HOROSZKIEWICZ Julia
2006-05-30
LKS Lubusz Słubice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Katarzyna 2005-02-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
2 ADAMCZYK Kornelia 2001-05-06 WSSiRN Start Katowice SLK
3 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk WMZ
4 ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 RLTL GGG Radom MAZ
5 ADAMETZ Róża 2006-08-05 UKL Feniks Świdwin ZPO
6 ANTOSIK Nikola 2004-07-31 UKS Maszewiak Maszewo LBU
7 AUGUSTYNOWICZ Julia 2005-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
8 BAJOR Weronika 2002-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
9 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
10 BIELAK Zuzanna 2008-01-03 LKS Lubusz Słubice LBU
11 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot POM
12 BOROWCZAK Katarzyna 2005-04-05 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
13 BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 WKS Wawel Kraków MLP
14 BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 ULKS Tychowo ZPO
15 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
16 BROWARCZYK Agata 2007-10-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
17 BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22 GKS Start Długołęka DOL
18 BUBEL Magdalena 2005-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
19 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
20 BYSZUK Monika 2007-02-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
21 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
22 CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
23 CIEŚLIŃSKA Julia 2007-04-19 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
24 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
25 DERKACH Viktoriia 2005-05-19 MKL Szczecin ZPO
26 DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
27 DŁUŻEWSKA Jagoda 2005-11-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
28 DOBRZYŃSKA Dominika 2005-02-25 LKS Lubusz Słubice LBU
29 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice DOL
30 DUDEK Weronika 2001-11-21 ZLKL Zielona Góra LBU
31 DUDKIEWICZ Agnieszka 2005-01-02 MLKS Agros Żary LBU
32 DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 MLKS Agros Żary LBU
33 DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 MKL Toruń KPO
34 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
35 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
36 FALIŃSKA Lena 2005-06-15 MLKS Agros Żary LBU
37 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
38 FERSZT Agata 2005-07-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
39 FIGLARZ Jesika 2006-06-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
40 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
41 GADZIŃSKA Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice DOL
42 GAJEWSKA Dominika 2005-08-04 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
43 GALUSIŃSKA Julia 2005-04-05 UKS Ares Nowa Sól LBU
44 GAMALSKA Kamila 2007-09-14 UKS Maszewiak Maszewo LBU
45 GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 GERLIP Nadia 2006-07-08 UKS Ares Nowa Sól LBU
47 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
48 GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 MKL Szczecin ZPO
49 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
50 GŁÓD Laura 2008-12-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
51 GNYP Alicja 2005-08-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
52 GOGULSKA Wiktoria 2006-06-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
53 GORGOŃ Zuzanna 2005-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
54 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
55 GOTOWAŁA Laura 2005-01-11 UKS Ares Nowa Sól LBU
56 GÓRZNA Roksana 2006-05-22 PZS Gontyniec Chodzież WLP
57 GRAJCAR Martyna 2003-06-02 MLKS Agros Żary LBU
58 GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 ZLKL Zielona Góra LBU
59 GROMADA Weronika 2008-10-26 LKS Lubusz Słubice LBU
60 GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
61 GRUDZINSKA Oliwia 2006-09-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
62 GRUDZIŃSKA Olivia 2006-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
63 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
64 HAŁUSZKA Martyna 2008-02-05 UKL Feniks Świdwin ZPO
65 HAMIK Klaudia 2006-04-25 ZLKL Zielona Góra LBU
66 HORBANOWICZ Maja 2007-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
67 HUBKA Anhelina 2004-01-01 SP Golice LBU
68 HUSZCZA Julia 2007-04-06 KS Podlasie Białystok POD
69 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
70 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
71 JANAS Hanna 2006-07-03 MLKS Echo Twardogóra DOL
72 JANKOWSKA Barbara 2006-02-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
73 JAWORSKA Laura 2010-02-22 LKS Lubusz Słubice LBU
74 JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 UKL Ósemka Police ZPO
75 JUREWICZ Oliwia 2007-06-17 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
76 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
77 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 KALINOWSKA Małgorzata 2004-07-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
79 KAMELA Weronika 2005-07-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
80 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
81 KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 AZS-AWF Gorzów LBU
82 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew POM
83 KASPEREK Weronika 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
84 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
85 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
86 KLOC Karolina 2005-07-05 MLKS Agros Żary LBU
87 KLUZIAK Emilia 2006-10-12 ZLKL Zielona Góra LBU
88 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
89 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
90 KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
91 KOŁODYŃSKA Daria 2006-01-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
92 KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 LUKS Start Nakło KPO
93 KOŁODZIEJCZYK Antonina 2005-02-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
94 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa WMZ
95 KOŁTON Julia 2005-05-16 GKS Start Długołęka DOL
96 KOMINEK Paulina 2005-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
97 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
98 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
99 KONIK Zuzanna 2003-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
100 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
101 KOŃCIAK Milena 2004-04-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
102 KOPROWSKA Iwona 2001-01-02 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
103 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
104 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
105 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
106 KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 UKS Olimp Duszniki WLP
107 KOTŁOWSKA Faustyna 2001-03-24 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
108 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
109 KOWALCZYK Agata 2007-06-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
110 KOZŁOWSKA Gabriela 2004-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
111 KOZŁOWSKA Karolina 2006-05-09 OKL Oborniki WLP
112 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
113 KRAŚNIEWSKA Wiktoria 2007-07-13 GKS Olimpia Grudziądz KPO
114 KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 LKS Polkowice DOL
115 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
116 KRUPA Wiktoria 2007-12-02 AZS-AWF Gorzów LBU
117 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
118 KRZYMUSKA Agata 1987-11-24 KSI Start Szczecin ZPO
119 KRZYWIŃSKA Honorata 2008-09-17 ZLKL Zielona Góra LBU
120 KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice LBU
121 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
122 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
123 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
124 KURASIEWICZ Marta 2005-02-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 KURKIEWICZ Zuzanna 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
126 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
127 LADACH Kamila 2005-05-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
128 LAMBRYCZAK Wiktoria 2007-06-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
129 LEPA Roksana 2003-08-26 LKS Polkowice DOL
130 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
131 LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 KKL Rodło Kwidzyn POM
132 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
133 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło KPO
134 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
135 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
136 ŁABUL Aleksandra 2006-08-25 MLKS Agros Żary LBU
137 ŁAZAR Dominika 2007-11-13 ZLKL Zielona Góra LBU
138 ŁUCKA Joanna 2004-01-15 SSR Start Poznań WLP
139 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 AML Słupsk POM
140 MACIOSZEK Oliwia 2006-08-06 ZLKL Zielona Góra LBU
141 MAJCHER Nicola 2004-02-23 LKS Polkowice DOL
142 MAKÓWKA Malwina 2005-05-04 LKS Lubusz Słubice LBU
143 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
144 MARCINIAK Maja 2006-08-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
145 MARCZUK Dagmara 2004-03-03 MLKS Agros Żary LBU
146 MARKOWSKA Milena 2006-10-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
147 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
148 MATJEJÓS Natalia 2007-11-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
149 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 MĄDRA Julita 2003-02-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
151 MENCEL Natalia 2002-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
152 MICHALAK Dominika 2004-03-11 PLKS Gwda Piła WLP
153 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk POM
154 MICHALAK Marcelina 2006-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
155 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
156 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk POM
157 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
158 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice LBU
159 MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
161 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
162 MORGIEWICZ Marta 2005-09-12 LKS Lubusz Słubice LBU
163 NAGLIK Julia 2007-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
164 NASKRĘCKA Julia 2007-08-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
165 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa WMZ
166 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005-12-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
167 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
168 NOVOTNA Sara 2005-02-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
169 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
170 NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
171 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
172 NOWAK Kornelia 2007-08-30 ZLKL Zielona Góra LBU
173 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
174 NOWICKA Julia 2007-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
175 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
176 NUŻYŃSKA Emilia 2004-04-04 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
177 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
178 OLEKSY Paulina 1999-08-04 KSI Start Szczecin ZPO
179 OPAS Anna 2004-02-08 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
180 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
181 ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
182 OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
183 PAŁASZ Joanna 2006-03-26 AZS-AWF Gorzów LBU
184 PASYK Wiktoria 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
185 PAWLAK Natalia 1999-11-02 ZSR Start Zielona Góra LBU
186 PECYNA Kinga 2005-04-15 MLKS Agros Żary LBU
187 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
188 PIECHOTA Małgorzata 2005-07-25 MKS Baszta Szamotuły WLP
189 PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 MKS Junior Złocieniec ZPO
190 PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 MLKS Agros Żary LBU
191 PILECKA Julia 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
192 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
193 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
194 PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 LKS Lubusz Słubice LBU
195 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
196 PŁAKSA Aleksandra 2005-04-08 UKS Ares Nowa Sól LBU
197 PŁOTECKA Gabriela 2007-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
198 PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 ZLKL Zielona Góra LBU
199 POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 UKS Lipusz POM
200 POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 LKS Lubusz Słubice LBU
201 POLECHOŃSKA Gabriela 2008-04-23 LKS Lubusz Słubice LBU
202 POTOMSKA Maria 2005-04-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
203 PROSZOWSKA Karolina 2006-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
204 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice LBU
205 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda POM
206 RABSKA Patrycja 2004-03-12 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
207 RADZIMSKA Marta 2006-11-09 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
208 REJER Joanna 2006-07-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
209 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
210 ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
211 ROSZYK Roksana 2006-08-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
212 RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 AL Międzyzdroje ZPO
213 RYCHŁO-KOK Noemi 2005-04-04 MTS Junior Sopot POM
214 SANTA Julia 2009-01-08 LKS Lubusz Słubice LBU
215 SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 OŚ AZS Poznań WLP
216 SIEŃKO Aleksandra 2006-07-24 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
217 SKOBIERSKA Olga 2006-09-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
218 SKUPNIEWICZ Milena 2006-01-31 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
219 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
220 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
221 SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
222 SOROCZYŃSKA Marika 2005-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
223 SOROKA Aleksandra 2007-06-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
224 STACHOWIAK Antonina 2007-09-26 UKS Ares Nowa Sól LBU
225 STODOLNIK Wiktoria 2006-05-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
226 STREICH Malina 2007-02-23 MKL Toruń KPO
227 SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 ZLKL Zielona Góra LBU
228 SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 ZLKL Zielona Góra LBU
229 SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
230 SZAŁAS Agata 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
231 SZAŁAS Martyna 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
232 SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
233 SZERSZEŃ Maja 2005-11-15 UKS Achilles Leszno WLP
234 SZEWCIW Kinga 2008-05-23 LKS Lubusz Słubice LBU
235 SZPUNAR Iga 2007-02-06 LKS Lubusz Słubice LBU
236 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
237 SZWED Louise Michell 2005-09-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
238 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
239 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
240 ŚLIWIŃSKA Renata 1996-09-05 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
241 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
242 TARAS Patrycja 2006-11-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
243 THRUN Iza 2005-05-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
244 TOBIASZ Natalia 2004-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
245 TURBO Viktoria 2007-02-01 ZLKL Zielona Góra LBU
246 TURZAŃSKA Martyna 2003-11-10 ZLKL Zielona Góra LBU
247 TYM Wiktoria 2005-07-15 UKS Lipusz POM
248 TYRAKOWSKA Zofia 2006-07-24 ZLKL Zielona Góra LBU
249 USOWSKA Klaudia 2004-07-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
250 USOWSKA Natalia 2005-10-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
251 VLIG Iwona 2006-02-25 LKS Fenix Słupsk POM
252 WAJMAN Natalia 2005-10-26 UKS Ares Nowa Sól LBU
253 WALCZAK Maja 2009-05-01 LKS Lubusz Słubice LBU
254 WALENCIAK Aleksandra 2002-07-12 LKS Lubusz Słubice LBU
255 WARKOWSKA Aleksandra 2004-03-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
256 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
257 WERKUN Magdalena 2006-03-09 GULKS Barwice ZPO
258 WĘGRZYN Natalia 2005-11-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
259 WIELICZKO Natalia 2005-01-01 SP Golice LBU
260 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
261 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2007-05-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
263 WOLDT Sandra 2004-07-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
264 WRÓBEL Małgorzata 2005-11-17 LKS Polkowice DOL
265 WYŻGA Wiktoria 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
266 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
267 ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
268 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
269 ZARAŚ Maria 2007-06-25 MKS Baszta Szamotuły WLP
270 ZAVIAZALOVA Arianna 2008-07-30 LKS Lubusz Słubice LBU
271 ZAWOJSKA Małgorzata 2004-04-08 ULKS Tychowo ZPO
272 ZELEK Julia 2005-06-17 UKS Maszewiak Maszewo LBU
273 ZIELIŃSKA Zofia 2005-05-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
274 ZIMMER Julia 2007-01-07 UKS Achilles Leszno WLP
275 ZMACZYŃSKA Oliwia 2004-05-14 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
276 ŻAK Kaja 2003-01-06 LKS Polkowice DOL
277 ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32500791549683sekund