WIECZOREK Jan
2004-04-17
UKS Miotacz Sosnowiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 A O 2002-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
5 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
6 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
7 BANACH Gabriel 2003-12-29 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
11 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
12 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 BARTECZKA Bartek 2003-03-03 BKS Bydgoszcz KPO
14 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
15 BARY¦ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
17 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
19 BERNARD Dawid 2003-01-19 RMKS Rybnik SLK
20 BIAŁECKI Tomasz 2005-05-26 TL Athletics Jastrzębie SLK
21 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
22 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
23 BINIA¦ Marcin 2003-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
24 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
25 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BŁA¦ Paweł 2001-07-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
27 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 BOCIAN Jakub 2000-04-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
29 BOGUNIA Szymon 2003-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
30 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
31 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
32 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
34 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
35 BRONIAREK Krystian 2004-05-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
36 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
37 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
38 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
39 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 BUCZEK Jakub 2004-05-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 BUDKOWSKI Szymon 2003-06-20 TS AKS Chorzów SLK
42 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
43 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
44 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
45 BUŁA¦ Piotr 2007-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
47 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
48 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
51 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
52 CHROBAK Szymon 2005-05-04 LKS Orzeł Kozy SLK
53 CICHY Paweł 2009-02-20 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
54 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
55 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 CIE¦LAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
57 CIMERMAN Kewin 2002-01-31 GKS Piast Gliwice SLK
58 CINAL Jarosław 2004-05-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
59 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 CZAJA Franciszek 2008-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
63 CZERNIC Kamil 2000-04-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
66 DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
68 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
72 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
74 DRABINA Mateusz 2003-05-31 TS AKS Chorzów SLK
75 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
76 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
77 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
79 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
80 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
81 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
82 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
83 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
84 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
85 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
86 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
87 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 DYSSY Dominik 2004-10-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
89 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
90 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
91 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
92 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 FIGURA Gracjan 2003-05-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
94 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
95 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
96 FRˇCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
97 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
98 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
99 GAJEK Mateusz 2004-03-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
100 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
101 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
102 GAŁA Michał 2004-01-19 AZS ŁódĽ LDZ
103 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
104 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
105 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
106 GIAMPIETRO Giovanni 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
108 GLI¬NIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
109 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
110 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 GODLEWSKI Marcel 2005-03-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
112 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
114 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
115 GRYGIERACKI David 2005-01-17 GKS Piast Gliwice SLK
116 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
118 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
119 GWIAZDA Mateusz 2005-03-31 WKS Wawel Kraków MLP
120 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
121 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
123 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
124 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 HESS Antoni 2005-05-29 MKS Tempo Kęty MLP
126 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
127 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
128 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
129 JAGLARZ Adam 2004-11-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
130 JAKUBIK Jakub 2004-06-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
131 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
133 JANISZEWSKI Szymon 2003-04-14 MKS-MOS Katowice SLK
134 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
135 JANUS Filip 2004-05-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
136 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
137 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
138 JAROCHA Patryk 2004-01-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
139 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
140 JAROSZEWSKI Kamil 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 JARZˇB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
142 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
143 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
144 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
145 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
146 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
147 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
149 JURZAK Filip 2005-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
150 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
151 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
153 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
154 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
155 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
156 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
158 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
159 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
160 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 KARCZEWSKI Jakub 2003-06-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
162 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
163 KASPRZYK Piotr 2000-08-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
165 KEMPNY Maciej 2003-02-20 TS AKS Chorzów SLK
166 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
167 KĘDZIA Kacper 2005-01-11 UMLKS START Wieruszów LDZ
168 KĘDZIOR Kamil 2005-04-25 UKS Wisła SLK
169 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
170 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
171 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
172 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
173 KISZCZAK Krystian 2003-01-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
174 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
176 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
177 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
178 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
179 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
180 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
181 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
182 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
183 KORBANEK Filip 2009-07-06 TS AKS Chorzów SLK
184 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
185 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
186 KOSIOR Dominik 2002-01-01 MCKiS Jaworzno SLK
187 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
188 KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 RMKS Rybnik SLK
189 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
190 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
191 KOTYLA Adam 2003-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
192 KOWALCZYK Paweł 2004-02-18 MKS-MOS Katowice SLK
193 KOWALSKI Kacper 2003-07-14 MKL Szczecin ZPO
194 KOZIAR Bartosz 2002-01-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
195 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
196 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
197 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
198 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
199 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
200 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
201 KRAWCZYK Piotr 2000-09-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
203 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
204 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
205 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
206 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 KRY¦ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
208 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
209 KUBACKI Wojciech 1999-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
210 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
211 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
212 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
213 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
214 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
215 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
216 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
217 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
218 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
219 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
220 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
221 KUTER Miłosz 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
223 KWA¦NY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
224 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
225 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
226 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
227 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
228 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
229 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
230 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
231 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
232 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
233 LISZKA Jakub 2004-11-23 AZS-AWF Katowice SLK
234 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
235 LIZAK Tomasz 2003-01-19 MKS Żywiec SLK
236 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
237 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
238 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
239 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
240 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
241 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
242 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
243 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
244 MACHNIK Michał 2009-04-25 MKS Tempo Kęty MLP
245 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
246 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
247 MAJ Jarosław 2003-01-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
248 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
249 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
250 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
251 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
252 MAŁEK Błażej 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
253 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
254 MATEJKO Nikolas 1998-09-24 MOSiR Łaziska Górne SLK
255 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
256 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
257 MAZURKIEWICZ Grzegorz 1996-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 MIARKA Dawid 2004-07-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
259 MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
260 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
261 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
262 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
263 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
264 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
265 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
266 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
267 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
268 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
269 MOLSKI Stefan 1962-08-05 RMKS Rybnik SLK
270 MORDAKA Mateusz 2001-10-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
271 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
272 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
273 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
274 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
275 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
276 MUSZYŃSKI Antoni 2011-07-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
277 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
278 NIERADA Tymon 2003-02-14 RMKS Rybnik SLK
279 NIEWIEM Wiktor 2004-02-25 MKS-MOSM Bytom SLK
280 NOGA Kacper 2005-11-01 LUKS Namysłów OPL
281 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 NOWAK Jacek 2004-07-04 RMKS Rybnik SLK
283 NOWAK Karol 2004-01-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
284 NOWAK Rafał 2004-01-26 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
285 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
286 NOWAKOWSKI Oskar 2004-04-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
287 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
288 OGIERMAN Artur 2002-08-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
289 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
290 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
291 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
292 OLEJOK Bartosz 2007-11-29 TS AKS Chorzów SLK
293 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
294 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
295 OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 LUKS Podium Kup OPL
296 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
297 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
298 ORZECHOWSKI Hubert 2005-06-29 WKS Wawel Kraków MLP
299 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
300 OSTROWSKI Jakub 2000-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
301 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
302 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
303 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
304 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
305 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
306 PALETKO Łukasz 2003-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
307 PALIWODA Tomasz 2000-02-21 MKS-MOS Katowice SLK
308 PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
309 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
310 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
311 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
312 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
313 PAWŁOWSKI Dawid 2002-01-24 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
314 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
315 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
316 PA¬DZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
317 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
318 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
319 PIECHA Paweł 2005-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
320 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
321 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
322 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
323 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
324 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
325 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
326 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
327 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
328 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
329 PIŁAT Oscar 2004-10-13 O¦ AZS Poznań WLP
330 PINDEL Jakub 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
331 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
332 PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 MLKS Agros Żary LBU
333 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
334 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
335 POJDA Paweł 2003-11-04 LKS Pszczyna SLK
336 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
337 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
338 PORĘBSKI Artur 2000-05-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
339 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
340 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
341 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
342 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
343 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
344 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
345 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
346 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
347 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
348 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
349 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
350 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
351 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
352 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
353 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
354 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
355 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
356 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
357 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
358 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
359 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
360 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
361 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
362 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
363 RÓWIŃSKI Marcin 2003-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
364 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
365 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
366 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
367 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
368 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
369 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
370 SADOWSKI Filip 2003-04-20 KS AZS AWF Katowice SLK
371 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
372 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
373 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
374 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
375 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
376 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
377 SIEDLECKI Maciej 2004-07-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
378 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda ¦wiecie KPO
379 SIKORA Jakub 2004-05-31 GKS Piast Gliwice SLK
380 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
381 SIUDUT Jakub 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
382 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
383 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
384 SKOCZEŃ Filip 2005-02-22 MUKS Gim 2 Nysa OPL
385 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
386 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
387 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
388 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
389 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
390 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
391 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
392 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
393 SORDYL Dominik 2003-05-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
394 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
395 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
396 STANCLIK Marcin 2004-03-10 MOSM Tychy SLK
397 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
398 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
399 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
400 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
401 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
402 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
403 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
404 SUROWY Antoni 2004-05-14 UKS Trójka Mikołów SLK
405 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
406 SZCZECHOWSKI Tomasz 2003-06-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
407 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
408 SZCZEPONIK Daniel 2004-09-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
409 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
410 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
411 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
412 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
413 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
414 SZOTA Bartosz 2003-07-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
415 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
416 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
417 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
418 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
419 SZWAJNOCH Jakub 2004-03-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
420 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
421 SZYMCZAK Jakub 2003-10-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
422 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
423 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
424 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
425 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
426 ¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
427 ¦WIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
428 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
429 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
430 ¦WI¦ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks ¦widwin ZPO
431 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
432 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
433 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
434 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
435 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
436 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
437 TOBOREK Szymon 2003-12-14 MKS-MOS Katowice SLK
438 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
439 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
440 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
441 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
442 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
443 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
444 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
445 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
446 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
447 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
448 VINTSKOVSKYI Denys 2006-05-31 MKS-MOSM Bytom SLK
449 WALA Jakub 2008-08-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
450 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
451 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
452 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
453 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
454 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
455 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
456 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
457 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
458 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
459 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
460 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
461 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
462 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
463 WESTER Tomasz 2002-07-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
464 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
465 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
466 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
467 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
468 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
469 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
470 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
471 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
472 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
473 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
474 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
475 WŁODEK Michał 2004-09-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
476 WODNIOK Dawid 2004-04-02 TL ROW Rybnik SLK
477 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
478 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
479 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
480 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
481 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
482 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
483 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
484 WO¬NIAK Maciej 2005-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
485 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
486 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
487 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
488 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
489 WYSŁUCH Jakub 2004-09-23 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
490 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
491 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
492 ZAHORA Karol 2005-10-26 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
493 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
494 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
495 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
496 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
497 ZANJAT Kamil 2005-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
498 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
499 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
500 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
501 ZDANOWSKI Dawid 2003-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
502 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
503 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
504 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
505 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
506 ZWOLIŃSKI Jakub 2004-01-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
507 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
508 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
509 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
510 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
511 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58030104637146sekund