GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
5 ADAMSKA Martyna 2005-02-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
6 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
7 ANTCZAK Marlena 2004-08-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
9 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
10 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
11 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BARCZ-BUCH Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
14 BARDZIAK Maria 2005-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
15 BAS Natalia 2007-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BĄK Alicja 2004-08-06 TS Start Lublin LBE
17 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
18 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
20 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
21 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
22 BILSKA Alicja 2006-01-01 OLA Lubelskie LBE
23 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
25 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
27 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
28 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
29 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
31 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
33 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
34 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 CHOJNOWSKA Wiktoria 2006-01-21 UKS 55 Łódź LDZ
36 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
37 CIEŚLAK Aleksandra 2006-12-24 KS Czempion Warszawa MAZ
38 CISZEK Katarzyna 2006-07-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
39 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
40 CZYŻ Letina 2003-10-05 RLTL Optima Radom MAZ
41 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
42 DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 KS Wisła Puławy LBE
43 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
44 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
45 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
46 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
47 DRANIAK Paulina 2007-05-08 UKS MTE Milanówek MAZ
48 DRZAŁ Victoria 2003-05-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
50 DYBAŁA Katarzyna 2002-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
51 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
53 DZIUBIŃSKA Nadia 2007-05-01 UKS Technik Radom MAZ
54 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
55 DZIURLA Kornelia 2006-02-23 LKS Jantar Ustka POM
56 FAFIŃSKA Paulina 2006-08-28 LKS Lubawa WMZ
57 FĄFARA Eliza 2007-05-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 FLORCZUK Malwina 2007-04-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
59 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
60 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
61 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
62 GAJOS Sandra 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
63 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
64 GARBAT Klaudia 2006-08-15 KKL Kielce SWK
65 GĘBSKA Lena 2010-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
66 GIBAS Wiktoria 2007-06-04 UKS Orzełki Warszawa MAZ
67 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
68 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
70 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
71 GOŁDYN Iga 2004-06-05 OKS Skra Warszawa MAZ
72 GORZELAK Klaudia 2003-05-08 RLTL ZTE Radom MAZ
73 GOS Patrycja 2000-03-20 RLTL Optima Radom MAZ
74 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
75 GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 UKS Melo Błonie MAZ
76 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
77 GÓŹDŹ Kinga 2003-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
78 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
79 GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
80 GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
81 GRZELAK Roksana 2003-11-14 KS Wisła Puławy LBE
82 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
85 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
87 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
88 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
89 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
91 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
92 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
93 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
94 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
95 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
97 JAROSZ Nicola 2006-05-21 MLKS Agros Żary LBU
98 JASIŃSKA Maja 2007-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
100 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
101 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
102 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
104 JESKÓŁA Lena 2006-01-01 niest. Łódź LDZ
105 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
106 JEŻYNA Amelia 2004-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
107 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
108 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
109 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 JUREWICZ Izabella 2006-06-11 KS Podlasie Białystok POD
111 KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
113 KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
114 KACZMAREK Gabriela 2007-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
115 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
116 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
117 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
118 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
119 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
120 KARCZEWSKA Maria 2003-06-27 OKS Start Otwock MAZ
121 KARCZMARZ Oliwia 2003-03-10 AZS UMCS Lublin LBE
122 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
123 KAŹMIERCZAK Lilianna 2010-09-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
124 KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
125 KIBETS Mariia 2006-02-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
126 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
128 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
130 KLEIN Inga 2006-01-31 MKS Sambor Tczew POM
131 KLEKOWSKA Wiktoria 2005-08-05 LUKS Strzałków LDZ
132 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
134 KOBYLARCZYK Klara 2006-11-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
135 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
136 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
137 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
138 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
139 KOŁOMAŃSKA Daria 2006-03-21 KKL Kielce SWK
140 KOŁTUN Karolina 2005-10-13 RLTL Optima Radom MAZ
141 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
142 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
143 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
144 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
145 KOSEK Olimpia 2006-09-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
146 KOSIOREK Natalia 2006-05-04 OKS Skra Warszawa MAZ
147 KOSK Julia 2006-07-15 BKS Bydgoszcz KPO
148 KOŚCIK Zofia 2004-10-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
150 KOWALCZYK Amelia 2005-08-27 RLTL Optima Radom MAZ
151 KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 UKS Gepard Warszawa MAZ
152 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
153 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
154 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
155 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
156 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
157 KRASOWSKA Karolina 2006-02-15 KL Gdynia POM
158 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
161 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
162 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
163 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
164 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
165 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
166 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
167 KUTKOWSKA Nikola 2007-06-24 RLTL Optima Radom MAZ
168 KUŹMICKA Emilia 2004-04-17 MKS Juvenia Białystok POD
169 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
170 KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 RLTL ZTE Radom MAZ
171 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
172 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
173 LASOTA Patrycja 2004-06-12 RLTL Optima Radom MAZ
174 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
175 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
176 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
178 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
179 LUBINA Dagmara 2005-06-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
180 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
181 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
182 ŁAWICKA Kamila 2006-06-08 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
183 ŁAZAR Zofia 2007-11-13 UKS Dąb Suchy Las WLP
184 ŁĄPIEŚ Magdalena 2006-04-15 UKS 55 Łódź LDZ
185 ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
186 MAGER Gabriela 2005-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
188 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
189 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
190 MAKAREWICZ Laura 2005-03-15 UKS Technik Augustów POD
191 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
192 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
193 MALCZEWSKA Olga 2003-12-16 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
194 MAŁYSKA Iga 2003-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
195 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
196 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
197 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
198 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
199 MAREK Justyna 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
200 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
201 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
202 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
203 MATYSEK Oliwia 2006-01-06 LUKS Podium Kup OPL
204 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKL Chełm LBE
205 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
206 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk POM
207 MICHALEC Nela 2005-11-13 RKS Łódź LDZ
208 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
209 MICHNO Dominika 2003-04-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
210 MIECHOWICZ Adrianna 2004-03-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
211 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
212 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
213 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
214 MIRECKA Julia 2006-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
215 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
216 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
217 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
218 MOLENDA Karolina 2003-04-15 ULKS Jedlińsk MAZ
219 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
220 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
221 MRUSZCZYK Natalia 2006-05-11 LKS Korab Olecko WMZ
222 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
223 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
224 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
225 MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
226 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
227 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
228 NARODZONEK Weronika 2005-08-15 MUKL Brodnica KPO
229 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
231 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
232 NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 UKS MTE Milanówek MAZ
233 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
234 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
235 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
236 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
237 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
238 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
239 NOWAKOWSKA Oliwia 2006-01-01 niest. Poznań WLP
240 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
241 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
242 OKO Natalia 2009-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
243 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL Optima Radom MAZ
244 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
245 OLEKSYK Amelia 2006-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
246 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
247 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
248 OPAK Beata 1965-06-28 W-MKLAM Olsztyn WMZ
249 ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 UKS Technik Radom MAZ
250 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
251 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
252 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
253 OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
254 OWCZAREK Julia 2008-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
255 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
256 PALONKA Katarzyna 2006-01-01 niest. Lublin LBE
257 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
258 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
259 PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 UKS Otrębusy MAZ
260 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
261 PESTA Natalia 2006-08-12 MUKL Brodnica KPO
262 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
263 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
264 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
265 PIECZERAK Kamila 2006-03-10 KKL Kielce SWK
266 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
267 PILARSKA Maja 2006-01-01 niest. Poznań WLP
268 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
269 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
270 PŁONKA Lena 2006-01-20 LKS Brzezina Osiek MLP
271 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
272 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
273 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
274 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin KPO
275 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
276 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
277 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
278 PRZYBYŁOWSKA Blanka 2007-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
279 PUCHAŁA Zofia 2006-08-28 KKL Kielce SWK
280 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
281 RACHWAŁ Amelia 2005-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
282 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
283 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
284 REK Kinga 2005-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
285 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
286 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
287 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
288 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
289 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
290 RÓŻAK Kinga 2006-09-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
291 RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 UKS Orzełki Warszawa MAZ
292 RYMARZ Weronika 2003-03-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
293 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
294 SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 MLKS Sokół Lubin DOL
295 SENDEREK Patrycja 2003-03-20 UKS Technik Radom MAZ
296 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
297 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
298 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
299 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
300 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
301 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
302 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
303 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
304 SKORUPA Kornelia 2007-03-03 UKS Kresy Otwock MAZ
305 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
306 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
307 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
308 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
309 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
310 SOLICH Zuzanna 2006-01-01 niest. Warszawa MAZ
311 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
312 SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 LKS Pszczyna SLK
313 SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
314 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
315 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
316 STASIAK Milena 2005-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
317 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
318 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
319 STEFAŃSKA Wiktoria 2007-11-13 KS Prefbet-Sonarol POD
320 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
321 STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
322 STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 TL ROW Rybnik SLK
323 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
324 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
325 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
326 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
327 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
328 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
329 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
330 SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
331 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
332 SZMAGAJ Emilia 2006-03-24 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
333 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
334 SZPRUCH Nell 2013-04-07 UKS Lisy Zgierz LDZ
335 SZUFLIŃSKA Gabriela 2006-01-01 niest. Łódź LDZ
336 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
337 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
338 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
339 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 WKS Flota Gdynia POM
340 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
341 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
342 SZYMCZAK Emilia 2006-06-17 KS Hanza Goleniów ZPO
343 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
344 ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
345 TABUŁA Patrycja 2006-02-27 KL Gdynia POM
346 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
347 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
348 TOPOLEWSKA Gabriela 1996-01-18 KS Czempion Warszawa MAZ
349 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
350 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
351 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
352 TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
353 UJMA Martyna 2006-08-23 OLA Lubelskie LBE
354 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
355 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
356 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
357 WALKOWSKA Alicja 2006-01-01 OLA Lubuskie LBU
358 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
359 WASILCZYSZYN Zuzanna 2006-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
360 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
361 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
362 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 AZS-AWF Gorzów LBU
363 WIEPRZOWSKA Paulina 2004-02-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
364 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
365 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
366 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
367 WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 KS Wisła Puławy LBE
368 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
369 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
370 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
371 WIŚNIEWSKA Magdalena 2006-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
372 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
373 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
374 WOJCIECHOWSKA Kalina 2006-11-03 KKL Kielce SWK
375 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
376 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
377 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
378 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
379 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
380 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
381 WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 AZS UMCS Lublin LBE
382 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
383 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
384 WYPYCH Małgorzata 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
385 WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 KS Podlasie Białystok POD
386 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
387 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
388 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
389 ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 MUKL Brodnica KPO
390 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
391 ZAJĄCZKOWSKA Kinga 2004-07-12 TS Start Lublin LBE
392 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
393 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
394 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
395 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
396 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
397 ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 AZS Łódź LDZ
398 ZAWOLIK Maja 2006-06-03 OLA Świętokrzyskie SWK
399 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
400 ZGORZELAK Kornelia 2006-04-07 RLTL Optima Radom MAZ
401 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
402 ZIEMKIEWICZ Aleksandra 2006-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
403 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
404 ZIĘBA Wiktoria 2003-06-11 RLTL ZTE Radom MAZ
405 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
406 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
407 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
408 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
409 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
410 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
411 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
412 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
413 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.7356321811676sekund