KORDYKIEWICZ Olga
2006-11-22
LLKS Pomorze Stargard
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMETZ Róża 2006-08-05 UKL Feniks Świdwin ZPO
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
6 ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
7 BABAK Viktoriia 2005-02-08 LKS Jantar Ustka POM
8 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
9 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
10 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
11 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
12 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
14 BEDZYK Iza 2004-04-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
15 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 BIAŁOGOŁĄBEK Olga 2003-04-12 MKL Szczecin ZPO
17 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 SKLA Sopot POM
18 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
19 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
20 BOGDZIŃSKA Julia 2003-01-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
21 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
22 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź LDZ
23 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
24 BRUNDO Lena 2011-01-03 KL Iskra Białogard ZPO
25 BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 KMS Szczecin ZPO
26 BUCZMA Zuzanna 2003-12-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
27 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
28 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
29 BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
30 BUKOWIECKA Maria 2002-01-04 MKS Kusy Szczecin ZPO
31 BURBA Karolina 2002-12-05 UKL Ósemka Police ZPO
32 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
33 BUTRYN Zuzanna 2008-11-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 BYSZUK Monika 2007-02-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
35 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
36 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
37 CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
38 CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
39 CHODŹKO Julia 2005-06-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
40 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
41 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 CICHOCKA Julia 2006-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
43 CIEŚLA Aleksandra 2007-07-30 AL Międzyzdroje ZPO
44 CYWIŃSKA Julia 2006-01-22 ULKS Barwice ZPO
45 CZAJKA Maja 2006-01-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
46 CZAJKOWSKA Wiktoria 2006-07-17 UKL Ósemka Police ZPO
47 CZEPULONIS Gabriela 2003-04-26 MKL Szczecin ZPO
48 CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
49 CZERWINSKA Natalia 2004-09-16 MKL Szczecinek ZPO
50 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
51 DĄBROWSKA Magdalena 2003-03-02 MKS Kusy Szczecin ZPO
52 DĄBROWSKA Nikola 2004-10-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
53 DOROBISZ Nadia 2006-10-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
54 DROZDA Łucja 2006-02-17 LŁKB Trucht Łobez ZPO
55 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
56 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
57 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
58 FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
59 FILOCHA Weronika 2004-07-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
60 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
62 GAJ Aleksandra 2012-05-03 UKS OSoT Szczecin ZPO
63 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
64 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
65 GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
66 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
67 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
68 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
69 GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
70 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
71 GRACZYK-EIDER Zofia 2006-01-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
72 GRENDA Julita 2004-09-18 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
73 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
74 GUTOWSKA Zuzanna 2006-02-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
75 GUZENDA Justyna 2008-09-26 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
76 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
77 HABET Julia 2007-05-08 PLKS Gwda Piła WLP
78 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
79 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
80 JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
81 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
82 JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 KL Iskra Białogard ZPO
83 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
84 JARZĄBEK Joanna 2002-09-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
85 JARZYNA Natalia 2004-09-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
87 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
88 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 KACPRZAK Amelia 2010-05-06 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
90 KACPRZYK Natalia 2008-03-17 AL Międzyzdroje ZPO
91 KACZMAREK Julia 2007-10-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 AL Międzyzdroje ZPO
93 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
94 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
95 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
96 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
97 KARWECKA Wiktoria 2006-01-10 MKP Myślibórz ZPO
98 KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 LKS Lubusz Słubice LBU
99 KIEPURA Natalia 2003-09-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
100 KILIAN Agata 2007-08-15 OŚ AZS Poznań WLP
101 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
102 KLIMEK Karolina 2007-07-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
103 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
104 KMERA Faustyna 2010-01-22 AL Międzyzdroje ZPO
105 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
106 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
107 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
108 KOLANEK Marysia 2007-11-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
109 KOMOCKA Julia 2002-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
110 KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
111 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
112 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
113 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
114 KOSEK Olimpia 2006-09-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
115 KOŚCIELECKA Aleksandra 2003-04-13 MKL Szczecin ZPO
116 KOT Aldona 2005-09-05 UKS Achilles Leszno WLP
117 KOWALCZYK Aleksandra 2004-04-28 SKLA Sopot POM
118 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
119 KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
120 KRAWCZYK Kinga 2011-04-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
121 KRÓLIKIEWICZ Julia 2003-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
122 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
123 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
124 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
125 KUBERA Natalia 2007-04-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
126 KUCEŁ Amelia 2006-06-05 MKL Szczecin ZPO
127 KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 UKL Ósemka Police ZPO
128 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
129 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
130 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
131 KUREK Ewelina 2004-11-30 LŁKB Trucht Łobez ZPO
132 KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 LKS Lubusz Słubice LBU
133 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
134 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
135 LASZKIEWICZ Wiktoria 2004-01-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
136 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
137 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
138 LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 MKS Olimp Łobez ZPO
139 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
140 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
141 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
142 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
143 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
144 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 MAGDZIŃSKA Natalia 2008-03-13 UKL Ósemka Police ZPO
146 MAJCHRZYCKA Maja 2007-03-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
147 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
148 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
149 MALIK Roksana 2003-08-28 OLA Zachodniopomorskie ZPO
150 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
151 MARCHWIAK Aleksandra 2006-11-27 UKS Piątka Jarocin WLP
152 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
153 MATECKA Julia 2006-10-27 niestowarzyszona POL
154 MATUŁA Nikola 2006-08-06 LŁKB Trucht Łobez ZPO
155 MERESIŃSKA Hanna 2003-02-09 MKL Szczecin ZPO
156 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
157 MIELCAREK Maja 2007-02-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
158 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
159 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
160 MOCZARSKA Natalia 2004-04-05 ULKS Tychowo ZPO
161 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
162 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
163 MOSLER Urszula 2002-05-31 LŁKB Trucht Łobez ZPO
164 MRÓZ Sandra 2006-03-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
165 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
166 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
167 MUSIAŁ Zuzanna 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
168 NADŁONEK Joanna 2003-05-14 MKL Szczecin ZPO
169 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 NAZIPOVA Alisa 2006-11-17 UKL Ósemka Police ZPO
171 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
172 NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
173 NOWACZYK Natalia 1999-07-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
174 O A 2007-01-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
175 OBERLAN Julia 2002-09-07 UKL Ósemka Police ZPO
176 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
177 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
178 OKOŁOWICZ Zuzanna 2003-12-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
179 OLECHOWSKA Aleksandra 2003-06-18 MKS Kusy Szczecin ZPO
180 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
181 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
182 ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 LŁKB Trucht Łobez ZPO
183 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
184 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
185 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
186 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
187 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
188 PASTORCZYK Małgorzata 2005-04-04 ULKS Tychowo ZPO
189 PAWŁOWSKA Maria 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
190 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
191 PERWENIS Gabriela 2006-09-10 RAZ Szczecin ZPO
192 PERZYŃSKA Zuzanna 2008-10-11 UKL Ósemka Police ZPO
193 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
194 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
195 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
196 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
197 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
198 PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
199 PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
200 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
201 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
202 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
203 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
204 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 MKL Toruń KPO
205 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
206 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
207 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
208 RAKOCY Klaudia 2011-11-27 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
209 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
210 REDCZUK Monika 2003-03-29 OLA Zachodniopomorskie ZPO
211 REICH Zofia 2005-05-20 KL Iskra Białogard ZPO
212 REJER Joanna 2006-07-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
213 RORBACH Oliwia 2006-08-16 UKL Ósemka Police ZPO
214 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
215 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
216 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
217 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
218 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
219 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
220 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
221 SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
222 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
223 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
224 SHVETS Vlada 2008-11-10 AL Międzyzdroje ZPO
225 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
226 SKÓRKA Magdalena 2005-05-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
227 SKUPIN Amelia 2007-01-24 MKL Szczecin ZPO
228 SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 LKS Lubusz Słubice LBU
229 SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 MKL Szczecin ZPO
230 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
231 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
232 SOBCZYK Dominika 2007-01-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
233 SOCHOŃ Wiktoria 2006-04-17 KS Podlasie Białystok POD
234 SOJSKA Ewa 2001-03-11 OSOT Szczecin ZPO
235 SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
236 SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 UKL Ósemka Police ZPO
237 STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 UKS Piątka Jarocin WLP
238 STARZYCKA Klaudia 2003-05-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
239 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
240 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
241 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
242 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
243 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
244 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
245 STRUGLIŃSKA Julia 2006-11-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
246 SUCHOWERSKA Małgorzata 2005-10-17 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
247 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
248 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
249 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
250 SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
251 SZCZEPANIAK Oliwia 2003-10-02 MKL Szczecin ZPO
252 SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
253 SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
254 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
255 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
256 SZUBERT Alicja 2006-06-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
257 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
258 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
259 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
260 SZYMCZAK Aleksandra 2008-09-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
261 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
262 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
263 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena 2010-02-09 LLKS Pomorze Stargard ZPO
264 TACIAK Bianka 2007-02-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
265 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
266 URBANOWICZ Pola 2011-08-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
267 URBAŃSKA Adrianna 2009-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
268 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
269 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
270 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
271 WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 UKL Ósemka Police ZPO
272 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
273 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
274 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
275 WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 MKL Szczecin ZPO
276 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
277 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police ZPO
278 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
279 WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
280 WOŁKOW Hanna 2008-09-12 AL Międzyzdroje ZPO
281 WÓJCIK Maja 2006-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
282 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
283 WRÓBEL Maja 2003-01-03 MKP Myślibórz ZPO
284 WYTRZYSZCZAK Maja alicja 2005-08-02 MKL Szczecinek ZPO
285 ZAWORKA Matylda 2005-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
286 ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 MKP Myślibórz ZPO
287 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
288 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
289 ŻUKOWSKA Aleksandra 2001-10-27 MKS Kusy Szczecin ZPO
290 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37647795677185sekund