KLEBIEKO Lena
2006-09-10
niestowarzyszona
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
2 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
3 ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
6 BABISTA Dominika 2006-09-22 KS Energetyk Poznań WLP
7 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
8 BAGIŃSKA Anna 2003-07-17 MKL Szczecin ZPO
9 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
10 BARAN Wiktoria 2010-03-30 MLKS Agros Żary LBU
11 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BARYŁA Nikola 2004-07-23 KS Team Baryła Gorzów LBU
13 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
14 BAWOROWSKA Milena 2010-01-31 MLKS Agros Żary LBU
15 BAZANOWSKA Roksana 2005-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
17 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
18 BERGMANN Jacqueline 2012-01-01 MLKS Agros Żary LBU
19 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
20 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice WMZ
21 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BIELECKA Magdalena 2007-04-19 MKS Sambor Tczew POM
23 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
25 BIENIASZEK Karolina 2006-10-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 BILSKA Jagoda 2007-03-22 MKL Szczecin ZPO
27 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
28 BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
29 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
30 BOROWIAK Hanna 2008-09-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
31 BOROWIK Dominika 2006-12-16 MKS Baszta Szamotuły WLP
32 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
33 BRATKOWSKA Katarzyna 2007-09-12 SKLA Sopot POM
34 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
36 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
37 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
38 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
39 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
40 BUJAROWICZ Natalia 2008-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
41 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
42 BYSZUK Monika 2007-02-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
43 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
44 CHALABA Julia 2006-07-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
45 CHATŁAS Jagoda 2009-03-15 MKL Szczecin ZPO
46 CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
47 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
48 CHOJNACKA Aleksandra 2011-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
49 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
50 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
51 CIESIELSKA Kaja 2009-07-03 UKS Ares Nowa Sól LBU
52 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
53 CYRULIŃSKA Anna 2003-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
55 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
56 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
57 DANISZEWSKA Lena 2010-01-01 MLKS Agros Żary LBU
58 DĄBROWSKA Anna 2007-03-26 KS Podlasie Białystok POD
59 DĄBROWSKA Magdalena 2003-03-02 MKS Kusy Szczecin ZPO
60 DEMBEK Zuzanna 2007-11-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
61 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
62 DOBRYCHŁOP Oliwia 2009-07-27 MKS Piast Głogów DOL
63 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
64 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
65 DOROBISZ Nadia 2006-10-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
66 DOROŻAŁA Alicja 2010-07-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
67 DROBNIKOWSKA Maja 2007-10-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 DUNAJSKA Marlena 2008-02-27 LKS Lubusz Słubice LBU
69 DZIĘDZIOŁA Kinga 2013-01-01 MLKS Agros Żary LBU
70 DZIUBA Weronika 2010-01-14 KL Bałtyk Koszalin ZPO
71 DZWOLAK Ewa 2006-03-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
72 FAŁEK Amelia 2009-03-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
73 FIJAŁKOWSKA Hanna 2007-11-06 MKS Kusy Szczecin ZPO
74 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
75 FILIPOWSKA Alicja 2008-02-23 MKS Święc Sławno ZPO
76 FILIPOWSKA Ligia 2012-01-01 KS Herosi Świebodzin LBU
77 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 FROŃ Wiktoria 2006-09-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 GACA Zofia 2008-07-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
80 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
81 GARSZTKA Nadia 2007-11-10 UKL Ósemka Police ZPO
82 GASTAL Alina 2011-04-15 MLKS Agros Żary LBU
83 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
84 GMITROWICZ Magdalena 2006-06-09 STS Pomerania Szczecin ZPO
85 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
86 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
87 GÓRNIAK Wiktoria 2007-07-06 OŚ AZS Poznań WLP
88 GÓRSKA Gabriela 2013-03-13 MLKS Agros Żary LBU
89 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
90 GRACZYK Antonina 2007-10-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
92 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
94 GUZENDA Justyna 2008-09-26 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
95 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
96 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
97 HAJDASZ Helena 2006-12-10 MKS Kusy Szczecin ZPO
98 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
99 HEDLOFF Zuzanna 2012-01-01 MLKS Agros Żary LBU
100 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
101 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
103 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
104 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
105 JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
106 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin ZPO
107 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice DOL
108 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
110 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
111 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
112 JATCZAK Karolina 2006-02-14 UKL Ósemka Police ZPO
113 JATCZAK Natalia 2005-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
114 JAWORSKA Karolina 2003-01-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
115 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
116 JĘDRZEJCZYK Karolina 2000-12-02 SKSG Korona Szczecin ZPO
117 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
118 KACPRZAK Amelia 2010-05-06 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
119 KACZMAREK Julia 2005-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
120 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
121 KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 AL Międzyzdroje ZPO
122 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
123 KAMIŃSKA Hanna 2007-09-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
124 KAMODA Karolina 2006-03-25 MKL Szczecin ZPO
125 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
126 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
127 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
128 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
129 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
130 KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 UKL Ósemka Police ZPO
131 KIEPURA Natalia 2003-09-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
132 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
134 KLUKOWSKA Amelia 2008-12-09 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
135 KLUZIAK Emilia 2006-10-12 ZLKL Zielona Góra LBU
136 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
137 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
138 KOLANEK Marysia 2007-11-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
139 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
140 KOŁODZIEJ Natalia 2005-01-07 LKS Lubusz Słubice LBU
141 KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
142 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
143 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
144 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
145 KORMYSH Anastasiia 2009-11-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
146 KORŻ Lena 2013-01-01 MLKS Agros Żary LBU
147 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
148 KOSEK Olimpia 2006-09-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
149 KOSIOREK Natalia 2006-05-04 OKS Skra Warszawa MAZ
150 KOŚCIELECKA Aleksandra 2003-04-13 MKL Szczecin ZPO
151 KOTLIŃSKA Maria 2011-03-29 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
152 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
153 KOWALSKA Zuzanna 2011-10-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
154 KOZA Ewa 2009-06-23 UKL Ósemka Police ZPO
155 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
156 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
157 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
158 KRAWCZAK Izabella 2006-08-03 MKL Szczecin ZPO
159 KRAWCZYK Magdalena 2009-07-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
160 KRĘŻEL Maria 2005-03-05 OŚ AZS Poznań WLP
161 KRUPA Alicja 2006-08-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
162 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
163 KRUPA Katarzyna 2003-06-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
164 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
165 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
166 KRZYŻANOWSKA Zuzanna 2012-04-03 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
167 KUBALA Julia 2010-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
168 KUBALA Maria 2007-05-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
169 KUBAT Milena 2012-04-23 MLKS Agros Żary LBU
170 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
171 KULON Bianka 2011-04-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
172 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
173 KUŹMIAK Rozalia 2010-10-04 MLKS Agros Żary LBU
174 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
175 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
176 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
177 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
178 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
179 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
180 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
181 LEŚNIEWSKA Katarzyna 2003-06-01 MKL Szczecin ZPO
182 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
183 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
184 LORKOWSKA Oliwia 2006-12-29 LKS Lubusz Słubice LBU
185 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
186 LUDWICZAK Lena 2008-09-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
187 LUDWINIAK Hanna 2008-10-05 UKS Ares Nowa Sól LBU
188 LUPA Karolina 2009-03-01 ZLKL Zielona Góra LBU
189 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
190 ŁOMOĆ Gabriela 2009-06-10 MLKS Sokół Lubin DOL
191 MACHEL Antonina 2009-06-11 ZLKL Zielona Góra LBU
192 MAGDZIŃSKA Natalia 2008-03-13 UKL Ósemka Police ZPO
193 MAJCHRZAK Angelika 2005-05-02 UKS Dąb Suchy Las WLP
194 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
196 MAJDA Anna 2009-08-21 ZLKL Zielona Góra LBU
197 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
198 MAKOWSKA Olimpia 2008-06-30 MKS Święc Sławno ZPO
199 MALINOWSKA Pola 2007-05-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
200 MAŁECKA Julia 2006-01-01 OSOT Szczecin ZPO
201 MAŃCZAK Martyna 2005-09-16 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
202 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
203 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
204 MARKOWICZ Magdalena 2006-08-16 MLUKS Tarnów MLP
205 MARSZAŁ Anastazja 2008-04-30 LKS Polkowice DOL
206 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
207 MARTINEK Anna 2006-04-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
208 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
209 MATECKA Julia 2006-10-27 niestowarzyszona POL
210 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna 2010-07-22 ZLKL Zielona Góra LBU
211 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
212 MEDWEDIUK Marcelina 2012-07-13 MLKS Agros Żary LBU
213 MEJZA Zofia 2005-06-03 MLKS Agros Żary LBU
214 MELNYK Mariia 2009-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
215 MELNYK Tetiana 2012-04-03 UKS OSoT Szczecin ZPO
216 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
217 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
218 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
219 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
221 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
222 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
223 MOŃKA Katarzyna 2005-01-31 CKS Budowlani Częstochowa SLK
224 MORAWIAN Amelia 2004-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
225 MROZIK Alicja 2008-07-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
226 MRUGALSKA Amelia 2008-09-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
227 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
228 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
229 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
230 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
231 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
232 MYŚLIWIEC Nell 2007-01-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
233 NAZIPOVA Alisa 2006-11-17 UKL Ósemka Police ZPO
234 NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
235 NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
236 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
237 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
238 NOWICKA Julia 2007-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
239 O A 2007-01-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
240 OBAREK Anastazja 2005-09-11 LKS Maraton Turek WLP
241 OCHMAN Barbara 2007-11-06 MLKS Agros Żary LBU
242 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
243 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
244 OLENDER Anastazja 2007-12-02 UKL Ósemka Police ZPO
245 OLSZAŃSKA Liliana 2010-10-04 MLKS Sokół Lubin DOL
246 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
247 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
248 OSSOWSKA Malwina 2009-03-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
249 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
250 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
251 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
252 PAŁOSZ Lena 2007-07-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
253 PANEK Wiktoria 2012-05-06 MLKS Agros Żary LBU
254 PASIK Wiktoria 2007-12-11 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
255 PATEREK Maja 2007-10-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
256 PAWELA Sylwia 2007-03-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
257 PERZYŃSKA Zuzanna 2008-10-11 UKL Ósemka Police ZPO
258 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
259 PIEKARA Milena 2007-03-29 MKL Szczecin ZPO
260 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
261 PIETRUSZKA Paulina 2007-01-23 MKL Szczecin ZPO
262 PISARSKA Agata 2010-11-07 MLKS Sokół Lubin DOL
263 PISARSKA Agata 2010-03-05 MLKS Agros Żary LBU
264 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
265 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
266 PLEWCZYŃSKA Sara 2001-10-05 SKSG Korona Szczecin ZPO
267 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
268 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
269 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
270 PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary LBU
271 POPOWICZ Maja 2007-05-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
272 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
273 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
274 POWICHROWSKA Emilia 2009-02-09 ZLKL Zielona Góra LBU
275 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
276 PRUŚNIEWSKA Kinga 2003-01-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
277 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
278 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
279 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
280 PSUJ Maja 2009-05-28 UKL Ósemka Police ZPO
281 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
282 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
283 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
284 RADECKA Tamara 2007-07-03 KL Bałtyk Koszalin ZPO
285 RADZIEJEWSKA Lena 2009-12-27 MKS Piast Głogów DOL
286 RATAJCZAK Julia 2011-04-19 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
287 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
288 REICH Zofia 2005-05-20 KL Iskra Białogard ZPO
289 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
290 REJER Joanna 2006-07-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
291 RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 LKS Lubusz Słubice LBU
292 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
293 RORBACH Oliwia 2006-08-16 UKL Ósemka Police ZPO
294 ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki WLP
295 ROSIŃSKA Amelia 2008-06-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
296 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
297 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
298 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
299 RUTKOWSKA Zofia 2007-08-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
300 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
301 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
302 RYDZEWSKA Natalia 2011-09-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
303 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
304 SADOWA Wiktoria 2010-01-01 MLKS Agros Żary LBU
305 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
306 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
307 SIWEK Oliwia 2007-01-22 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
308 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
309 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
310 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
311 SMOLIŃSKA Sara 2006-07-02 UKS Barnim Goleniów ZPO
312 SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 MKL Szczecin ZPO
313 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
315 SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 OŚ AZS Poznań WLP
316 SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 UKL Ósemka Police ZPO
317 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
318 STANKOWSKA Zuzanna 2009-06-21 UKL Ósemka Police ZPO
319 STARZAK Kinga 2005-04-20 LKS Lubusz Słubice LBU
320 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
321 STECZKO Patrycja 2007-09-21 MKS Baszta Szamotuły WLP
322 STEFANIAK Izabela 2007-04-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
323 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
324 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
325 STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 MKL Szczecin ZPO
326 STRADOMSKA Ada 2009-01-12 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
327 STRADOMSKA Tola 2010-07-12 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
328 STRZELECKA Amelia 2009-11-13 MKS Święc Sławno ZPO
329 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
330 SZAFRAN Martyna 2006-04-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
331 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
332 SZEWCZYK Anita 2010-01-28 MLKS Agros Żary LBU
333 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
334 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
335 SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 KS Wejher Wejherowo POM
336 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
337 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
338 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 AL Międzyzdroje ZPO
339 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
340 SZYMCZAK Aleksandra 2008-09-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
341 SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
342 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
343 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
344 ŚWIERCZ Laura 2010-11-10 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
345 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
346 TĘCZA Paulina 2008-12-05 MLKS Agros Żary LBU
347 TORCHAŁA Anna 2007-03-22 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
348 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
349 URBAŃSKA Adrianna 2009-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
350 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
351 URSZULAK Blanka 2009-03-19 Akademia Biegowa Żary LBU
352 WACH Oliwia 2006-03-03 OLA Zachodniopomorskie ZPO
353 WAJS Maja 2009-09-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
354 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 WANIAK Wiktoria 2006-08-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
356 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
357 WĘCŁAWIK Vanessa 2008-03-04 LLKS Osowa Sień LBU
358 WICHMAN Hanna 2010-09-17 UKS Ares Nowa Sól LBU
359 WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 UKL Ósemka Police ZPO
360 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
361 WIECZOREK Kornelia 2007-10-26 MKS Baszta Szamotuły WLP
362 WIELICZKO Julia 2007-06-12 LKS Maraton Turek WLP
363 WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
364 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
365 WINDAK Zoja 2011-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
366 WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 MKL Szczecin ZPO
367 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
368 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
369 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police ZPO
370 WOJCIECHOWSKA Kalina 2006-11-03 KKL Kielce SWK
371 WOJCIECHOWSKA Zofia 2011-10-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
372 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
373 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
374 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
375 WRÓBEL Maja 2003-01-03 MKP Myślibórz ZPO
376 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
377 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
378 ZAREMBA Eliza 2009-11-09 MLKS Agros Żary LBU
379 ZAREMBA Natalia 2011-03-01 MLKS Agros Żary LBU
380 ZAWADZKA Oliwia 2010-01-10 MLKS Agros Żary LBU
381 ZAWLIK Magdalena 2007-01-01 MKL Szczecin ZPO
382 ZAWORKA Matylda 2005-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
383 ZAWORSKA Zuzanna 2013-05-16 MLKS Agros Żary LBU
384 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
385 ZIELIŃSKA Ewa 2011-05-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
386 ZIMNICKA Zuzanna 2006-11-18 MKL Szczecin ZPO
387 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
388 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
389 ZMIERCZAK Laura 2006-07-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
390 ZNAJEWSKA Lena 2009-05-30 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
391 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
392 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
393 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2194249629974sekund