PAWELUS Amelia
2005-08-13
LKS Omega Kleszczów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
4 ARCZEWSKA Amelia 2005-01-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
5 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
6 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
7 BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
8 BANASIAK Joanna 2004-11-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
9 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
11 BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
12 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
13 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
14 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
15 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
17 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
18 BIAŁEK Zuzanna 2006-05-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
19 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
20 BIELECKA Hanna 2007-09-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
22 BILIŃSKA Zuzanna 2010-04-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
23 BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 UKS 48 Warszawa MAZ
24 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
26 BODZIOCH Alicja 2004-06-27 MLUKS Tarnów MLP
27 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
28 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
29 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
30 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
31 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
32 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
33 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 BULIK Patrycja 2005-03-11 SKLA Sopot POM
36 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
37 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
38 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
39 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
40 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
41 CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
43 CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
44 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
45 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
46 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
47 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 CHUDY Julia 2004-12-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
50 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
51 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
52 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
53 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
54 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
55 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
56 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
57 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
58 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
59 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
60 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
61 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
62 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
64 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
65 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
66 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
67 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
68 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
69 DZIDA Maria 2005-11-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
72 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
73 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
74 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
75 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
78 FUGIEL Martyna 2005-01-31 MOSM Tychy SLK
79 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
80 GAJDA Julia 2005-01-20 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
81 GALANT Zofia 2005-10-26 AZS Łódź LDZ
82 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
83 GAŁAN Agata 2003-04-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
84 GAŁAT Emilia 2005-08-21 MLUKS Tarnów MLP
85 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
86 GAWLAS Anna 2006-04-17 KS Czempion Warszawa MAZ
87 GĄSŁOWSKA Alicja 2002-02-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 GIBIEC Pola 2005-01-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
89 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
90 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
92 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
93 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
94 GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
95 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
96 GÓRSKA Amelia 2006-11-07 SMKS Parasol Wrocław DOL
97 GÓRSKA Dominika 2003-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
98 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
99 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
100 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
101 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
102 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
103 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
104 HALICKA Hanna 2004-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
106 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
107 HORNA Dominika 2005-05-22 RKS Łódź LDZ
108 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
109 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
110 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
112 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
114 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
116 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
117 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
118 JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
119 JMIELINSKA Pola 2005-05-21 LKB Rudnik SWK
120 KACZMARCZYK Wiktoria 2009-06-25 KL Ziemia Kłodzka DOL
121 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
122 KACZMARSKA Maja 2005-05-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
123 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
124 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
125 KALISZ Agnieszka 1999-02-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
126 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
127 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
129 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
130 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź LDZ
131 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
133 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
134 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
135 KŁOSIŃSKA Iga 2007-08-17 ULKS Skoczek Pogórze POM
136 KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 KŁOSOWSKA Aleksandra 2005-05-17 LKS Kłos Olkusz MLP
138 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
139 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
140 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
142 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
143 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 LKS Vectra Włocławek KPO
144 KONOPKA Anna 2003-01-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
145 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
146 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
147 KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
148 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
149 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
150 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 KORZONEK Martyna 2005-08-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
152 KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 UKS Technik Augustów POD
153 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
154 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
155 KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 AZS Łódź LDZ
156 KOZUŃ Marika 2006-05-03 UKS Azymut Pabianice LDZ
157 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
158 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 KROMOŁOWSKA Iga 2005-04-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
160 KRÓL Zofia 2007-12-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
162 KRYSIAK Amelia 2005-08-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
163 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
164 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
165 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
166 KUCHCIAK Amelia 2008-10-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
167 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
168 KUCZYŃSKA Natalia 2008-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
169 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
170 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
171 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
172 KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 AZS Łódź LDZ
173 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
174 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
175 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
176 LEWANDOWSKA Barbara 2007-11-20 LKS Vectra Włocławek KPO
177 LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
178 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
179 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
180 LISOWSKA Daria 2005-09-19 MOSM Tychy SLK
181 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 LOSE Małgorzata 2003-08-23 TL Athletics Jastrzębie SLK
184 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
185 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
186 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
188 ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 UKS Azymut Pabianice LDZ
189 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
190 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
191 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
192 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
193 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
194 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
195 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
196 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
197 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
198 MAJCHRZAK Anna 2005-06-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
199 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
200 MAKUCH Julia 2004-04-16 LKS Kłos Olkusz MLP
201 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
202 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
204 MALINOWSKA Sandra 2005-05-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
205 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
206 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
207 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
208 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
209 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
210 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
211 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
212 MESSYASZ Lena 2011-06-29 WLKS Wrocław DOL
213 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
214 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
215 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
216 MICHELSON Wiktoria 2004-07-23 UKS-MOS Opole OPL
217 MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 MUKL Brodnica KPO
218 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
219 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
220 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
221 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
222 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 MLECZEK Natalia 2005-02-17 MKS-MOS Katowice SLK
224 MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 UKS Azymut Pabianice LDZ
225 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
227 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
228 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
229 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
230 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
231 NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 LKS Koluszki LDZ
232 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
233 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
235 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
236 NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
237 NOSEK Angelika 2004-12-15 MLUKS Tarnów MLP
238 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
239 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
240 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
241 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
242 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
243 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
244 OLEKSIAK Magda 2005-05-02 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
245 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
246 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
247 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 OSMAŃSKA Oliwia 2006-02-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
249 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
250 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
251 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
252 PALA Zuzanna 2004-08-25 LKS Pszczyna SLK
253 PAPUZIŃSKA Roksana 2005-10-11 MKS Zduńska Wola LDZ
254 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
255 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
256 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
257 PETKA Lucyna 1976-04-15 SKL Filippides Starogard Gdański POM
258 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
260 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
261 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
262 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
263 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
264 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
265 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
266 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
267 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
269 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
270 PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
271 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
272 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
273 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
275 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
276 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
277 ROSTKOWSKA Olga 2011-10-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
278 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
279 RYBANDT Magdalena 2005-06-01 GKS Żukowo POM
280 RZEŹNICZAK Maria 2005-08-19 MKS Zduńska Wola LDZ
281 SATOŁA Magdalena 2005-07-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
282 SCHULTZ Martyna 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
283 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
284 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
285 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
286 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
287 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
288 SITEK Olivia 2008-07-01 UKS Diament Godów SLK
289 SITKO Julia 2005-02-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
290 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
291 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
292 SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
293 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
294 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
295 SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 UKS Filipides Teresin MAZ
296 SMULKO Martyna 2010-01-31 MLKS Rakowice DOL
297 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
298 SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 UKS-MOS Opole OPL
299 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
300 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
301 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
302 STAWARA Emilia 2005-01-13 MLUKS Tarnów MLP
303 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
304 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
305 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
306 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
307 STOLAREK Wioletta 2004-05-15 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
308 STRZAŁKA Wiktoria 2006-09-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
309 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
310 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
311 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
312 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
313 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
314 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
315 SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 MKP Myślibórz ZPO
316 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
317 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
318 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
319 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
320 SZWAJDA Anna 2006-04-30 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
321 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
322 SZYLAR Dominika 2004-06-26 MUKS Gim 2 Nysa OPL
323 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
324 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
325 SZYMAŃSKA Zuzanna 2005-06-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
326 ŚLAZYK Zuzanna 2004-07-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
327 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
328 ŚMIGIELSKA Karolina 2005-07-11 AZS-AWF Gorzów LBU
329 ŚRÓDKA Jadwiga 2011-10-07 SMKS Parasol Wrocław DOL
330 ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 LUKS Boguszyce LDZ
331 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
332 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
333 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
334 TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
335 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
336 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
337 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
338 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
339 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
340 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
341 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
342 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
343 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
344 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
345 WALCZAK Zofia 2006-08-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
346 WANDZEL Oliwia 2004-03-25 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
347 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
348 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda WMZ
349 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
350 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
351 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
352 WHITNEY Wiktoria 2005-09-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
353 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
354 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
355 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
356 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
357 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
358 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
359 WŁODARKIEWICZ Weronika 2007-08-02 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
360 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
361 WOJDALSKA Maja 2005-09-21 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
362 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
363 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
364 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
365 WRÓBEL Natalia 2005-06-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
366 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
367 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
368 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
369 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
370 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
371 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
372 ZAJĄC Maja 2005-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
373 ZARĘBSKA Hanna 2005-10-14 MKS-MOS Katowice SLK
374 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
375 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
376 ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
377 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
378 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
379 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
380 ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.61379504203796sekund