-03-27 UKS Cyprianka KPO
337 SUSKI Michał 2007-09-10 UKS Cyprianka KPO
338 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
339 SUTY Patryk 2004-03-31 UKS Kresy Otwock MAZ
340 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
341 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
342 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamość LBE
343 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 UKS Achilles Leszno WLP
345 SZCZEPAŃSKI Łukasz 2005-07-08 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
346 SZCZĘSNY Michał 2005-01-30 MKL Szczecin ZPO
347 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
348 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
349 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
350 SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 ŚLEZIŃSKI Adrian 2007-11-03 UKS Jedynka Reda POM
352 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
353 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
354 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
355 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
356 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
357 TEODOROWICZ Marcel 2006-09-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
358 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
359 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
360 TRZECIAK Igor 2006-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
361 URBAŃSKI Filip 2009-03-21 LKS Vectra Włocławek KPO
362 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
363 WARCZAK Konrad 1998-08-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
364 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
365 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
366 WEKWEJT Dawid 2009-01-24 KSLZS Kruszwica KPO
367 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
368 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
369 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
370 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
371 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
372 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
373 WITKOWSKI Igor 2006-02-07 LIUKS Kruszwica KPO
374 WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 BKS Bydgoszcz KPO
375 WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
376 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
377 WOJTAŚ Mikołaj 2007-11-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
378 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
379 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
380 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
381 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
382 WYSZYŃSKI Szymon 2007-08-10 LUKS Serock KPO
383 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
384 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
385 ZAJĄC Kacper 2006-01-25 UKS Sprinter Słodków WLP
386 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
387 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
388 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
389 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
390 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
391 ZDUNEK Michał 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
392 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
393 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
394 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
395 ZIOBRO Mateusz 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
396 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
397 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
398 ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 KSLZS Kruszwica KPO
399 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 2.1124560832977sekund