LEWANDOWSKI Jonasz
2006-12-28
WLKS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ANDRZEJEWSKI Alan 2006-01-01 niest. Wrocław DOL
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
5 BABIJ Franciszek 2006-01-17 MKL 12 Jelenia Góra DOL
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BAKALARZ Radosław 2006-03-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
9 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
10 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BANASZKIEWICZ Kacper 2007-05-21 LKS Polkowice DOL
12 BARAŃSKI Maciej 2007-01-01 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
13 BARTOŚ Ignacy 2009-12-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
15 BASIŃSKI Dawid 2006-07-19 WLKS Wrocław DOL
16 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
17 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
18 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
19 BIELSKI Adrian 2009-03-08 GKS Start Długołęka DOL
20 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
23 BLECHARSKI Igor 2006-01-15 MLUKS Tarnów MLP
24 BŁASZCZYK Albert 2006-05-22 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
25 BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 WLKS Wrocław DOL
26 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
28 BOGACZ Mikołaj 2006-01-01 niest. Wrocław DOL
29 BRANDYK Filip 2006-08-08 WLKS Wrocław DOL
30 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
32 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
33 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
34 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
36 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
37 CHILICKI Ksawery 2010-12-09 KL Ziemia Kłodzka DOL
38 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
41 CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 SL GKS Olsza Olszyna DOL
42 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
43 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
44 CIEŚLAK Tymoteusz 2006-08-24 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
45 CIUNEL Olaf 2005-08-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
46 CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk POM
47 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
48 CZAJKOWSKI Lew 2006-12-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 CZUCZWARA Rafał 2007-07-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
51 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
52 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
53 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
54 DĘBEK Mateusz 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
55 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
56 DUDEK Damian 2007-08-06 ZLKL Zielona Góra LBU
57 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
58 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
59 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
60 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
61 DURTKA Hubert 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
62 DURTKA Kacper 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
63 DZIADEK Kacper 2005-10-18 LLKS Osowa Sień LBU
64 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 DZIĘGIELEWSKI Wojciech 2008-07-31 MKL Szczecin ZPO
66 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
67 DZRZYZGA Marcin 2006-05-26 ULKS Muflon Bielawa DOL
68 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
69 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
70 GABRYSZAK Kacper 2007-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
71 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
72 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
79 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
80 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
82 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
83 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
85 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
86 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
87 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
88 JANKOWSKI Robert 2007-07-04 MKS Piast Głogów DOL
89 JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
90 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 JASIŃSKI Krystian 2008-01-21 MKS Rabka-Zdrój MLP
93 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
94 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
95 JEWTUSZEK Franciszek 2006-03-31 KS SMS Szklarska Poręba DOL
96 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
99 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
100 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
101 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 WLKS Wrocław DOL
102 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
103 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
104 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
105 KAMIŃSKI Michał 2006-11-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
106 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
107 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
108 KAŻMIERSKI Gracjan 2007-01-26 MLKS Echo Twardogóra DOL
109 KIDA Oliwier 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
110 KIEŁB Kacper 2007-11-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
111 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
112 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
113 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
114 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
115 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
116 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
117 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
118 KOKOCIŃSKI Marcin 2005-07-21 LLKS Osowa Sień LBU
119 KOLASA Konrad 2006-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
120 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
121 KOMAR Marcel 2007-12-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 KONIECZNY Jacek 2006-09-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
123 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
124 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 KOSUCIŃSKI Sławomir 1981-01-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
126 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
127 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
128 KOŚLA Jakub 2008-11-27 MKS Piast Głogów DOL
129 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
130 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
131 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
132 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
133 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
134 KRUPA Mateusz 2008-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
136 KUBASZKO Michał 2004-12-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
137 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
138 KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
139 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
140 KUŚ Brajan 2006-09-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
141 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
142 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
143 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
144 LANGE Bartosz 2011-03-12 MKS Piast Głogów DOL
145 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
146 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 LESZCZYŃSKI Krzysztof 2010-12-01 MKS Piast Głogów DOL
148 LEŚNIEWSKI Kacper 2006-10-05 KL Ziemia Kłodzka DOL
149 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
150 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
151 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
152 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
153 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
154 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
155 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
156 ŁUCZKOWIEC Kacper 2007-10-30 UKS Piast Bolków DOL
157 ŁYSIAK Igor 2007-04-08 KS Victoria Trzebinia MLP
158 ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
159 MACIOŁ Szymon 2006-02-15 MKS Rabka-Zdrój MLP
160 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
161 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
162 MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 AL Międzyzdroje ZPO
163 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
164 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
165 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
166 MATYSZKIEWICZ Karol 2006-02-09 UKS przy SP Międzybórz DOL
167 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
168 MENDEL Mateusz 2005-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
169 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
170 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
171 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
172 MIELCZAREK Jakub 2003-01-18 MKS Piast Głogów DOL
173 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
174 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
175 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
176 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
177 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
178 MIZERSKI Michał 2007-10-19 ULKS Muflon Bielawa DOL
179 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
180 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
181 MOŻDŻEŃ Wiktor 2007-03-04 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
182 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
183 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
184 MURAWSKI Kacper 2006-07-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
185 NARWOJSZ Olaf 2007-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
186 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
187 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
188 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
189 OLEWIŃSKI Miłosz 2006-01-20 ULKS Muflon Bielawa DOL
190 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
191 OPALCZYK Bartosz 2010-02-11 UKS Lisy Zgierz LDZ
192 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
195 PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 WLKS Wrocław DOL
196 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
197 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
198 PAKULSKI Jakub 2007-04-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 PAKULSKI Michał 2008-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 PAWLAK Franciszek 2006-01-01 niest. Wrocław DOL
201 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
202 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
203 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
204 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
205 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
206 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
207 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
208 PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 KS Victoria Trzebinia MLP
209 PIERÓG Paweł 1992-05-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
210 PIĘKOŚ Tomasz 2006-06-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
211 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
212 PLUTA Mateusz 2005-07-22 RKS Łódź LDZ
213 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
214 PODGÓRSKI Bartosz 2006-01-01 KL Ziemia Kłodzka DOL
215 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
216 POLAK Bartosz 2003-07-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
217 POLAK Sebastian 2001-09-09 KL Ziemia Kłodzka DOL
218 POLAK Szczepan 2000-08-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
219 POLARCZYK Bartosz 2006-02-26 MLKS Rakowice DOL
220 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
221 POMIETLARZ Maciej 2006-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
222 POPEK Filip 2005-11-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
223 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
224 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
225 PRACZYK Szymon 2008-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
226 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
227 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
228 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
229 PRZEWOŹNIAK Piotr 2010-09-25 UKS Achilles Leszno WLP
230 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
232 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
233 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
234 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
235 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
236 ROBACZKIEWICZ Jakub 2006-01-01 UKS przy SP Międzybórz DOL
237 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
238 ROLA Fabian 2007-10-12 SL GKS Olsza Olszyna DOL
239 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
240 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
241 ROZBICKI Paweł 2005-09-03 MLKS Sokół Lubin DOL
242 RUDKIEWICZ Jakub 2006-07-25 GKS Start Długołęka DOL
243 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
244 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
245 SAWICKI Jakub 2009-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
246 SAWICKI Oskar 2009-07-20 MKS Piast Głogów DOL
247 SICHNIEWICZ Miłosz 2006-11-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
248 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
249 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
250 SITEK Wojciech 2006-03-11 MKS MOS Wrocław DOL
251 SIUDA Mateusz 2007-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
252 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
253 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
254 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
255 SKIBA Dawid 2006-04-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
256 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
257 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
258 SKÓRA Kacper 2006-01-01 niest. Wrocław DOL
259 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
260 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
261 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
262 SŁOWIK Mikołaj 2008-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
263 SOBCZAK Jakub 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
264 SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 AL Międzyzdroje ZPO
265 SOKOŁOWSKI Eryk 2008-04-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
266 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
267 STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Akademia Biegowa Żary LBU
268 STAWICKI Mateusz 2007-05-22 MKS Piast Głogów DOL
269 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
270 SUL Michał 2006-01-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
271 SZACHNIEWICZ Karol 2006-07-21 MKS MOS Wrocław DOL
272 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
273 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
274 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
275 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
276 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
277 SZCZODRZYŃSKI Piotr 1974-04-13 UKS Dąb Suchy Las WLP
278 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
279 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
280 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
281 SZPILA Wiktor 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
282 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
283 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
284 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
285 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
286 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
287 SZUMACHER Jan 2005-04-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
288 SZUSTAK Kornel 2006-09-08 LLKS Osowa Sień LBU
289 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
290 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
291 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
292 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
293 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
294 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
295 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
296 TELEGA Antoni 2008-01-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
297 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
298 TOCHMAN Wojciech 2008-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
299 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
300 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
301 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
302 TRZCINKA Mikołaj 2006-01-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
303 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
304 TYMCZYSZYN Bartosz 2007-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
305 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
306 WALCZAK Oskar 2006-01-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
307 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
308 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
309 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
310 WEDER Paweł 2005-04-09 RKS Łódź LDZ
311 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
312 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
313 WILK Tomasz 2007-07-24 MKS Piast Głogów DOL
314 WITKOWICZ Mateusz 2006-01-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
315 WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków WLP
316 WOJCIECHOWSKI Piotr 2006-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
317 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
318 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
319 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
320 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
321 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
322 WÓJCIK Kacper 2005-01-23 AZS Łódź LDZ
323 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
324 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
325 WRZESIŃSKI Mikołaj 2007-03-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
326 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
327 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
328 ZAALMAN Miłosz 2006-09-11 WLKS Wrocław DOL
329 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
330 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
331 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
332 ZAKRZEWSKI Wojciech 2009-01-22 GKS Start Długołęka DOL
333 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
334 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
335 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
336 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
337 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
338 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
339 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
340 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
341 ZWONIK Jan 2006-07-31 AZS Łódź LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.61993908882141sekund