PRUSAK Mateusz
2003-10-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
4 BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
5 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
6 BIEŃ Tymoteusz 2004-09-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 BLOMA Piotr 2001-01-01 Sprawniejsi.pl Nieznanowice SWK
8 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
9 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
11 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
12 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
13 BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 ULKS Lipinki MLP
14 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BURY Kacper 2002-06-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 CHOMA Sebastian 2002-04-06 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
17 CHRABˇSZCZ Wiktor 2004-07-02 LKS Stal Mielec PDK
18 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
19 CUDZIŁO Patryk 2004-03-15 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
20 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
21 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
22 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
23 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
24 DAŃCZAK Wiktor 2005-06-10 UKS Jedynka Tokarnia MLP
25 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 DUDEK Daniel 2002-08-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
27 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 DZIADKOWIEC Piotr 2002-03-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
29 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
30 GABARA Przemysław 2003-08-11 WKS Wawel Kraków MLP
31 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
32 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 GALAS Jakub 2002-01-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
35 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
36 GˇSIOREK Artur 2003-01-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 GˇSIOROWSKI Marcin 1981-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GʦLAK Jakub 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
39 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
40 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 SKS Kusy Kraków MLP
43 GUZENDA Kajetan 2004-01-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
44 GWIŻDŻ Sebastian 2004-01-27 UKS Jedynka Tokarnia MLP
45 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
46 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
47 HYLIŃSKI Kacper 2004-04-26 LKS Stal Mielec PDK
48 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
49 JANORA Mateusz 2004-11-20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
50 JANUS Jakub 2003-01-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
51 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
52 KASTELIK Igor 2003-03-16 MCKiS Jaworzno SLK
53 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
54 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 KMIECIK Stanisław 2006-06-29 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
56 KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
57 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
58 KOLASA Krystian 2002-10-02 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
59 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
61 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
62 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
63 KOTFISZ Kacper 2005-04-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 KOWAL Adrian 2002-03-13 MLUKS Tarnów MLP
65 KOWALSKI Łukasz 2006-07-08 UKS Sokół Zator MLP
66 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
67 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
69 KUBAT Kacper 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
70 KUBIK Paweł 2004-04-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
73 KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
74 KUŁACH Łukasz 2001-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
75 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
76 LIS Czesław 1956-04-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
77 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
78 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 ŁYSIAK Jakub 2005-11-09 KS Victoria Trzebinia MLP
80 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
81 MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
84 MICHALAK Mikołaj 2004-11-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 MORAWSKI Michał 2005-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
86 MOSKAL Maksymilian 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
87 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
89 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
90 NOWAK Konrad 2002-07-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
91 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
93 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
94 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
95 O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
97 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
98 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 PETRYLA Maciej 2004-02-17 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
100 PIECH Krystian 2002-06-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
101 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
102 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
103 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
104 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
105 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
106 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
107 PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 KS AZS AWF Katowice SLK
108 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
109 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
110 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
112 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
113 RUSIN Przemysław 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
114 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
115 SIĘKA Łukasz Jan 2003-07-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
117 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 SOCHACKI Tomasz 2006-07-01 UKS Sokół Zator MLP
119 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
122 STACH Daniel 2005-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
123 STACH Kacper 2005-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
124 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
125 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
126 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
127 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
128 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
129 ¦MIGIELSKI Patryk 2003-02-01 LKS Kłos Olkusz MLP
130 TOMASIK Kacper 2003-06-09 SKS Kusy Kraków MLP
131 TOMECZKO Iwo 2003-08-13 KS AZS AWF Kraków MLP
132 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 WKS Wawel Kraków MLP
134 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
135 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
136 URBAŃSKI Jakub 2002-05-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
137 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
138 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
139 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
141 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
142 WLAZŁO Bartłomiej 2002-08-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
143 WOJDYŁA Karol 2002-04-06 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
144 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
145 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
146 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
148 WRÓBLEWSKI Tomasz 2003-03-18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
149 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
150 ZABŁOCKI Maciej 2004-01-01 niest. Wrocław DOL
151 ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
152 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
153 ŻAK Wojciech 2002-11-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29638695716858sekund