BUCKI Dawid
2003-04-03
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
2 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
3 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
4 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
5 BLEJA Jacek 1999-01-25 SKLA Sopot POM
6 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
9 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
10 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
15 CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 UKS Olimp Mazańcowice SLK
16 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
17 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
18 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
19 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
20 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
21 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
22 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
23 GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
25 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
26 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
28 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
29 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
30 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
31 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
34 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
36 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
38 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
39 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
40 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 KOPEĆ Szymon 2003-09-10 UKS Olimp Mazańcowice SLK
42 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
43 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
44 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
46 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
47 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
48 KUBALA Mikołaj 2011-06-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 KUBIK Mikołaj 2008-04-09 MKS Ustroń SLK
50 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
51 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
52 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
53 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
55 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
56 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
57 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
58 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
59 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
60 MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
61 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
62 MĘŻYŃSKI Igor 2005-05-30 UKS Olimp Mazańcowice SLK
63 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
64 MILICZEK Artur 2008-09-05 UKS Olimp Mazańcowice SLK
65 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
66 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
67 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
69 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
70 ONDRZEJEK Antoni 2013-02-12 MKS Ustroń SLK
71 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
73 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
78 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
79 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
80 PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
81 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
83 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
84 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
86 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
88 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
89 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
90 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
91 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
92 SOWULA Korneliusz 2003-08-22 UKS Olimp Mazańcowice SLK
93 STOPA Michał 2003-10-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
94 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
95 STRYCZEK Dawid 2002-06-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
96 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
98 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
99 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
100 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
101 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
103 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
104 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
105 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
106 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
107 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
108 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4551990032196sekund