KOMODA Dawid
2003-04-26
WMLKS Pomorze Stargard
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 GKS Cartusia Kartuzy POM
4 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
5 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
6 ANDRUSZKIEWICZ Adrian 2002-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
7 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
8 ANGEL Patryk 1999-02-04 KS Wejher Wejherowo POM
9 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
13 BACZYŃSKI Michał 2002-08-09 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
14 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
15 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
16 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
17 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
18 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
19 BARAN Krzysztof 1985-05-04 MKS Junior Złocieniec ZPO
20 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
21 BARTCZAK Jakub 2001-03-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
22 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
24 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
25 BESZTERDA Jakub 2003-12-02 KL Bałtyk Koszalin ZPO
26 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
27 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
28 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
29 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
31 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
32 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
33 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
34 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
36 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
37 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
38 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
41 BOREK Krzysztof 1979-03-07 MKS Junior Złocieniec ZPO
42 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
43 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 BORSUK Kamil 2003-10-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
45 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
46 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
47 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
48 BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 RAZ Szczecin ZPO
49 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
50 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
51 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
52 CHABRASZEWSKI Wiesław 1968-01-10 niest. Szczecin ZPO
53 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
54 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
55 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
56 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
57 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
59 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
61 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
62 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
64 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
65 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
66 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
67 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
68 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
70 DĄBKOWSKI Kacper 2003-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
71 DĄBROWSKI Jan 2003-04-29 MKL Szczecin ZPO
72 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
73 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
74 DOBOSZ Michał 2004-02-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
75 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
76 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
77 DONAKIEWICZ Robert 2004-11-24 KB Dziesiątka Białogard ZPO
78 DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 MKP Szczecinek ZPO
79 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
80 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
81 DYGAS Michał 2004-01-03 ULKS Tychowo ZPO
82 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
83 DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
84 DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
85 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
86 DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 LKS Lubusz Słubice LBU
87 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
88 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
89 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
90 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
91 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
93 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
94 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
95 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 7PRO Team Szczecinek ZPO
96 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
97 GASEK Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin ZPO
98 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
99 GAWRON Janusz 1992-12-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
100 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
101 GIL Gracjan 2005-04-06 niest. Szczecin ZPO
102 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
103 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
104 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
105 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
106 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
107 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
108 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
110 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
111 GREGORUK Maciej 2001-12-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
112 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
113 GRYGA Daniel 2002-01-01 niest. Szczecin ZPO
114 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
115 GRZECHULSKI Ksawery 2005-05-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
116 GRZYB Kamil 2000-05-26 KB Dziesiątka Białogard ZPO
117 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
118 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
119 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
120 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
122 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
123 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
124 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
125 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
126 HUBIN Viktor 2003-04-10 MKS Kusy Szczecin ZPO
127 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
128 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
129 JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 MKP Myślibórz ZPO
130 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
131 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
132 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
133 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
134 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
135 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
136 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
138 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
139 JASIŃSKI Jakub 2003-05-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
140 JASTRZĘBSKI Mateusz 1996-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
141 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
142 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
143 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
144 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
145 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
146 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
147 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
148 KAK Kacper 2002-11-25 PRO AT Złocieniec ZPO
149 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
150 KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
151 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
152 KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
153 KARBOWNIK Mateusz 2006-12-30 MKS Kusy Szczecin ZPO
154 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
155 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
156 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
157 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
158 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
159 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
160 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
161 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
162 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
163 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
164 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
165 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
166 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
167 KOPCEWICZ Robert 1966-01-01 niest. Szczecin ZPO
168 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
169 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
170 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
171 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
172 KOWALSKI Kacper 2003-07-14 MKL Szczecin ZPO
173 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
174 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
175 KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
176 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
177 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
178 KRĘPA Igor 2003-02-20 MKS Kusy Szczecin ZPO
179 KRĘŻEL Jakub 2001-06-08 KS Wejher Wejherowo POM
180 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
181 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
182 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
183 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
184 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
185 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
186 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
187 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
188 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
189 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
190 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
192 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
193 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
194 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
195 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
196 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
197 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
199 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
200 LEWANDOWSKI Mateusz 2003-05-13 MKL Szczecin ZPO
201 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
202 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
203 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
204 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
205 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
206 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
207 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
208 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
209 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
210 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 MKL Szczecin ZPO
211 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
212 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
213 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
214 ŁUŻNY Oskar 2003-08-26 UKS Sprinter Wolin ZPO
215 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
216 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
217 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
218 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
219 MADZIAR Wiktor 2001-09-06 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
220 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
221 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
222 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
223 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
224 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
225 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
226 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
227 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
228 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
230 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
232 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
233 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
234 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
235 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
236 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
238 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
239 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
240 MIKULSKI Sebastian 2004-06-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
241 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
242 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
243 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
244 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
245 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
246 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
247 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
248 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
249 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
250 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
251 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
252 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
253 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
254 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
255 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
256 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
257 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
258 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
259 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
260 OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
261 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
262 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
263 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
264 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
265 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
267 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
268 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
269 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
270 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
271 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
272 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
273 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
274 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
275 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
276 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
277 PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 UKS Barnim Goleniów ZPO
278 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
279 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
280 PIOTROWSKI Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin ZPO
281 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
283 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
284 PODSTAWKA Aleksander 2004-05-10 ULKS Tychowo ZPO
285 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
286 POGORZELSKI Wojciech 2002-05-13 RAZ Szczecin ZPO
287 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
288 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
289 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
290 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
291 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
292 PRZYBYSZ Adrian 1997-09-02 SKB Dzik Police ZPO
293 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
294 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
295 RABIZA Wojciech 2002-03-26 RAZ Szczecin ZPO
296 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
297 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
298 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
299 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
300 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
301 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
302 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
303 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
304 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
305 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
306 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
307 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
308 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
309 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
310 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
311 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
312 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
313 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
314 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
315 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
316 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
317 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
318 RZECZKOWSKI Aleksander 2005-05-13 UKS LA Wałcz ZPO
319 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
320 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
321 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
322 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
323 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
324 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
326 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
327 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
328 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
329 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
330 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
331 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
332 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
333 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
334 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
335 SMYKOWSKI Przemysław 1996-12-03 KL Lumel Zielona Góra LBU
336 SOBCZAK Szymon 2007-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
337 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
338 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
339 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
341 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
342 STASIAK Cyprian 2006-06-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
343 STOJEK Kamil 1996-04-07 MKL Szczecin ZPO
344 STOPA Michał 2003-10-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
345 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
346 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
347 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
348 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
349 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
350 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
351 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
352 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
353 SURDACKI Jerzy 2003-09-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
354 SURMA Bartosz 2002-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
355 SUSZCZEWSKI Marcin 1996-10-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
356 SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
357 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
358 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
359 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
360 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
361 SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 KL Iskra Białogard ZPO
362 SZWARC Patryk 2003-06-06 MKL Szczecin ZPO
363 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
364 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
365 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
366 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
367 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
368 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
369 ŚLUZAR Adam 2005-03-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
370 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
371 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
372 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
373 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
374 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
375 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
376 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
377 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
378 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
379 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
380 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
381 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
382 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
383 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
384 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
385 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
386 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
387 WALASZCZYK Michał 2003-08-29 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
388 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
389 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
390 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
391 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
392 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
393 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
394 WESTFAL Jacek 1973-02-08 MKL Szczecin ZPO
395 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
396 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
397 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
398 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
399 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
400 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
401 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
402 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
403 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
404 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
405 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
406 WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2003-08-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
407 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
408 WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
409 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
410 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
411 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
412 WÓDKA Jakub 2003-11-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
413 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
414 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
415 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
416 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
417 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
418 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
419 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
420 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
421 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
422 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
423 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
424 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
425 ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 MKP Myślibórz ZPO
426 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
427 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
428 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
429 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
430 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46655702590942sekund