MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
6 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
7 AUDA Aleksandra 2007-04-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
8 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BABAK Viktoriia 2005-02-08 LKS Jantar Ustka POM
10 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
11 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa WMZ
12 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
13 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa WMZ
14 BASIOR Zuzanna 2006-03-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
15 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
16 BECZAK Alicja 2008-10-31 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
17 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
18 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
19 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
20 BEREŚ Oliwia 2006-06-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
21 BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 MKS Truso Elbląg WMZ
22 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 BIAŁEK Magdalena 2005-02-20 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
24 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice WMZ
25 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 SKLA Sopot POM
27 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
28 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
29 BOBROVSKA Iryna 2005-05-19 KS Prefbet-Sonarol POD
30 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
31 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
32 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
33 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź LDZ
34 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
35 BORKOWSKA Agata 2004-01-21 LKS Lubawa WMZ
36 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
37 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
38 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
39 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
40 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 BROCHOCKA Hanna 2006-08-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
42 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
43 BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 SKLA Sopot POM
44 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
45 BRYGOŁA Beata 2004-03-10 UKS Atos Woźnice WMZ
46 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik WMZ
47 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
48 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
49 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
50 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
51 BULIK Patrycja 2005-03-11 SKLA Sopot POM
52 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
53 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
54 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik WMZ
55 CHODKIEWICZ Amelia 2006-11-09 LUKS Orneta WMZ
56 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
57 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
58 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity WMZ
59 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
61 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg WMZ
62 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
65 CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
66 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
68 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 CZUBAK Dominika 2006-09-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
70 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
71 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
72 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 DĄBKOWSKA Izabela 2005-01-25 MKS Pułtusk MAZ
74 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
75 DENES Iwona 2003-10-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
76 DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
77 DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 LKS Lubawa WMZ
78 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
79 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
80 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
81 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
82 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
83 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
84 DROZD Martyna 2006-04-08 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
85 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
86 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Orka Iława Athletics WMZ
87 DUDZIEC Martyna 2004-08-27 MKL Jurand Szczytno WMZ
88 DYBICH Daria 2004-08-17 LKS Lubawa WMZ
89 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 DYMEK Iga 2007-04-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 DZIADEK Karolina 2004-11-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
92 DZIURLA Kornelia 2006-02-23 LKS Jantar Ustka POM
93 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
94 EWERTOWSKA Anna 2005-11-10 LKS Lubawa WMZ
95 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WMZ
96 FAFIŃSKA Paulina 2006-08-28 LKS Lubawa WMZ
97 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
100 FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 MKS Truso Elbląg WMZ
101 FIL Emilia 2005-12-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
102 FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 UKS Technik Augustów POD
103 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
104 FORNEY Agata 2005-08-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
105 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
106 FUCZEK Alexandra 2003-04-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
107 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
108 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
109 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
110 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
112 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
113 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
114 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
115 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
116 GĄSIEWSKA Julia 2006-09-22 MKS Pułtusk MAZ
117 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
118 GĘBSKA Dominika 2007-11-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
119 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
120 GIZULEWSKA Julia 2007-02-03 LUKS Orneta WMZ
121 GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 BKS Bydgoszcz KPO
122 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
123 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
124 GOLON Patrycja 2007-02-17 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
125 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
126 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
127 GOZDEK Maria 2005-01-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
128 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
129 GÓRNA Dorota 2006-03-21 GUKS Asy Dywity WMZ
130 GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 MKS Sambor Tczew POM
131 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
132 GRZANKA Aleksandra 2007-06-01 KS Polonia Pasłęk WMZ
133 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
134 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
135 GRZYBEK Barbara 2001-05-10 WKS Flota Gdynia POM
136 GRZYBIŃSKA Maria 2006-03-30 LKS Lubawa WMZ
137 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
138 GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
139 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
140 GUTKOWSKA Joanna 2005-06-03 RLTL Optima Radom MAZ
141 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
142 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
143 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
144 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
146 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
147 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
149 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
151 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
152 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
153 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
154 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
155 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
156 JEGLIŃSKA Maja 2006-04-24 LKS Korab Olecko WMZ
157 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
158 JESKÓŁA Lena 2006-01-01 niest. Łódź LDZ
159 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
160 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań WLP
161 JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 LKS Masuria Jęcznik WMZ
162 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
163 JUREWICZ Izabella 2006-06-11 KS Podlasie Białystok POD
164 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
165 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
166 KACA Amelia 2007-07-04 CSiR Susz WMZ
167 KACA Anna 2005-08-25 CSiR Susz WMZ
168 KACA Julia 2005-12-03 CSiR Susz WMZ
169 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
170 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
171 KALISZ Julia 2011-02-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
172 KALISZ Julia 2005-02-07 MLKS Ostróda WMZ
173 KAMASZEWSKA Karolina 2007-06-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
174 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
175 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
176 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
177 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa WMZ
178 KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 KS Podlasie Białystok POD
179 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
180 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
181 KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
182 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
183 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
184 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
185 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 KIŚLUK Alicja 2004-11-24 UKS Atos Woźnice WMZ
187 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
188 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
189 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
190 KŁACZEK Wiktoria 2006-01-01 OLA Łódzkie LDZ
191 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
192 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
193 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
194 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
195 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
196 KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 LKS Korab Olecko WMZ
197 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
198 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
199 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
200 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
201 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
202 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
203 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
204 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
205 KOSEK Olimpia 2006-09-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
206 KOSTRZEBA Martyna 2006-04-18 UKS Atos Woźnice WMZ
207 KOŚCIK Zofia 2004-10-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
208 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
210 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
212 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
213 KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
214 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
215 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
216 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
217 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
218 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
219 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
220 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
221 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
222 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 KUBIS Joanna 2003-04-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
224 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
225 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
227 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
228 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity WMZ
229 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
230 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
231 KULOT Wiktoria 2006-05-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
232 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
233 KUSY Roksana 2006-02-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
234 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
236 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
237 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
238 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
239 LACHOWICZ Nikola 2004-04-06 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
240 LASKOWSKA Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
241 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
242 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
243 LORKOWSKA Oliwia 2006-12-29 LKS Lubusz Słubice LBU
244 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
245 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
246 ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 MKL Toruń KPO
247 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
248 ŁAWICKA Kamila 2006-06-08 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
249 ŁĄPIEŚ Magdalena 2006-04-15 UKS 55 Łódź LDZ
250 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
251 ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-07-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
252 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
253 MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 KL Lechia Gdańsk POM
254 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok POD
255 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
256 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
257 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
258 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
259 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
260 MAKSYMIUK Nikola 2005-06-26 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
261 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
262 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity WMZ
263 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
264 MALINOWSKA Oliwia 2006-08-16 MUKS Płock MAZ
265 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
266 MAŁKOWSKA Paulina 2004-09-10 LKS Lubawa WMZ
267 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
268 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
269 MASOJĆ Wiktoria 2003-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 GUKS Asy Dywity WMZ
271 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
272 MATYKA Joanna 2007-02-04 CSiR Susz WMZ
273 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
274 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
275 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
276 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
277 MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 MUKS Szok Bojanowo WLP
278 MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 GUKS Asy Dywity WMZ
279 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
280 MINTA Zuzanna 2006-07-23 MLKS Ostróda WMZ
281 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
282 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
283 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
284 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
285 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
286 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
287 MRUSZCZYK Natalia 2006-05-11 LKS Korab Olecko WMZ
288 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
289 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
290 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
291 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
292 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik WMZ
293 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
294 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
295 NARODZONEK Weronika 2005-08-15 MUKL Brodnica KPO
296 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice WMZ
297 NAWACKA Martyna 2005-07-21 BKS Bydgoszcz KPO
298 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
299 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
300 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
301 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
302 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
303 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
305 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
306 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
308 NOWICKA Ewelina 2005-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
309 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
310 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
311 OCICKA Julia 2006-03-03 PTT Delta Płock MAZ
312 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
313 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
314 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
315 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
316 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
317 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
318 OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
319 OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
320 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
321 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
322 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
323 PALONKA Katarzyna 2006-01-01 niest. Lublin LBE
324 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
325 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
326 PESTA Natalia 2006-08-12 MUKL Brodnica KPO
327 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
328 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
329 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
330 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
331 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
332 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
333 PŁONKA Lena 2006-01-20 LKS Brzezina Osiek MLP
334 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
335 PODLIPNIAK Weronika 2007-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
336 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
337 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
338 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
339 POPŁAWSKA Maria 2007-04-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
340 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
341 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
342 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
343 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno WMZ
344 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
345 PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 MUKS Płock MAZ
346 PRZYBYŁOWSKA Natalia 2006-11-19 PTT Delta Płock MAZ
347 PUDLIS Sandra 2007-07-08 UKS Atos Woźnice WMZ
348 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
349 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
350 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
351 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
352 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
353 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
354 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
355 RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 LKS Lubusz Słubice LBU
356 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
357 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
358 RÓŻAK Kinga 2006-09-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
359 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
360 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
361 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
362 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
363 RYKOWSKA Maja 2005-10-31 PKS Gwardia Szczytno WMZ
364 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
365 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
366 SALA Malwina 2006-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
367 SALAMON Blanka 2006-04-10 MLKS Agros Żary LBU
368 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
369 SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 MKL Toruń KPO
370 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
371 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
372 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
373 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
374 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
375 SHEVCHENKO Alina 2007-07-26 SKLA Sopot POM
376 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
377 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
378 SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
379 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
380 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WMZ
381 SKRZYŃSKA Ewa 1968-10-12 W-MKLAM Olsztyn WMZ
382 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
383 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
384 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
385 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
386 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
387 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia 2003-08-18 KS Prefbet-Sonarol POD
388 SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
389 SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 LKS Pszczyna SLK
390 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk WMZ
391 SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
392 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
393 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity WMZ
394 SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
395 STANKIEWICZ Zuzanna 2006-04-13 GUKS Asy Dywity WMZ
396 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
397 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
398 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
399 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
400 STEFAŃSKA Marika 2007-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
401 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
402 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
403 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
404 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 KS Podlasie Białystok POD
406 STYCZEŃ Alicja 2004-02-11 MKS Truso Elbląg WMZ
407 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
408 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
409 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
410 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
411 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
412 SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 KS Podlasie Białystok POD
413 SZAŁAS Martyna 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
414 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
415 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
416 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
417 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
418 SZLENDAK Milena 2004-03-19 MKS Truso Elbląg WMZ
419 SZMIGIEL Julia 2005-12-15 CSiR Susz WMZ
420 SZMYT Zuzanna 2007-09-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
421 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
422 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
423 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
424 SZULC Paulina 2007-03-07 UKS MOSiR Działdowo WMZ
425 SZWICHTENBERG Zofia 2007-12-15 SKLA Sopot POM
426 SZYMAŃSKA Lena 2010-01-05 UKS MOSiR Działdowo WMZ
427 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
428 SZYMCZAK Emilia 2006-06-17 KS Hanza Goleniów ZPO
429 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
430 ŚLĘDAK Kinga 2005-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
431 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
432 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
433 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
434 TARANOWSKA Oliwia 2008-02-01 Orka Iława Athletics WMZ
435 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
436 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
437 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
438 TODRYK Karina 2008-11-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
439 TOMASZEWSKA Oliwia 2006-10-03 MKS Juvenia Białystok POD
440 TOMCZYK Natalia 2008-04-22 KS Podlasie Białystok POD
441 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
442 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 LKS Korab Olecko WMZ
443 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
444 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
445 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
446 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
447 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
448 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
449 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
450 TYNIEWICKA Emilia 2004-08-27 KS Podlasie Białystok POD
451 ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 LKS Korab Olecko WMZ
452 UŁASIK Julia 2004-02-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
453 WALISIEWICZ Urszula 2006-03-27 KM Aktywni Sochaczew MAZ
454 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
455 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
456 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 MKS Juvenia Białystok POD
457 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda WMZ
458 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
459 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
460 WELENC Marta 2005-01-01 GUKS Asy Dywity WMZ
461 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
462 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
463 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
464 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
465 WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01-07 GUKS Asy Dywity WMZ
466 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
467 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa WMZ
468 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
469 WLIZŁO Anna 2005-10-16 MKS Truso Elbląg WMZ
470 WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 UKS Technik Augustów POD
471 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
472 WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 AZS-AWF Gorzów LBU
473 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
474 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
475 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
476 WYPYCH Małgorzata 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
477 WYRWAS Julia 2003-02-05 LKS Lubusz Słubice LBU
478 WYSOCKA Oliwia 2007-06-10 LKS Korab Olecko WMZ
479 WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 KS Podlasie Białystok POD
480 ZACHARA Izabela 2004-05-26 SKLA Sopot POM
481 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
482 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
483 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
484 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
485 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
486 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa WMZ
487 ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 LKS Lubawa WMZ
488 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
489 ZIEMKIEWICZ Aleksandra 2006-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
490 ZIENKIEWICZ Eliza 2007-06-14 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
491 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
492 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
493 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
494 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
495 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
496 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
497 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WMZ
498 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
499 ZYS Joanna 2007-03-17 UKS 55 Łódź LDZ
500 ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 UKS Technik Augustów POD
501 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
502 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
503 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
504 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
505 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.67640399932861sekund