SKRZESZEWSKI Jacek
2004-09-11
KKL Stal Stalowa Wola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
2 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
3 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
4 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
5 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
7 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BARAN Bartłomiej 2004-04-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
10 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
11 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
13 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
14 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
15 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
18 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
20 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
21 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
22 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
23 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
24 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
25 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
26 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
27 BOSAK Mateusz 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
28 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
29 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
30 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
31 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
32 CHARA Oskar 2005-01-01 niest. Rzeszów PDK
33 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
34 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
36 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
37 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
38 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
40 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
43 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
45 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
46 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 DZIUBA Michał 2004-01-22 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
50 FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 LKS Resovia Rzeszów PDK
51 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
52 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 GAJDA Maksymilian 2004-08-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
54 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
55 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
56 GARDYŃSKI Dariusz 1988-12-03 UKS Żaczek Połaniec SWK
57 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
58 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
59 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
60 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
61 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
62 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
63 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
64 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
65 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
66 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
67 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
69 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
70 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
71 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
72 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
73 INGLOT Michał 2003-06-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 IRZYK Oskar 2008-12-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 IWASIECZKO Alex 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
76 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
77 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
78 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
79 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
80 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
82 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
83 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
84 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
85 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
86 KALISZUK Szymon 2002-06-08 KB Krościenko Wyżne PDK
87 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
88 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
89 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
90 KIC Damian 1996-04-30 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
91 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
92 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
94 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
95 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
96 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
97 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
98 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
99 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
100 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
102 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
104 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
105 KOWALEWSKI Michał 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
106 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
107 KOZIARSKI Łukasz 2008-07-23 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
108 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
109 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
110 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
111 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
112 KSIĄŻEK Mateusz 2004-09-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
113 KUŁAK Kacper 2006-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
115 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
116 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
117 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
119 LIWEŃ Tymoteusz 2007-02-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
120 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
121 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
122 ŁOSKOT Paweł 2006-05-07 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
123 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
124 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
125 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
126 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
127 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
128 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
129 MAJCHRZYK Mikołaj 2009-03-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
130 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
133 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
134 MALINOWSKI Patryk 2005-04-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
136 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
137 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
138 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
139 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
140 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
141 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
142 MIKA Jan 2008-03-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
143 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
144 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
145 MROWIEC Kacper 1997-01-25 TS AKS Chorzów SLK
146 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
147 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
148 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
149 NOGA Damian 1989-12-30 UKS Żaczek Połaniec SWK
150 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
151 NOWAK Marcin 1982-10-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
152 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
153 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
154 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
155 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
156 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
157 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
158 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
160 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
161 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
162 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
164 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
165 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
166 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
167 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
168 PETRYLA Maciej 2004-02-17 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
169 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
170 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
171 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
172 PIWOWARCZYK Adrian 2007-11-02 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
173 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
174 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
175 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
176 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
177 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
178 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
180 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
181 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
182 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
183 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
184 RYBIŃSKI Adrian 2004-09-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
185 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
186 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
187 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
188 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
189 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
191 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
193 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
194 SŁUPNY Kacper 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
195 SOBOLEWSKI Wiktor 2009-03-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
196 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
197 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
198 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
199 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
200 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
201 STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
202 STRÓŻ Piotr 2009-02-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
203 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
204 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
205 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
206 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
207 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
208 SZCZYGIEŁ Kacper 2004-05-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
209 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
210 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
211 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
212 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
213 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
214 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
215 TROJNAR Mateusz 2004-08-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
216 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
218 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
219 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
220 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
221 TYMUŁA Adrian 2009-08-15 LKS Stal Mielec PDK
222 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
223 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
224 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
225 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
226 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
227 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
228 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
229 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
230 WILK Miłosz 2009-08-05 UKS Żaczek Połaniec SWK
231 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
232 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
233 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
234 WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
235 WÓJCIAK Kamil Sebastian 2004-02-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
236 WÓJCIK Adam 2007-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
237 WRONOWSKI Jakub 2008-06-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
238 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
239 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
240 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
241 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
242 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
243 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
244 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
245 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
246 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
247 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
248 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
249 ŻUREK Piotr 2005-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
250 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28954315185547sekund