DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
KS Prefbet-Sonarol
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
5 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 ALEKSIEJUK Mateusz 2004-07-20 UKS Czwórka Białystok POD
7 AMBROZIAK Marcin 1985-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
8 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
10 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
11 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
12 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BIERNAT Kacper 2003-09-05 KS Podlasie Białystok POD
14 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
15 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
17 BOGUSKI Krystian 2001-01-01 PG Mały Płock POD
18 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
19 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
21 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
22 BOŚ Jan 2004-05-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
23 BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
24 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
25 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
28 BURZYŃSKI Szymon 2009-01-24 UKS Czwórka Białystok POD
29 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
30 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
32 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
33 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
34 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
35 CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
36 CISZEK Mariusz 2003-05-27 MKS Truso Elbląg WMZ
37 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
39 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
40 CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
41 CZMUT Szymon 2007-12-01 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
42 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
43 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
44 DĄBROWSKI Konrad 2003-04-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
45 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
46 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
47 DOBYRN Bartosz 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 DOWELL Filip 2009-05-26 MLKS Ostróda WMZ
49 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
50 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
51 DUCHNOWSKI Łukasz 1984-09-26 LKS Korab Olecko WMZ
52 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
53 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
54 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
55 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
56 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
57 FRANKOWSKI Marek 2002-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 GAJEWSKI Oskar Daniel 2005-11-20 KS Podlasie Białystok POD
60 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
61 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
62 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
63 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
64 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
65 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
66 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
68 GRAŻUL Alan 2004-08-31 KS Zamek Kurzętnik WMZ
69 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
70 GRUSZEWSKI Maciej 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
71 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
73 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
74 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 HALICKI Krystian 2001-01-01 PG Kuźnica Białostocka POD
76 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
77 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
78 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
79 HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 KS Podlasie Białystok POD
80 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
81 JABŁOŃSKI Jakub 2002-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
82 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
83 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
84 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 KS Prefbet-Sonarol POD
85 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
87 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
88 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
90 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
91 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
92 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
93 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
94 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
95 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KAMELA Jakub 2003-05-12 MKS Agros Chełm LBE
97 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
98 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
100 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
101 KEMPA Filip 2004-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
102 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
104 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
105 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
106 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
107 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
108 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
109 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 LKS Korab Olecko WMZ
110 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
111 KOCERKA Jacek 1976-10-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
112 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
113 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
114 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
115 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
116 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
117 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
118 KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 KOPICZKO Konrad 2001-01-01 PG 1 Augustów POD
120 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
121 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
122 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
123 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
124 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
126 KOZIKOWSKI Daniel 2001-01-01 PG Stawiski POD
127 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
128 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
129 KRUSZEWSKI Patryk 2004-05-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
131 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
132 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
133 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
134 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
135 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
136 KULCZYK Tymoteusz 2010-01-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
137 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
138 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
139 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
141 LENGIEWICZ Tomasz 2007-02-01 KS Podlasie Białystok POD
142 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
143 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
145 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
146 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
147 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
148 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
149 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
150 MACIOCH Szymon 2003-05-23 KS Prefbet-Sonarol POD
151 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
153 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
154 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
155 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
156 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
157 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
158 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
159 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
160 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
161 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
162 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 KS Podlasie Białystok POD
164 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
165 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
166 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
167 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
168 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
169 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
170 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
171 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
172 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
174 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 OKRUSZKO Maksymilian 2004-07-21 KS Podlasie Białystok POD
176 OLEKSIAK Kacper 2004-10-11 UKS Clan Ostrołęka MAZ
177 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
179 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
180 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
181 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
182 PAPROCKI Mateusz 2003-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
183 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
184 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
185 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
186 PIĄTKOWSKI Olaf 2006-09-19 KS Prefbet-Sonarol POD
187 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
188 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
189 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź LDZ
190 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
191 PILCH Eryk 2000-03-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
192 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
193 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
194 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
195 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 PODGÓRSKI Norbert 2002-02-27 MKS Juvenia Białystok POD
197 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
198 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
199 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
200 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
201 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
202 POMIAN Radosław 2000-08-23 KS Podlasie Białystok POD
203 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
204 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
205 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
206 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
207 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
208 PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
209 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
210 RADKE Alan 2008-09-25 MLKS Ostróda WMZ
211 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
212 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
213 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
214 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
215 ROSZKOWSKI Dominik 2001-01-01 Gimnazjum Płonka Kościelna POD
216 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
217 RUSIECKI Jakub 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
218 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
219 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
220 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
221 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
222 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
223 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
224 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
225 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
226 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
227 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
228 SAWKO Bartosz 2001-01-01 Gimnazjum DNJB Hajnówka POD
229 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
230 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
231 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
232 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
233 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
236 SOKÓLSKI Dawid 2002-03-19 KS Podlasie Białystok POD
237 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
238 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
239 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
240 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
241 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
242 STROJCZYK Kacper 2004-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
243 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
244 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
245 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
246 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
248 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
249 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
250 SZCZYKOWSKI Daniel 2002-03-13 UKS Technik Augustów POD
251 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
252 SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
253 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
254 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
255 ŚLIWECKI Michał 2002-01-01 PG Kolno POD
256 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
257 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
258 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
259 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
260 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
261 TUROWSKI Gabriel 2004-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
262 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
263 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
264 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
265 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
266 WĄSIK Daniel 2005-10-03 KS Podlasie Białystok POD
267 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
268 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
269 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
270 WIECZOREK Wiktor 2001-08-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
271 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź LDZ
272 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
273 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
274 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
275 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
276 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
277 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
278 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
279 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
280 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
281 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Agros Chełm LBE
282 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
283 WYSZYŃSKI Paweł 2003-11-05 KS Prefbet-Sonarol POD
284 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
285 ZABIELSKI Mateusz 2003-08-26 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
286 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
287 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
288 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
289 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
290 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
291 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
292 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
294 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35957288742065sekund