MINKLEJ Adrian
2005-03-04
MKL Toruń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Dominik 2005-01-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
3 ADAMIAK Bartosz 2004-05-14 LKS MOSiR Sieradz LDZ
4 ADAMOWSKI Jakub 2006-08-15 UKB Szubin KPO
5 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
6 ANDRZEJEWSKI Patryk 2002-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 ANTCZAK Oskar 2006-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
8 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
9 BACHMAN Alan 2007-05-29 RKS Łódź LDZ
10 BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
12 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BALEWSKI Dawid 2003-07-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
14 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
15 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BANDOSZEK Kacper 2006-09-05 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
17 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
19 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
20 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
21 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
22 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
23 BARTECZKA Bartek 2003-03-03 BKS Bydgoszcz KPO
24 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
25 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
28 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
29 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
30 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
31 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
32 BETAŃSKI Krzysztof 2003-10-07 LUKS Serock KPO
33 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
34 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
35 BIAŁEK Kacper 2004-11-15 GKS Start Długołęka DOL
36 BIDAS Oskar 2002-07-06 MKS Inowrocław KPO
37 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
38 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
39 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
40 BŁASZAK Mateusz 2006-10-12 MKL Toruń KPO
41 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
42 BOGUSŁAWSKI Jakub 2005-10-08 UKS Wyspiański Szubin KPO
43 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 BOJAROWSKI Hubert 2003-04-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
45 BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 MUKS Kangur Żnin KPO
46 BOŁBOT Maciej 2005-01-01 niest. Poznań WLP
47 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
48 BONIKOWSKI Jan 2005-04-07 niest. Bydgoszcz KPO
49 BORZĘCKI Igor 2006-01-01 MKL Toruń KPO
50 BOŻEK Cyprian 2006-02-26 MKL Toruń KPO
51 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
53 BREZA Jakub 2004-02-26 UKS Lipusz POM
54 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
55 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
56 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
57 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 BRZEZIŃSKI Kamil 2005-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
59 BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 CKS Helios Czempiń WLP
60 BRZYKCY Kamil 2006-03-21 LUKS Start Nakło KPO
61 BRZYSKI Szymon 2006-01-01 MKL Toruń KPO
62 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
63 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
64 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
65 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 BURZYŃSKI Olaf 2007-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
68 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
70 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
71 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
73 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
74 CHROMIK Daniel 1997-02-02 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
75 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
76 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
77 CICHOWICZ Filip 2008-07-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
78 CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
79 CICHY Hubert 2004-08-07 UKS Skoczek Władysławów WLP
80 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 CIEŚLAK Miłosz 2001-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 LUKS Start Nakło KPO
83 CYBULSKI Filip 2003-02-09 MUKS Płock MAZ
84 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
85 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
86 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 CZARNECKI Eryk 2004-11-18 KS Wejher Wejherowo POM
88 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 CZERNIAK Fabian 2006-01-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
90 CZERWIŃSKI Oskar 2005-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
91 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
92 CZESIŃSKI Jakub 2005-01-19 BKS Bydgoszcz KPO
93 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
94 CZUBA Patryk 2004-07-30 BKS Bydgoszcz KPO
95 DANHUROV Rostik 2006-07-21 LUKS Start Nakło KPO
96 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
97 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
98 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 DEMBEK Ksawier 2004-02-16 KS Wejher Wejherowo POM
100 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
101 DEPTUŁA Mateusz 2002-07-26 LKS Masuria Jęcznik WMZ
102 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
103 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
104 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
105 DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 KS Gwardia Piła WLP
106 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
107 DUDA Igor 2005-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
110 DURAZIŃSKI Marceli 2004-06-10 ULKS Skoczek Pogórze POM
111 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
112 DZIEŁAK Piotr 2005-12-28 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
113 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
114 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
115 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
116 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
117 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WMZ
118 FIMIAK Wojciech 2005-01-01 niest. Poznań WLP
119 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
120 FORMANIEWICZ Andrzej 1957-08-12 MKL Toruń KPO
121 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
122 FRĄCKIEWICZ Jakub 2007-05-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
123 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
124 GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06 RKS Łódź LDZ
125 GERBER Nikodem 2001-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
126 GĘBKA Aleksander 2002-05-14 UKS Duo-Set Świecie KPO
127 GĘDEK Mikołaj 2005-01-01 niest. Łódź LDZ
128 GIDZIŃSKI Michał 2004-03-31 WLKS Wrocław DOL
129 GIEDROJĆ Krzysztof 2006-04-22 MKL Toruń KPO
130 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
132 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
134 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
136 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
137 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
138 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
139 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
140 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
141 GÓRAL Jakub 2001-12-29 MKL Toruń KPO
142 GÓRAL Kacper 2007-04-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
143 GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 GRABOWSKI Ksawery 2007-06-29 MKL Toruń KPO
145 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
146 GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 KS Zawkrze Mława MAZ
147 GRONBERSKI Paweł 2005-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
148 GRUDZIŃSKI Maksymilian 2004-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
149 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
150 GRUSZCZYŃSKI Jakub 2005-12-16 MKL Toruń KPO
151 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
152 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
153 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
155 GRZYB Seweryn 2002-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
156 GRZYBEK Patryk 1999-02-13 MKL Toruń KPO
157 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
158 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
159 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
160 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
161 HINCA Franciszek 2006-01-01 niest. Toruń KPO
162 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
163 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
164 JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 KS Podlasie Białystok POD
165 JABŁOŃSKI Szymon 2003-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
166 JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26 LKS Lubawa WMZ
167 JACOLIK Mateusz 2003-04-06 UKS Skoczek Władysławów WLP
168 JAMUŁA Piotr 2007-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
170 JANIKOWSKI Antoni 2005-02-24 MLKS Krajna Sępólno KPO
171 JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
172 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
173 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
174 JANOWSKI Marcel 2003-03-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 JANÓW Wiktor 2005-01-01 OLA Podkarpackie PDK
176 JANUSZEK Antoni 2006-10-15 KSLZS Kruszwica KPO
177 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
178 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
179 JARECKI Cezary 2003-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
180 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
181 JAROCHA Patryk 2004-01-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
182 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
183 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
184 JASKULSKI Denis 2005-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
185 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
186 JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 MKLA Łęczyca LDZ
187 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
188 JAWORSKI Mateusz 2005-05-26 UKS Cyprianka KPO
189 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01-10 MKS Truso Elbląg WMZ
190 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
191 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
194 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
196 KACHNIC Kazimierz 2005-01-01 MKL Toruń KPO
197 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
198 KACZMAREK Mikołaj 2006-03-14 BOSiR Barcin KPO
199 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
200 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
201 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
202 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
203 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
204 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
205 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
206 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
207 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
208 KARNAS Kacper 2004-10-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
209 KAROLEWICZ Jakub 2003-01-06 SKLA Sopot POM
210 KASIŃSKI Hubert 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
212 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
214 KAZIMIERCZAK Wojciech 2006-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
215 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
216 KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 PLKS Gwda Piła WLP
217 KEMPA Filip 2004-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
218 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
219 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
220 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
221 KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 UKS Skoczek Władysławów WLP
222 KLANK Przemysłąw 2004-05-07 KS Wejher Wejherowo POM
223 KLIMASZEWSKI Andrzej 2005-06-25 LUKS Start Nakło KPO
224 KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
225 KŁOPOTEK Adam 2010-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
228 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
229 KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 LUKS Orneta WMZ
230 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
231 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
232 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
233 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
234 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
235 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
236 KOŁOWSZYŃSKI Ksawery 2004-02-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
237 KOMINEK Igor 2004-07-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
238 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
239 KOPCZYŃSKI Kacper 2003-04-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
240 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics WMZ
241 KOPYCIŃSKI Antoni 2009-12-05 MKL Toruń KPO
242 KORACH Kajetan 2010-02-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
243 KORACH Krzysztof 2008-09-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
244 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
245 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
246 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
247 KOSIAK Jakub 2006-05-26 LIUKS Kruszwica KPO
248 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
249 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
250 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
251 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
252 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
253 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
254 KOWALCZYK Igor 2006-04-01 CKS Helios Czempiń WLP
255 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
256 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
257 KOWALSKI Aleksander 2007-04-28 BKS Bydgoszcz KPO
258 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
259 KOZACZUK Jakub 2004-06-16 AML Słupsk POM
260 KOZACZUK Kacper 2004-06-16 AML Słupsk POM
261 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
262 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics WMZ
263 KOZLINKA Sebastian 2008-01-01 LUKS Serock KPO
264 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
265 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
266 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
267 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
268 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
270 KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
271 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
272 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
273 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
274 KRZEMIŃSKI Kacper 2005-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
275 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
276 KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
277 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
278 KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 BOSiR Barcin KPO
279 KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 KS Zawkrze Mława MAZ
280 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
281 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
282 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
283 KURIATA Dawid 2005-07-24 MKS Piast Głogów DOL
284 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
285 KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 UKB Szubin KPO
286 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
287 KURZ Nicodem 2004-11-03 ULKS Skoczek Pogórze POM
288 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
289 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
290 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
291 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
292 KWAŚNIAK Kacper 2008-02-10 UKS Wyspiański Szubin KPO
293 KWAŚNIEWSKI Michał 2005-07-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
294 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
295 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
296 KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20 UKS Wyspiański Szubin KPO
297 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
298 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
299 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
300 LANGE Hubert 2005-09-22 MKS Inowrocław KPO
301 LASKOWSKI Kajetan 2005-04-05 KS Wejher Wejherowo POM
302 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
303 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
304 LEWANDOWSKI Dominik 2006-09-21 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
305 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
306 LEWANDOWSKI Kacper 2005-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
307 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
308 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
309 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
310 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
311 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
312 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbląg WMZ
313 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
314 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
315 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
316 ŁĘŻYK Bartosz 2008-08-02 MKL Toruń KPO
317 ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin ZPO
318 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
319 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
320 ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 WKS Flota Gdynia POM
321 ŁUKOWSKI Antoni 2005-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
322 ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
324 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
325 MACHAŁOWSKI Tymon 2010-10-29 MKL Toruń KPO
326 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
327 MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
328 MADAJSKI Jakub 2006-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
329 MAJCHRZAK Krystian 2003-04-16 LUKS Serock KPO
330 MAJER Mikołaj 2004-10-19 KSLZS Kruszwica KPO
331 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
332 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
333 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
334 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
335 MALINOWSKI Michał 1983-09-17 KS Dynamic Łódź LDZ
336 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
337 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa WMZ
338 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
339 MANICKI Patryk 2004-05-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
340 MARCINIAK Mikołaj 2006-10-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
341 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
342 MAREK Vincent 1998-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
343 MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 MUKL Brodnica KPO
344 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
345 MARZEC Jakub 2005-01-01 niest. Lublin LBE
346 MATAN Przemysław 1978-05-14 niest. Poznań WLP
347 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
348 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
349 MĄDRY Michał 2005-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
350 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
351 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
352 MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 WKS Flota Gdynia POM
353 MICHALSKI Hubert 2002-08-29 LKS Vectra Włocławek KPO
354 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
355 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
356 MIELCAREK Patryk 2005-05-10 LUKS Start Nakło KPO
357 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
358 MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 UKB Szubin KPO
359 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
360 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
361 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
362 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
363 MIŁEK Mateusz 2001-03-16 MKL Toruń KPO
364 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
365 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
366 MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
367 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
368 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
369 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
370 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS Łódź LDZ
371 MURAWSKI Szymon 2002-01-15 UKS Duo-Set Świecie KPO
372 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
373 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
374 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
375 NAMYSŁ Jan 2007-04-12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
376 NAPIERALSKI Krzysztof 2003-12-07 MKL Toruń KPO
377 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
378 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
379 NOWAK Antoni 2006-03-21 UKS Wyspiański Szubin KPO
380 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
381 NOWOSIELSKI Stanisław 2005-09-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
382 NOWSIELSKI Stanisław 2005-09-20 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
383 NUŻYŃSKI Kacper 2005-01-01 niest. Siedlce MAZ
384 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
385 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
386 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
387 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
388 OLSZEWSKI Mateusz 2004-01-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
389 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
390 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
391 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
392 PALUSZKIEWICZ Kacper 2005-05-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
393 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
394 PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 MUKL Brodnica KPO
395 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
396 PANYŁO Marcel 2003-03-23 KS Wejher Wejherowo POM
397 PAWLAK Marcin 2008-04-08 BKS Bydgoszcz KPO
398 PAWLAK Tomasz 2007-01-24 MUKL Brodnica KPO
399 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
400 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
401 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
402 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
403 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
404 PICHETA Jakub 2002-03-26 MKS Inowrocław KPO
405 PIECH Andrzej 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
406 PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 UKB Szubin KPO
407 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
408 PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
409 PIEŃKO Dominik 2005-02-08 OLA Dolnośląskie DOL
410 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
411 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
412 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
413 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
414 PIŁAT Jan 2006-01-16 MKL Toruń KPO
415 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
416 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
417 PIOTROWSKI Rafał 2003-03-30 MUKS Płock MAZ
418 PISCITELLI Patryk 2005-12-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
419 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
420 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
421 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
422 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
423 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
424 POLITOWSKI Maciej 2004-01-01 MKL Toruń KPO
425 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
426 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
427 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
428 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
429 PÓŁTORAK Michał 2005-06-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
430 PRAŻUCH Filip 2010-01-31 UKS 55 Łódź LDZ
431 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
432 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
433 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
434 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
435 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WMZ
436 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
437 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
438 PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 KKL Kielce SWK
439 PYSŁO Patryk 2001-05-27 MKL Toruń KPO
440 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
441 RACINOWSKI Jakub 2007-03-30 BKS Bydgoszcz KPO
442 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
443 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
444 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
445 REMUS Adrian 2005-01-01 niestowarzyszony POL
446 REWIŃSKI Łukasz 2003-04-04 MKS Truso Elbląg WMZ
447 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
448 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
449 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
450 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
451 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
452 ROGOCKI Mateusz 2007-11-20 KS Wejher Wejherowo POM
453 ROMANOWICZ Janusz 1995-03-19 MKS Zduńska Wola LDZ
454 ROMANOWSKI Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel Kraków MLP
455 ROMANOWSKI Paweł 1999-05-28 MKL Toruń KPO
456 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
457 ROŻEK Jakub 2005-07-02 LUKS Start Nakło KPO
458 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
459 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
460 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
461 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
462 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
463 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
464 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
465 RYBICKI Jakub 2005-06-06 MKL Toruń KPO
466 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
467 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
468 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
469 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
470 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
471 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
472 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
473 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
474 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
475 SĘKOWSKI Filip 2005-02-28 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
476 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
477 SIECH Ziemowit 2011-01-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
478 SIECZCZYŃSKI Grzegorz 2006-08-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
479 SIERANT Olgierd 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
480 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
481 SIKORA Eryk 2008-01-07 UMLKS START Wieruszów LDZ
482 SIKORA Mateusz 2001-11-07 KS Gwardia Piła WLP
483 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
484 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
485 SITARSKI Jakub 2008-08-28 UKS Czapla Białe Błota KPO
486 SIUDA Mateusz 2007-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
487 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
488 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia POM
489 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
490 SKORUPA Franciszek 2010-05-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
491 SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
492 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
493 SŁAWIŃSKI Oliwier 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
494 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
495 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
496 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 KSLZS Kruszwica KPO
497 SOBCZAK Błażej 2004-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
498 SOBCZAK Jakub 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
499 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
500 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
501 SOŁTYS Radosław 2002-08-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
502 SOSIŃSKI Miłosz 2010-03-17 UKS Cyprianka KPO
503 SPRENGER Denis 2003-02-03 LUKS Start Nakło KPO
504 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
505 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
506 STAROSTA Szymon 2004-01-29 LIUKS Kruszwica KPO
507 STAWICKI Kacper 2003-03-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
508 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
509 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
510 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
511 STOLARSKI Łukasz 2005-04-18 KSLZS Kruszwica KPO
512 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
513 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
514 STRUJ Oskar 2007-10-06 BKS Bydgoszcz KPO
515 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
516 STRZELECKI Maksymilian 2005-08-06 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
517 STYBOR Jakub 2000-08-19 SKLA Sopot POM
518 STYPCZYŃSKI Krystian 2010-03-25 UKS Wyspiański Szubin KPO
519 STYPIK Piotr 2004-03-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
520 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
521 SUSKI Jan 2005-03-27 UKS Cyprianka KPO
522 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
523 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
524 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
525 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
526 SZATAN Wojciech 2006-06-29 UKS Czapla Białe Błota KPO
527 SZCZAWIŃSKI Jan 2004-01-01 MKL Toruń KPO
528 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
529 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
530 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
531 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
532 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
533 SZURGOT Szymon 2002-01-22 KKB Starogard Gdański POM
534 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
535 SZWARNOWSKI Tadeusz 2003-10-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
536 SZYMANEK Hubert 2001-06-01 KS Gwardia Piła WLP
537 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
538 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
539 SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 KSLZS Kruszwica KPO
540 SZYROWSKI Piotr 2004-01-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
541 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
542 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
543 ŚWIDERSKI Stanisław 2004-03-24 MKS Sambor Tczew POM
544 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
545 ŚWITALSKI Sebastian 2002-08-28 LUKS Start Nakło KPO
546 TALAREK Bartosz 2006-10-09 MKL Toruń KPO
547 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
548 TARGAŃSKI Paweł 2005-09-16 UKS Cyprianka KPO
549 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
550 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
551 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
552 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
553 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
554 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
555 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
556 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
557 TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
558 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
559 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
560 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
561 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
562 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
563 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
564 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
565 WACHEK Franek 2008-09-28 MKL Toruń KPO
566 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
567 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
568 WALICHNIEWICZ Iwo 2006-01-01 MKL Toruń KPO
569 WALKOWIAK Kacper 2005-10-16 MKL Toruń KPO
570 WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
571 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
572 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 MKL Szczecin ZPO
573 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
574 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
575 WESOŁOWSKI Hubert 2002-02-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
576 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
577 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
578 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
579 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
580 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
581 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
582 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
583 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
584 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
585 WITKOWSKI Igor 2006-02-07 LIUKS Kruszwica KPO
586 WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 BKS Bydgoszcz KPO
587 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
588 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
589 WŁODEK Kacper 2005-06-20 KS Gwardia Piła WLP
590 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
591 WOJCIECHOWSKI Sergiusz 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
592 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
593 WOLAK Kacper 2002-05-19 LKS Vectra Włocławek KPO
594 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
595 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
596 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
597 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
598 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
599 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
600 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
601 WYSZYŃSKI Szymon 2007-08-10 LUKS Serock KPO
602 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
603 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
604 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
605 ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
606 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
607 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
608 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
609 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
610 ZIELIŃSKI Konrad 2006-10-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
611 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
612 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
613 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
614 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
615 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
616 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
617 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
618 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
619 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
620 ŻWIROWSKI Adam 2002-01-28 MMKS Gdańsk POM
621 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.8731369972229sekund